בואו נעשה סקר בשביל להתעורר

lailaein

New member
בואו נעשה סקר בשביל להתעורר

1. נולדתי ב....(מקום) 2. רווק/נשוי 3. ילדים כמה ובאיזה גיל 4. מאכל אהוב 5. שתייה אהובה 6. אני אוהב בארגנטינה ש.... 7. אני שונא בארגנטינה ש.... ותוסיפו שאלות כי הבן שלי קורא לי....

lailaein

New member
אם כבר עונה גם

1. נולדתי באורוגוואי 2. נשואה 5 שנים 3. שני ילדים, בן 4 ובת 3 חודשים 4. יש לי הרבה: שניצלים, פסטות למיניהן, ניוקי של אמא, מושחאס (אבל אני בדיאטה רוב החיים) 5. דיאט קולה (אבל אני מניקה) 6. אני אוהבת בארגנטינה את החמימות של האנשים, החינוך של הילדים 7. אני שונאת בארגנטינה את מערכת הצדק, הפשיעה שעולה והשאננות של האנשים למה שקורה

InFecTeD LOVER

New member
אוקיי :)

1. נולדתי ב....(מקום): ארגנטינה. 2. רווק/נשוי: אמאל'ה, רווקה. 3. ילדים כמה ובאיזה גיל: זה פורום רק לבני 30 ומעלה? 4. מאכל אהוב: כרגע האמפנדס שמונחים לי בצלחת :)))) 5. שתייה אהובה: מים ורק מים. 6. אני אוהב בארגנטינה ש....: היא ארגנטינה ואין כמוה. 7. אני שונא בארגנטינה ש....: היא רחוקה מידי.

את לא חייבת

לחכות לגיל 30 כדי להתחתן...

למען התעוררות הפורום

1. נולדתי ברוסריו 2. נשואה לפורטניו 3. 2 ילדים בני 4וחצי ושנתיים 4. מאכל אהוב CANELONES CON SALSA BLANCA 5. שתייה אהובה: פפסי מקס ומים 6. אני אוהבת את התרבות האגנטינאית (מוזיקה, ספרות,קולנוע, תיאטרון, וכו') ואת החמימות אשר בעם. 7. אני שונאת בארגנטינה את המצב הבטחוני הפנימי:גנבות, רצח, חטיפות והבורות בקשר לאמצעי בטיחות בנסיעות: חגורה, כיסאות לילדים, קסדה וכו'

lailaein

New member
גם אני אוהבת פפסי מקס

אבל בארגנטינה לפפסי מקס יש טעם שונה מבארץ.

נכון

בארגנטינה לא מצאתי פפסי מקס, רק פפסי דיאט וממש לא אהבתי. אני מעדיפהפפסי מקס על קוקה קולה דיאט

אלון 58

New member
אז ככה...:

1.נולדתי בתל-אביב(ידוע איפה זה...?); 2.נשוי למרינה,אשה נהדרת ילידת לנינגראד=סנט-פטרסבורג(רוסיה); 3.בת אחת,שמה סיון,כמעט בת 11; 4.מאכלים אהובים:בישראל-פלאפל,מאכלי תפוחי-אדמה,אורז וסלטי ירקות. בארגנטינה-pasta con crema y tambien alfajores; 5.שתיה אהובה:מים/סודה ומשקאות סחוטים של פרי-הדר; 6.מאפיין אהוב בארגנטינה:יום ראשון בחוצות בואנוס-אירס; 7.מאפיין שנוא בארגנטינה;לא "מצאתי" עדיין.

Joy107

New member
התעוררתי...../images/Emo42.gif

נולדתי בחיפה, ישראל
נשואה חמש שנים (ושבוע) למרטין שעלה מבואנוס איירס לפני כמעט 6 שנים
ילדים - אפשר לראות בחתימה... מור בן ארבע וחודשיים, רותם בת שנתיים ותומר בן חודשיים וחצי.
מאכל אהוב - בהנחה ששוקולד זה לא ממש מאכל, אז פסטות בצורות ורטבים מגוונים
שתייה אהובה - הכי הכי דיאט קולה של קוקה קולה אבל בבית שותים מים.
אני אוהב בארגנטינה - הכי הכי את החברים שלי שם, אבל גם את הנופים, המראות ואת זה שלא חסר מים...
אני שונא בארגנטינה את השחיתות הממוסדת, את זה שאפשר לקנות את כולם ואפילו את הצדק. שאלה מתבקשת נוספת לדעתי - מועדון כדורגל... אני כמובן ריבר פלייט
(ומרטין סן לורנסו... נו, אף אחד לא מושלם...)

