בארטון

• פותח הנושא ktam
  • פורסם בתאריך

ktam

New member
בארטון

אני חייב לציין לשבח את שרות הלקוחות באמצעות אי מייל של חברת ברטון. לפני שבוע פניתי אליהם למידע איפה אפשר להשיג "שטיח" (mat) לסנאובורד גדול ושקוף שלא יכסה את הגרפיקה של הסנאובורד ובמקום להתחיל לתת לי שמות של חנויות און ליין פלצניות, הבחור שהתכתב איתי פשוט שלח לי אותו הביתה מהסניף באינסברוק, אוסטריה חינם אין כסף. גם מדבקות לסנאובורד הם שולחים חינם, והמדבקות ממש יפות. בכלל, לדעתי, בכל מה שקשור לסנאובורדינג, בארטון היא החברה הכי מתוקשרת והכי מובילה בעולם (עם יבואן רשמי בישראל) והם עושים כל מאמץ הכי קטן כדי לרצות לקוח בצד השני של העולם. אין לי שום קשר לחברה, אני בסך הכל עוד לקוח מרוצה. אין ספק, שהמחירים שלהם בארץ בשמיים, אבל עד עכשיו אני לא מאוכזב מהבורד (קאסטום 64) וחושב שהוא היה שווה את המחיר ובגדול!. למכורים לסנאובורדינג

liran87s

New member
אני גם אנסה את הטכניקה - אבל מזה...

mat = שטיח ? רק שאני אגע לפני שאני שואל איפה אפשר להשיג בישראל... ואני נתקלתי בשרות דומה של חברת אוניל, שדאגו לי לפוסטר לחדר, גם בלי כסף

ktam

New member
שטיח זה...

סוג של משטח מחוספס, קרוב ל"בינד" האחורי, ששמים עליו את הרגל האחורית,למניעת החלקה, כשיורדים ממעלית או כשנותנים תנופה במישור ולמניעת הצטברות קרח על הנעל (משפשפים בשטיח).

liran87s

New member
אההה, עכיו הבנתי מה זה...

בשביל שלא נחליק בטי-באר... תודה, שלחתי לפני יומיים שאלה - עדיין לא קיבלתי תשובה...

ktam

New member
אתה יכול לנסות!!!../images/Emo8.gif

יכול להיות שלא שלחת את זה לנושא המתאים.. גם לי לא ענו פעם אחת, אבל זאת הייתה שאלה ממש דבילית.

liran87s

New member
תגיד לי אם עשיתי הכל כמו שצריך...

שלחתי את זה לשלושת הכתובות שמופיעות ב: CONTACT למעלה באתר של ברטון. מה שעשיתי זה ככה: כתבתי מכתב עם פתיחה על מי אני ומאיפה, כתבתי שיש לי בורד Rippy 157 שקניתי באוסטריה, ה-mat נשחק לי ושאלתי איך אני אמור להסיר אותו מהבורד בלי לפגוע בעיצוב ומאיפה אני משיג מקורי. כמובן שכתבתי על זה שיש לי גם מעיל שלהם ושאני מאוד מרוצה ממנו וכל מני בלה בלה... מה אתה חושב ? - מה ששלחתי היה בסדר ?

ktam

New member
faqs לבארטון

זה טוב מאוד ששלחת ל3 כתובות.. ככה יענו לך גם מיפן, גם מאוסטריה וגם מארה"ב.... אבל עכשיו ברצינות, יש כל מני נושאי תמיכה שאם אתה לוחץ עליהם, נפתח לך מכתב אי מייל שמגיע בדיוק לאדם שאחראי על הנושא הספציפי.. לדוגמא, יש נושא מדבקות, שמן הסתם אם יש לך שאלות על מדבקות אתה כותב אליו. יש עוד כמה נושאים כמו עזרה כללית וכו´. תוך כדי הכתיבה, אני מנסה למצוא את המסך הספציפי באתר שלהם, אבל אני לא כל כך מצליח. תנסה כל מני קישורים עד שתגיע אליו. בכל מקרה, אם הגיעה לך כבר תשובה, אז תשכח מכל מה שכתבתי פה.. בהצלחה!

למעלה