בקשר עולם שקט.

לא צריך שתאמרו את שמי עכשיו,כדי שאדע ת'אמת...

לפי מיטב הבנתי,הקספרים מדברים על חוסר הקרדיט שהם קיבלו בעבר\היום "צועק מול עולם שקט" הם צועקים,אבל לאף אחד לא אכפת. "אין שום טעם לספור את הימים לאחור,הזמן יעשה את שלו" אין טעם לנבור בעבר,הזמן עושה את שלו,עכשיו אנחנו שוב כאן ובאים לתת בראש. "אל תשכחו שאמרנו עוד אז" זה מתחבר לכל מיני משפטים שהקספרים אומרים היום ובעבר. זה מתחבר למשל ל"אז" השיר החדש. או ל"אולי בקיץ הבא תבינו" "לא צריך שתאמרו את שמי עכשיו,כדי שאדע ת'אמת" אני לא צריך שהתקשורת תחגוג עם הקספרים,ותהלל את שמו,בשביל שהוא ידע כמה הוא שווה באמת. "זה קצת מרגיש לבד,המון מול אחד,ואין מה שפה ישמע קולי" שוב,הוא שר,אף אחד לא מקשיב,זה מרגיש לבד שהם המון אטום,והוא אחד שמנסה שישמעו אותו. יש עוד הרבה,אבל זה פחות או יותר הרוח של השיר,לפי איך שאני רואה אותו...

ItamarFish

New member
אחלה ניתוח

השירים של קספר בשמיעה ראשונה תמיד יראו שטותיים וסתמיים, אבל תמיד אפשר למצוא בהם משמעויות הרבה יותר עמוקות אם רק מנסים להקשיב. כמובן שזה לא כל השירים ככה, ויש שירים שלא משנה כמה, הם שטוטיים בטירוף, אבל זה מה שכיף בקספר! שגם לפעמים מוציאים הרבה שירים קלילים בלי משמעות כמו רדיו ג'ו למשל, שאני לא מוצא בו יותר משיר יחצ לרדיו דמיוני XD אבל זה מה שכיף בקספר, לא? וואו איזה חפירה...

למעלה