בגדי תינוקות זערוריים

מצב
הנושא נעול.
טוב אז -שלילי- חזק

אני השאלתי את הבגדים והאביזרים
(משחקים, מובייל, סלקל, אמבטיה) לחברות. סימנתי את כל הבגדים, כדי שמה שישאר במצב טוב יחזירו לי. בינתיים חברה אחת כבר החזירה ונתתי מיד לעוד אחת. אני זוכרת שלי היה מאד נחמד (במיוחד עם תאומים) לקבל בגדים ומשחקים מאחרים. חלקם נתנו ולא רצו בחזרה. חלקם רצו שאחזיר. לכן אני ממשיכה את השרשרת. ולבאים בתור? נקבל מאחרים ונקנה גם חדש.
טוב אז -שלילי- חזק
אני לא בהריון הבאסה ישבה אצלי שתי דקות ואז התעשתתי הרמתי טלפון לאמא שלי ודיברתי עם נתנאל והבאסה עפה דרך החלון...

מאיו

New member
קבלי ../images/Emo24.gif גדול

טוב אז -שלילי- חזק
אני לא בהריון הבאסה ישבה אצלי שתי דקות ואז התעשתתי הרמתי טלפון לאמא שלי ודיברתי עם נתנאל והבאסה עפה דרך החלון...
קבלי
גדול
כל הכבוד על לקיחת הבעסה בסבבה
אני מקווה שהניסיון הבא יצליח

יפה עשית שהעפת אותה ומהר

טוב אז -שלילי- חזק
יפה עשית שהעפת אותה ומהר
זה מה שאני עושה בדרך כלל, רצה אל בנותי מחבקת חזק , וממשיכה הלאה. אז חבקי את נתנאל חזק וחייכי כי יש לך אותו !

לימי5

New member
אנחנו כיבסנו , קיפלנו הפרדנו לשקיות

בגדי תינוקות זערוריים
אם כבר מדברים על צביטות בלב... מה עושה לכן/ם התעסקות עם בגדי התינוק של הגוזלים שלכן/ם, שכבר לא עולים להם על קצה האוזן? עברנו דירה לא מזמן והייתי צריכה לקפל ולסדר ערימה של בגדים גמדיים - הבגד שבו הילדונת חזרה הביתה מבית-החולים, הבגד שלבשה בראש-השנה הראשון שלה, חיתולי הבד שכיבסנו וכיבסנו עד שכבר לא היתה בגיל הפליטות... שמרתם את הבגדים? מסרתם אותם? החבאתם בארון כדי לא לראות או שאתם מתגנבים מדי פעם ומסניפים? בעלי ראה את האוברול הראשון שלה, לבן עם דובונים, ומיד אמר שהוא רוצה עוד ילד
אנחנו כיבסנו , קיפלנו הפרדנו לשקיות
נילון וכתבנו על כל שקית את הגיל ודחפנו לארון וכשלא היה מקום השקיות עברו להורים. כשיגיע היום נפתח ומה שמודרני ויפה נלביש ומה שלא ניתן. נקווה שלא נחכה הרבה זמן. שירי בת 2.8

מצב
הנושא נעול.
למעלה