אתם לא תאמינו לסיפור המטורף הזה. שני דפקטים מאירגון "מסתכלים לכיבוש בעיניים"

נסעו בלילה ברכב שנקנה עבור האירגון מכסף קטארי למקום בו מתגוררים ערבים בחושות ובמערות קרוב למבואות יריחו כדי לשמור על הערבים הפולשים מפני אלימות מתנחלים.
בבוקר בחזרם עם הרכב למרכז הארץ כנראה לבתיהם בגוש דן שני הדפקטים נפגעו מירי של ערבים אל רכבם בכביש כלומר מפיגוע נגד יהודים.
ומי הגיע כדי לחלץ אותם ולהביא אותם למקום מבטחים עד יגיעו מד"א וכוחות הביטחון?
מתנחלים מהאיזור חילצו אותם והביאו אותם למקום מבטחים.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ללמדכם. לא פסו הדפקטים מן הארץ.
אתם יודעים שאין עוד עם בעולם כמו העם היהודי שמלא בחרא של בגידה ושל שת"פ עם אלה הרוצים להשמיד אותנו.
האמת שאני לא מבין את המתיישבים היהודים .אני יכול להבין שהמתיישבים היהודים ראו שיורים על רכב עם מספר ישראלי והגיעו לעזור אבל ברגע שהבנתם שאלה חלאות בוגדניות משת"פים של המחבלים נגדכם למה לא השארתם אותם שם?

בון דוק

Active member
נסעו בלילה ברכב שנקנה עבור האירגון מכסף קטארי למקום בו מתגוררים ערבים בחושות ובמערות קרוב למבואות יריחו כדי לשמור על הערבים הפולשים מפני אלימות מתנחלים.
בבוקר בחזרם עם הרכב למרכז הארץ כנראה לבתיהם בגוש דן שני הדפקטים נפגעו מירי של ערבים אל רכבם בכביש כלומר מפיגוע נגד יהודים.
ומי הגיע כדי לחלץ אותם ולהביא אותם למקום מבטחים עד יגיעו מד"א וכוחות הביטחון?
מתנחלים מהאיזור חילצו אותם והביאו אותם למקום מבטחים.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ללמדכם. לא פסו הדפקטים מן הארץ.
אתם יודעים שאין עוד עם בעולם כמו העם היהודי שמלא בחרא של בגידה ושל שת"פ עם אלה הרוצים להשמיד אותנו.
האמת שאני לא מבין את המתיישבים היהודים .אני יכול להבין שהמתיישבים היהודים ראו שיורים על רכב עם מספר ישראלי והגיעו לעזור אבל ברגע שהבנתם שאלה חלאות בוגדניות משת"פים של המחבלים נגדכם למה לא השארתם אותם שם?
ככה היה תמיד השמאל מוכן לקרע הימין דורש פיוס ושלום

למעלה