בהצלחה !!!!!!!! ועוד משהו.

בהצלחה !!!!!!!! ועוד משהו.

אמנם הייתה הרגשה ביתית משהו בקומונה, ובכל זאת, אין כמו פורום מסודר. אז כל הכבוד ובהצלחה! ומעניין לעניין באותו עניין - ידעתם שאפשר לעשות בדיקת דם לגילוי אנדו'? בשעה טובה עזבנו את רופא הפוריות מקטוביץ שכנראה התעייף כבר מלעסוק ברפואה ועבר לעסוק בשיווק הורמונים ובהנהלת חשבונות לקופת חולים כללית, הכל במסווה של פרופ' מהשורה, ועברנו לרופא אמיתי שהרושם שהתקבל הוא שמדובר במקצוען אמיתי או בשמו - ד"ר גבע. בקיצור, לאחר סדרת שאלות מקיפה, שעד עכשיו אף אחד לא שאל אותי, הוא הפנה לבדיקת דם שרגישה לחלבונים שמופרשים מאזורי התפתחתות האנדו'. הבדיקה אמנם לא מדוייקת (שלילי לא מעיד שאין אבל חיובי מעיד בהחלט.) עדיין אין תוצאות אבל נדהמנו שהרופאים הקודמים אפילו לא הזכירו בדיקה כזו. אז החודש לוקחים הפסקה ונותנים מנוחה לנפש ולרחם המסכנה שעברה בחודש שעבר צילום רחם ו-3 הזרעות. כיף לדעת שיש את מי לשתף. סופ"ש נעים

הבדיקה היא ca-125

דווקא הוזכרה מס' פעמים בקומונה. לא רבים יודעים עליה וגם לא רבים ממליצים עליה מאחר והיא בודקת גם סוגים שונים של ממאירות. בכל מקרה הרופא הנוכחי נשמע הרבה יותר טוב מקודמו.. והכי חשוב שיהיה בהצלחה

נעמי 17

New member
יש דרך לבדוק..

בודקים CA125 לפני דקא. החל מ10 ימים אחרי ועד 20 יום, בודקים שוב, אם ירד הערך, זה אנדו.

נעמי 17

New member
פרופ פוטשניק

מנהל מחלקת פוריות בבית החולים סורוקה. כבר כתבתי בעבר על האיש המדהים הזה. הגעתי אלו עם CA125 בגובה 800!!!! < שנתיים לפני כן עברתי לפרטומיה שאיבחנה אנדו חמור מאוד מפושט, וכמה IVF לא מוצלחים. בלי לחץ הוא הוביל אותי לאט לאט ממש לקח אותי ביד, שנינו ישבנו ליעוץ במחלקה האונקולוגית עם מנהל המחלקה לשמוע את דעתו, וסוכם על לפרסקופיה אבחנתית, בכדי לשלול דברים אחרים.כי הערך היה כל כך גבוה שהיה ממש מדאיג. פוטשניק הבטיח, וקיים להיות בניתוח, דאג שיעשו היסטורסקופיה תחת אותה הרדמה, והודיע לי שאי לא שפן נסיונות , נעשה רק מה שחייבים. הוא הבטיח וקיים. בכל שבוע שוחח איתי, דאג לי וקיבל אותי לייעוץ בכל פעם שהרגשתי רע, ופעמים אלו היו רבות. האיש הזה הנשמה, כשהודעתי לו שאייני יכולה להמשיך ככה, שאני רוצה להפסיק את הטיפולים, ולאמץ, כסיפרתי לו שאני מתגרשת הוא קרא לי בדחיפות . הייתי בטוחה שהוא רוצה לומר לי שאם אפסיק את הטיפולים לא אוכל להיות אמא, במקום זה הוא פגש אותי לשיחה ורק רצה לברר אם הוא יכול לעזור ולייעץ לבעלי, שהסיבה לגרושין היא לא על רקע של אי פוריות. כששמע שאי רוצה להמשיך הלאה , ולהגשים את החלום, חיבק אותי ואיחל לי הצלחה. שלוש שנים מאוחר יותר ערב הטיסה שלי לרוסיה לפגוש את בני, הרמתי לו טלפון, סיפרתי לו על האימוץ, ולא היה גבול לשימחתו. זה איש דגול ורופא בחסד.

כל כך מרגש נעמי ../images/Emo24.gif

חבל שלי לא יצא לפגוש בדרך רופאים כאלה, אנושיים.. כתבת כל כך יפה. אגב, אחרי שכתבת שהזכרת את ד"ר פוטשניק בעבר, התחיל להגיע אלי איזה גל עמום אודות השם שלו, את יודעת הרי שההורמונים מחריבים את הזיכרון .. כל כך מרגש לקרוא על רופא שתומך בהחלטת מטופלת לממש את זכות ההורות לא בדרך של הריון.. אבל זה כבר נושא לשירשור אחר. ועל אנדו שגורם לתוצאה כל כך גבוהה של הבדיקה, אני שומעת ממקור ראשון פעם ראשונה

yaelma1

New member
ריגשת אותי עד דמעות

ממש ריגשת אותי. שיהיה לך בהצלחה עם האימוץ.

נעמי 17

New member
תודה לכן

ודרך אגב, הצלחנו כבר לפני שנה וחצי עם האימוץ ברגע שחבקנו את בר בזרועותינו. נ.ב אני מדברת ברבים כי האיש שאיתי לא אותו אחד שהתגרשתי ממנו, הכיר אותי עם אנדו ויצאנו יחד למסע, מראש עם ידיעה ברורה שלא מתחילים בכלל עם טיפולים, שאנחנו הולכים לאמץ. מה שאני אומרת על רופאים, שלא משנה איפה גר אותו רופא, לא כדאי לבזבז זמן על רופאים חסרי אנושיות, כדאי לחפש עד שמוצאים את האדם שיתן את התשובה, והטיפול הנכון , המרחק לא צריך לשחק תפקיד. שיהיה לכן בהצלחה, ברגע שתבחרו דרך ותשלימו איתה באהבה העולם יראה אחרת, ואני מדברת מנסיון.

למעלה