בוביט... ושאר חברות הפורום..

מורני !

New member
בוביט... ושאר חברות הפורום..

פורום ``לנשים בלבד`` הוא למעשה פורום לסביות. אך לסבית מהי? קודם כל אישה... קודם כל בן אדם... ואישה בעלת מאווים, רצונות, פחדים, חלומות.. ככל אדם אחר... אני אנני לסבית, אך הזהות המינית שלי עדיין, (כן, גם בגילי שלי).. לא סגורה ולא מובנת לי כלל וכלל. אני יודעת שקשה להיות אישה. ומתארת לעצמי שבטח קשה להיות אישה לסבית. שאלה אותי חברה ``האם פעם היית עם אישה?`` אמממ... כן. זה הופך אותי להיות לסבית? דו מינית? אוח. אני מתארת לעצמי את ההתלבטותיות שלכן... אם שלי הן כאלו ואני, בוודאות, נמשכת לגברים ולכן - לכאורה, ``נורמלית``... בעעע איזו הקדמה... וכולו באתי לכתוב - שלום, אני מורן, מאחלת הצלחה... אז.. אני באמת מאחלת לכן הצלחה... מאחלת לכן שתתפתח פה קהילה שבה חברות הפורום יוכלו לתת מענה מניסיונן האישי לשאלות ובעיות שישאלו כאן בפורום.. בתור התחלה... אחד הדברים שאני הכי מעוניינת לדעת.. זה.. כמובן (בטח תגידו.. כמה נדוש...:)) איך יודעים אם את לסבית? אם זה חד פעמי? אם זה משהו שהוא בעצם את? מאחלת לכן המון הצלחה בפורום חשוב זה... מאחלת למנהלת הפורום שתדע לנצל את עצמה ולתעל את כישורייה האישים, חוכמתה (כי רבה היא) והבנתה, מתוך הניסיון, לקידום הפורום... בוביט... (פחח.. אולי תסבירי למה דווקא שם זה בחרת לך...- הבנתי שזו לורנה בוביט.... אבל.. בכל זאת... ;-))... אוהבת אותך. ושוב - בהצלחה.

בוביט

New member
מורני!

תודה בהחלט נתת נושא לדיון... ושאלת.. איך את יודעת אם את לסבית? טוב.. דבר ראשון לסבית לא אחת ששונאת גברים (לא כולן לפחות :)) משיכה לאישה.. לא משיכה חד פעמים לא סקרנות. את האמת שמעתי מישהי או אפילו שתים... שאמרו שבעצם נולדים עם זה, משהו גנטי. אישית.. אני לא חושבת ככה. ולא.. התנסות אחת, מתוך סקרנות לא הופכת אותך ללבית, דו מינית אולי אבל רק אם זה מושך אותך. אמממ למה בחרתי את השם הזה... קצת הומור :) זה הכל מורני... אוהבת אותך (דונט וורי את יודעת.. )

למעלה