יאלללה גם אני...

1. נולדתי בלאנוס, בואנוס איירס לפני 33 שנים, מגיל 4.5 בארץ. 2. נשואה לישראלי 3.נטולת ילדים 4.מאכלים אהובים: אוכל איטלקי,ארגנטינאי וערבי: ניוקיס, חמוד,לחמה בעג'ין,סלטי ירקות למיניהם בעיקר טבולה,צ'וריסו, מורסישה, מדיה לונה עם ריבת חלב ועוד ועוד... 5.מים מינרליים, תה צמחים,מטה 6. אוהבת בארגנטינה את הפשטות, חמימות,easy going, שמחת חיים 7. שונאת בארגנטינה דעות כלפי ישראל ואת השחיתות ופער המעמדות שיש.

gallardo

New member
מנסה לענות

1. נולדתי בירושלים, ישראל. 2.רווק. נצחי לדעת כמה נשים שחלפו בחיי. 3. אני בעיקרון לא מת על הקטע של ילדים מחוץ לנישואין 4.מאכל אהוב: אולי סטייק פילה, אולי צ`וריסו. משהו בשרי. 5. משקה אהוב: המים של הבאנג. האמת, נראה לי גולדסטאר. 6. אני אוהב את ארגנטינה כי כשאתה עובד בצ`ילה ורוב הזמן מתעסק עם צ`ילנוס אתה מת על ארגנטינה יותר מכל ארגנטינאי אי פעם. אנשים חמים ולא כל כך שונים ממנו, העם האופטימלי. 7. אני שונא בארגנטינה את בוסטה וגם את בעל ההוספדחה בסן מרטין שגנב לי כמה פסוס.

גרי רשף

New member
התעוררתי..

1. נולדתי בישראל. 2. נשוי. 3. בת 1.5 4. מהמטבח הארגנטיני אני אוהב Flan con crema. 5. קפה שחור. 6. אני אוהב את ארגנטינה כי אני מרגיש שם בבית. 7. זו מילה קשה לשנוא, אז אוותר, למרות שלא את כל מה שיש שם אני אוהב.

גרי רשף

New member
אין לי בעייה אבל..

..אני משתדל לא לדחוף את ביתי לאן שלא צריך: אני כאן בפורום (וגם באחרים) עם שמי המלא ופרטי האישיים בכרטיס, וכשתדגל- היא תחליט אם היא רוצה לשמור על אנונימיות או ללכת בדרכי. אפשר במסר אם זה ממש מסקרן..

לא התכוונתי לדחוף את האף

ואתה צודק 100 %, גם אני התלבטתי קשות עד שהחלטתי פעם לצרף תמונות. רק רציתי שתדע ששמחתי לדעת
...

pepe chatruc

New member
בוקר טוב

1.ישראל 2.רווק 3.מקווה שלא 4.מארגנטינה הכי אהבתי אסאדו של עז שזה עתה נשחטה 5.בירה , תפוזים טבעי 6.את האנשים 7.לא שונא שום דבר בשום מקום בעולם

skooby

New member
אני עונה מארץ האש ../images/Emo13.gif

1. נולדתי ב....(מקום)= בואנוב איירס 2. רווק/נשוי= בזוגיות בלי אישור של רב 3. ילדים כמה ובאיזה גיל אין לי עדיין 4. מאכל אהוב סטיייק 5. שתייה אהובה מטה 6. אני אוהב בארגנטינה ש....אנשים מנומסים וקוראים לי señora 7. אני שונא בארגנטינה ש....את הבירוקרטעה המעצבנת

lailaein

New member
אני מצ'קו

אנחנו משתי הקצוות של ארגנטינה, פה חום אימים כמעט כל השנה, תשלחי לי קצת רוח קרירה ואני אשלח לך קצת שמש

למעלה