בעיה מוזרה

sagi29

New member
בעיה מוזרה

שלום לכולם ! התקנתי ללקוח שלי נתב של חברת EDIMAX דגם BR-6104 ואליו חוברו 2 מחשבים האחד נייד והשני שולחני בשניהם רצה מערכת הפעלה WIN-XP PRO. לנתב חובר מודם ADSL של חברת SAMSUNG. לגלוש אין שום בעיה בשני המחשבים לכל אתר , הבעיה מתחילה עם תוכנת הדואר שמותקנת רק במחשב הנייד . ההגדרות בסדר גמור וכשרוצים לבדוק דואר מתקבלת הודעת שגיאה שיש בעיה בשרת POP3 . אבל ראו איזה פלא כאשר מחברים את מודם ה-ADSL ישירות למחשב שיש בו את תוכנת הדואר ניתן לגלוש ולקבל דואר ואין שום בעיה כמובן שלא נוגעים בשום הגדרה למישהו יש פיתרון הגיוני ? כאמור בגלישה אין בעיה. ללקוח יש ZONE ALARM גם כאשר הוא פעיל וגם שלא אין אפשרות לקבל דואר תודה מראש... למוצא הפיתרון

sagi29

New member
הסבר נוסף

מה לא ברור ללקוח מחשב אחד בתצורת DESKTOP מחשב שולחני P4 והשני מחשב נייד LAPTOP של חברת IBM מדגם מתקדם מקביל ל P-3 במהירות 800.

antidot

New member
------>

1) סימני פיסוק יכולים לעזור. 2) אף אחד לא חייב לך משהו. 3) שאלו אותך משהו וענית על משהו אחר.

sagi29

New member
חסימת פורטים

ראשית סליחה לכל מי שנפגע בתשובה הקודמת שלי. הלקוח משתמש בחשבון אחד בלבד כאשר מודם ADSL מחובר לנתב ואז שני המחשבים יכולים לגלוש. חיפשתי בהגדרות של הנתב BR-6104 איזה שהוא מקום שבו ניתן לחסמום פורטים ולא מצאתי. שאלתי היא אם למישהו יש ראוטר מהסוג הזה ? שאלה נוספת מדוע אנני יכול למשוך דואר , בהנחה שההגדרות של POP3 ו SMTP נכונות ? כי כאשר אני מחבר את מודם הADSL ישירות למחשב הנייד ללא הראוטר מקבלים ושולחים דואר ללא בעיה ? תודה מראש

gafni

New member
נסה לבצע טלנט לפורט 110 ותראה

אם יש לך שם תגובה כלשהיא להערכתי הפורט חסום בנתב ,אם ללא נתב זה עובד הרי שהנתב חוסם תעבורה על הפורטים הרלוונטיים

למעלה