ברוכים הבאים - חברי Kitesite

hagitoz

New member
ברוכים הבאים - חברי Kitesite

הי לאנשי פורום kitesite, תודה שקפצתם לבקר בפורום המשלב את כל תחומי האקסטרים, דלגו כמה דפים אחורה ותוכלו להנות מתמונות של מיטב גולשי קייטסרפינג (עילאי, ים אליהו, גוטמן, דודי סיטבון, ג'חנון ועוד) אשר צולמו ע"י הצלם הגדול סמי בן עמי. מקווה שתהנו, חגית עוז

קרבון

New member
חגית שלום, דרך צלחה מכרמי

חגית היקרה, איזו השקעה ! כל הכבוד. חשבתי בכיוון של איזה מחקר שיסביר את ההפרעה שלי שגורמת לי להרגע רק אחרי אקסטרים טוב. ניתקלת פעם בדבר כזה? נראה לי שיש מחקרים על ההשפעה של האדרנלין על תפקוד האדם. חוץ מזה מה קורה? כרמי

hagitoz

New member
כרמי היקר!! גם לך זה קורה?

הי כרמי, תודה רבה, תשמע, רק ממה שכתבת אני מתרגשת , אדרנלין?? אם כבר מדברים על זה , אין לך מושג מה קורה לי לפני גלישה או שאני יודעת שיש רוח ואני עדיין לא בסביבה של הים, קורים לי המון, להלן חלק מהתופעות המוזרות: 1. אם אני בכביש ויש פקקים זה בעייתי.......אני עלולה לעשות שטויות 2. אני תמיד חייבת לרוץ לשירותים לפני הגלישה ....לא יודעת למה? :) 3. אני מתעצבנת על הפלאפונים שמצלצלים אלי בזמן שאני בדרך לים או מרכיבה את הציוד.... 4. כל העולם לפתע לא מעניין אותי ואני עוזבת את כל עיסוקיי באמצע, מבטלת, מזיזה, דוחה ...הכל!! 5. כל היום בודקת SMS לגבי מהירות הרוח, מסתכלת על העצים אם הם זזים.... רק שאני במים אני רגועה נשמע חולני מדי? זה האדרנלין,לא? מה לכם/ן קורה? חגית

razyho

New member
אם יש פיפי אז מרכיבים ציוד יותר מהר

ואת הפיפי נעשה כבר במים.
בעיקרון אצלי זה די דומה. אם יש רוח ואני לא בים אז לא כדאי להיות לידי אני כמו זהבי, עצבני!!!

קרבון

New member
אצלי התופעות יותר חמורות :../images/Emo13.gif)

אבל אני לא רוצה להפחיד אף אחד אז נשאיר את זה לדימיון.

למעלה