בקשת עזרה

haghag79

New member
בקשת עזרה

אני בדיכאון ולא יודע איך לצאת ממנו. הסיבה היא זוגיות אני עוד רגע בן שלושים מעולם לא הייתה לי מערכת יחסים. עדיין לא חוויתי אהבה ראשונה. לפני חצי שנה יצאתי מהארון כי התאהבתי בבחור שזנח אותי לאחר חודש. חשבתי לעצמי לאחר שכל הסיפור עם הבחור הסתיים שאני עומד בפני תקופה חדשה של אהבות חדשות , אך לאחר כחצי שנה אני מגלה שהמצב בדיוק אותו דבר. ללא אהבה. בנוסף לזה גם פוטרתי מהעבודה והחיים שלי נראים כאילו עומדים מלכת. שום דבר לא קורה הכול עצר. אני פונה אליכם לעזרה , האם משהו דפוק אצלי מהייסוד? האם מישהו עוצר ממני את כל הדברים הטובים של החיים? משהו אצלי לא פתור בכל הנוגע לזוגיות? מה קורה אצלי ? אשמח אם תוכלו לעזור לי

אולי אתה מייחס לזה חשיבות רבה מידי וזה

גורר פסימיות או אנרגיה שלילית לשאר תחומי החיים שלך, נסה להתעלם מזה וזה יגיע ביתר קלות, מה גם שהחיים לא נגמרים בגיל 30, וגם אני אישית פוטרתי מהעבודה ודיכאון זו תחושה נורמלי במצב כזה, אך החכמה היא מה אתה לומד מזה ולוקח הלאה, חפש עבודה באיזי ועם עבודה חדשה ואנשים חדשים וקצת אופטימיות הכל אפשרי

מחזקת את דברי קודמתי..

לפעמים הדברים מגיעים - כשמפסיקים להתאמץ ולחפש.. ואם ניקח דוגמא ומהסיפור האישי שלי... לאחר שהתגרשתי - (הייתי גרושה במשך 6 שנים) וחיפשתי אהבה.. ככל שעברו השנים חשבתי שאני יודעת בדיוק איזה בן-זוג אני רוצה.. ומה אני מחפשת בשותף לחיים.. וחיפשתי.. וחיפשתי.. והתאמצתי וחיפשתי.. לאחר שהתייאשתי רצה הגורל ופגשתי את אהבת חיי... שהיום אני נשואה לו כמעט שנתיים.. ובמחשבה לאחור.. כל הדברים אותם חשבתי שאני רוצה / צריכה בבן-הזוג.. לא היו ברשימה שלו.. החיים והגורל.. חזקים יותר מהרבה דברים.. ולפעמים כדי לדעת להעריך מה טוב בחיים צריך לעבוד דרך קשה.. קצת סבלנות, אתה עדיין צעיר.. והחיים עוד לפניך.. וסתם עיצה מהלב - אנשים לא אוהבים להיות בסביבת אנשים דכאוניים / עצובים.. קח את עצמך בחיים ועשה מה שעושה לך טוב - והטוב ידע למצוא את הדרך אליך. בהצלחה - ורק דברים טובים !!

ראשית הייתי ממליצה לך לראות את הסוד.

זה יכול לסדר לך הרבה דברים בחיים. בקשר לאהבה - יש המאמינים שהיא לא קיימת, ואני מאמינה שהיא כן קיימת. יש המאמינים שהכול אינטרס (מהמילה באנגלית אינרסט - עניין) - שאם אתה מעניין אתה מושך אילך אנשים - ש"אוהבים" אותך. אפילו אמא שי לה אינטרס שהילד שלה יצליח וכן הלאה. אני מאמינה שאהבת אמת באמת קיימת - והיא לא קשורה לתשוקה. שיש אנשים (אני מקווה שאני טועה) בודדים - שיש להם את זה. הם מסוגלים לאהוב - אהבת אמת. את הכול - הצמחים העצים החיות ואת האנשות (את הטוב והרע ומה שבאמצע). התשוקה זה משהוא אחר - אני מאמינה שבתור בחור אתה נמשך להרבה אנשים, ואם אתה נמשך מאוד למשהוא שאתה אוהב - אתה קורה לזה להיות מאוהב. אבת התשוקה יורדת עם הזמן. אהבת אמת נשארת תמיד. מאחלת לך אחד כזה.

למעלה