אשמח לשמוע

aviax1

New member
אשמח לשמוע

על חוויות רוחניות מיוחדות שהיו לכם ...

roniia

New member
אם אתה שואל...

דווקא התלבטתי אם לספר לכם או לא והנה בדיוק אתה שואל. כשאתה אומר חוויות רוחניות אולי אתה מתכוון לחוויות מסטיות יוצאות דופן, מרגשות, מדהימות.. חוויה רוחנית אחרונה, משמעותית מאד ורוחנית היתה לגלות במדיטציה כמה מחשבות שליליות יש בי, כמה כעס, עלבון, טינה, קנאה יכולים להיות בי... סתם במהלך מדיטציה וביום רגיל. הופתעתי לגלות את כל האורחים האלו.... אולי לא אורחים, אלה מטענים. מטענים כולם קשורים באותו מפגש בו היתה המדיטציה. אפילו לא מטענים מהעבר. כנראה זה קשור בכך שבתקופה אחרונה אני מרשה לעצמי להיות כנה יותר ויותר עם מה שלא מוצא חן. לפני שאני ממהרת להסביר לעצמי איך עוד אפשר להסתכל על העיניין, אני מרשה לעצמי להיות לא מרוצה מי מה שיש. לפני שאני "מקבלת ואוהבת את מה שיש". עד לא מזמן במקביל ללהיות עם מה שיש, עבדתי הרבה על חשיבה חיובית, יצירת אמונות חדשות, חיוביות, בונות וכו. עכשיו כנראה בגלל שיש בסיס חזק יותר של "טוב" אני מוכנה להיות לא מרוצה, לא להסכים, לא לקבל. להרגיש את חוסר הקבלה שלי... לא להביע כי זה לא חשוב, אלה להרגיש, בנוח, בהשלמה לא למהר לקבל אותה, רק להרגיש אותה ממש... בעיניי זו היתה חוויה מאד משמעותית בתהליך אותו אני עוברת כבר מספר שנים. הייתי אומרת אפילו עלית מדריגה... אז תודה ששאלת
מעניין אותי אם הסברתי את עצמי ברור ואם הבנתם אותי. וכמובן לשמוע מכם ...

ש מ ש א

New member
תודה לרוני

נחוץ חוסן נפשי כדי לאפשר לדברים שליליים לעלות אל פני השטח ו"להסתכל להם בעיניים" לפני שמשחררים אותם לדרכם; וגם אומץ כדי לדבר עליהם בגלוי. בהערכה, ענת

aviax1

New member
הבנתי על מה אתה מדבר אני חושב

יש הרגשה לפעמים שמטענים שונים של רגשות שלילים או חיובים נפרקים לכל מיני צורות ששעושים מדיטציה ממש יכולים להראות גשמיים ... יפה שחווית את זה : גם לי היה משהו דומה לא מזמן עצמתי עניים ניסיתי לגרום לגוף לשקוע בשינה אך להשאיר את הנפש אירנית והתחלתי לראות שחור שחור שחור ... ואז הרגשתי מן תחושה שמושכת אותי לזרם כזה גדול הרגשתי כאילו יש חור תולעת גדול שאני כל הזמן נמשך אליו ניסיתי לצאת מהגוף אם גוף אנרגיה אבל לא הצלחתי יותר מדי הייתי שקוע בתחושות ובמחשבות של הגוף ופחדתי שאני יעזוב ולא יחזור מאז ומתמיד היה לי את הפחד הזה לשקוע בחלום לנצח

aviax1

New member
הגב רוני

תודה שסיפרת ולכל אחד יש מחשבות שליליות אולי תנסי לנתב אותם למשהו חיובי לשיר או סיפור או ציור או משהו אומנתי אני עושה את זה אני פשוט כותב וככה מנתב את כל המחשבות הלא טובות לאנרגיה יצירתית אשמח לשמוע מכולכם

roniia

New member
יעבודה עם רגשות-מחשבות שליליים

ניתוב למשהו חיובי הוא כלי מאד חשוב בעבודת מודעות. עם זאת חשוב גם ללמוד להכיל את הרגשות ומחשבות שליליות ולא לברוח מהם.

חוויות רוחניות מיוחדות שהיו לי

ושיש לי יום-יום. החיים טובים יותר מיום ליום. כל יום, מהיום הראשון בו עשיתי מדיטציה, כל היבטי החיים יותר ויותר טובים. וזה אחרי יותר מ - 40 שנים של תירגול. כשהכיוון הוא לעבר הכי טוב שרק אפשרי. האם יש חווייה שיכולה להיות יותר רוחנית מזה?

החוויות הרוחניות שלי

הן בחיי השגרה שלי. בעבודה אני חווה אושר מעצם עשיית הדברים. מזג האויר, גם הוא לעיתים משתלב בחויה הרוחנית שלי. יצאתי לסידורים ביום הגשם הראשון, שהפתיע אותנו, וכמו כולם, לא לבושה בהתאם. נרטבתי עד העצמות, וחויתי אושר עליון. כן, לקראת החזרה הביתה כבר היו געגועים לבית חם ויבש, אבל האושר היה שם.

למעלה