בן 17 רוצה להתחיל לגלוש

shaq711

New member
בן 17 רוצה להתחיל לגלוש

אז ככה אני בן 17 יש לי חוף ממש 5 דקות הליכה מהבית אבל פאדיחה עכשיו לקחת איזה קייטנה או משהו כזה וללמוד אני רוצה ככה ללמוד לבד או משהו כזה אני ממש ממש רוצה כבר שנים לגלוש הייתי לוקח פעם גלשנים של חברים וסתם יורד לים מה אתם ממליצים לעשות ? אני מדבר על גלישת גלים כן ? מקווה שזה מתאים לפה

hagitoz

New member
ברוך הבא לעולם הגלישה ../images/Emo24.gif

אהלן, אם אתה ממש ממש רוצה לגלוש אז קדימה לך על זה, הים מחכה לך וכל יום שאתה מפספס אתה מפסיד מתנה לחיים. תראה, לקחת גלשנים לחברים וללמוד לבד זה נחמד אבל אין כמו ללמוד בבית ספר מסודר בעלי מדריכים מקצועיים שילמדו אותך בצורה הנכונה את יסודות הגלישה מההתחלה ואת הטכניקה הנכונה כך שתוכל להמשיך בעתיד לבדך ובאופן מקצועי . אשמח לעזור לך, דבר איתי ואפנה אותך למקום הנכון ליד מגוריך, חגית עוז 0506300850

shaq711

New member
אני יודע..

ברור שללמוד בבית ספר עם מדריכים והכל זה הכי טוב אבל אני חושב שאני כבר גדול כדי להתחיל ללמוד שם אני מכיר את כל ה"קייטנות" וכל מה שיש ליד הבית שלי לא לומדים שם ילדים בגילי אין שום דרך אחרת ? דרך אגב מזה קייטסרפינג ? נשמע נחמד..

עזוב אותך מפדיחות

פדיחות? אז אל תגלוש, תשאר בבית
בכל מקרה, כל בית ספר לגלישה עושה קייטנות ומחנות של קורסים אבל גם כולם ישמחו (אני מאמין שזה יעלה בהתאם) ללמד אותך באופן אישי 1 על 1. תעשה כמה טלפונים ותבדוק. קייטסרפינג זה גלישת עפיפונים (גלישה עם כאשר עפיפון גדול/מצנח משמש עבורך כמפרש).

נבו רז

New member
קייטסרפינג

גבר אם אתה בן 17 וגר קרוב לים עזוב אותך מגלישת גלים, קייטסרפינג זה הדבר, לך על זה!!!!! אני בדיוק כמוך בן 17 וגר חצי דקה מהים גולש קייטסרפינג כמעט שנה ונהנה מכל רגע, כנס ליוטיוב ותרשום KITESURFING תראה כמה סרטונים, ותאמין לי שזה עדיף מכל ספורט אחר. *בנוסף בשנים האחרונות יש התפתחות בגלישת קייטסרפינג עם גלים אם זה מעניין אותך

למעלה