ברוכים הבאים

איזה כיף לי ../images/Emo9.gif

גם הייתי שותף לרעיון
וגם אני המברך ה"רציני" הראשון. המון
והמון
עם הבייבי החדש. לא להסס ולזכור, שכל
שתצטרכי, תקבלי ללא היסוס. וחוצמזה - שלחתי מסר. ח.

ברוכים הבאים ../images/Emo24.gif

ברוכים הבאים לפורום , עבודה מהבית ... הפורום ישמש את כל אלה העובדים מהבית, אך פתוח לכולם .... מקום לחברה נעימה , פירגון ,הקשבה , נשוחח על איך לעשות קריירה עם הילד/ה על הידיים... על הערך המוסף לילדים/בעל/אשה , לגדל את הילדים כמו פעם ... על היתרונות /חסרונות של עבודה מהבית ... נשוחח על הדברים הגדולים ...וגם על הקטנים ... עקרת הבית ...כן כן לא נשכח גם אותה , זאת שעובדת בבית במשרה מלאה , ללא חופשות וללא הנחות תפקיד מגוון בפני עצמו ....טבחית ושפית מדופלמת, מנהלת מו"מ פנים וחוץ, מחנכת, ועוד ...ועוד... מאחלת לכולםםםםםםםםם הנאה מהפורם שלכם שרוני .·:*¨¨*:·.
.·:*¨¨*:·.

עדי 4

New member
שרוני יקירתי

בהצלחה בניהול הפורום. בטוחה שתשחקי אותה . נשיקות עדי

בהצלחה../images/Emo65.gif

שרוני, כל מי שמכיר אותך יודע שאצלך אין דבר העומד בפני הרצון. אין ספק שזה יהיה ה-פורום. יאללה לעבודה (מהבית)... אוהבית אותך אנחנו - הקרקים.

ריביקי

New member
מזל טוב ובהצלחה לפורום עבודה מהבית|

אז גם אני פה בין הראשונים. ואיזה כיף לי... סוף סוף יהיה לי עם מי לדבר בזמן העבודה......חחחחחח בהצלחה לפורום החדש תמיד טוב להתחדש בדברים טובים. אז מזל טוב... ולמנהלת מקווה שתעלי לנו את המורל ושיהיה בכיף

ריביקי

New member
שלום גם לך קרקר המקורית

אשמח מאוד לשתף אותך בהמשך על עבודתי מהבית. ואת שתפי אותי במה קרקר מקורית?

תודה רבה לכולם ../images/Emo25.gif

תודה רבה על האהבה ...תודה רבה על הפירגון ... אוהבת כל כולכם ביחד וכל אחד לחוד ... מקווה שיחד נצליח לעשות את הפורום מצליח , מעניין וכייפי ושוב תודה על הכל

וואו, אחל'ה פורום../images/Emo24.gif

מתאים לי שרוני, שיהיה לך בהצלחה מבטיחה להתפקד

ריביקי

New member
רק תאהבי../images/Emo23.gif

אין כמו שרוני היא מס' 1 , להגיד רק אוהבת בקשר לשרוני? ,עוד לא הומצאה המילה המתאימה......

עדי 4

New member
ריביקי,שמעתי גם עלייך

תזהרי.
אין ספק שהפורום הזה הולך לקחת בגדול. רעיון נפלא לפורום. נראה לי שהרבה ימצאו בו בית ראשון.

עדי 4

New member
אני רואה שגם את פרפרית לילה

ואל תספרי לי שאת עוד בעבודה.
שמעתי רק דברים טובים, איך לא?!

ריביקי

New member
מה שעות הלילה הן השעות הכי טובות

לעבודה, אני הכי מרוכזת בלילה ,אז מה גם את ערה בשעות האלו?

מימי 55

New member
רק תאהבי

מסכינה לכל מילה ויותר שרון עלי והצליחי אישה אוהבת שכמותך

עדי, אם זה ככה, אז אני לא מוותרת

על הפורום אני תמיד סומכת עלייך בקשר לחברות שרוני, שיהיה בהצלחה, היה לך אחל'ה רעיון

למעלה