ברוכים הבאים!

uroren

New member
ברוכים הבאים! ../images/Emo6.gif

כראוי לכל פורום חדש וטרי- שרשור היכרות, ככה לסיפתח כמו שאומרים
אז בואו נראה מי אוהב, אוהב היום
שם: גיל: מסנג'ר: אייסייקיו: אחר: ציטוט: איך הכרתי את מיקה: שיהיה לכולנו המשך שבוע מ(יק)המם
דמבו ^^

uroren

New member
עונה לעצמי :)

שם: אוריה אורן. לשרותכם :) גיל: 16 וחצי עוד שבוע בדיוק
מסנג'ר: [email protected] אייסייקיו: אין לי
אחר: אה.. לא יודעת.. אמ.. מיקה שולט /m\ ציטוט: "I love you when you feel" איך הכרתי את מיקה: Grace Kelly. אני ועוד חצי עולם
דמבו ^^

helen333

New member
YAY

שם: ליאור הלן ליידן גיל: 15.5 מסנג'ר: [email protected] אייסייקיו: 202046374 אחר: אממ..כבר אמרתי שכתובת אני לא מביאה?! ציטוט: FREE TOYS COLLACTION ( איך הכרתי את מיקה: בדצמבר2006 כשיצא הקליפ Grace Kelly לxD !!MTV

lollipop161

New member
עונה:

שם: נטלי חסיד גיל: עוד חודשיים 17 מסנג'ר: [email protected] אייסייקיו: 343892549 אחר: מיקה המלך!!! ציטוט: love love me.... חח איך הכרתי את מיקה: שמעתי את גרייס קלי ברדיו, הלכתי לחפש "קצ'ינג" באינטרנט כי לא ידעתי איך קוראים לשיר וראיתי את הקליפ ו.. הופ!! ביושש!!

yoyo189

New member
אוהבת, אוהבת היום ../images/Emo6.gif

ייאי פורום! :) :) :) שם: ענבר פליישמן
גיל: 16 מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: אין אחר: myspace.com/inbarflyshman המייספייס שלי
ו-102129, הבלוג שלי בישראבלוג. ציטוט: Spray on the glitter, YOU FOOL!!! XD איך הכרתי את מיקה: בשיר לאב טודיי, הוא נראה לי מההתחלה בחור מעניין ושונה כזה, אז גיגלתי אותו ומשם זה כבר התגלגל.... שבוע טוב
שנה אזרחית מצויינת!

ענבי פ

New member
אהה, ו-yoyo189 זאת הייתי אני

פשוט הייתי על המחשב של אחי ולא היה לי כוח לשנות ת'שם משתמש P:

MorLoveOfer

New member
מיקהה!!!

שם: מור בן דוד גיל:15 מסנג'ר:שכחתי תסיסמה..חח אייסייקיו:303169953 אחר:מיקה בנשמה!! ציטוט:"קיצ'ינגה" איך הכרתי את מיקה:אממ...לא ממש זוכרת.. אבל ברגע שראיתי התאהבתי..חח

XRockXIsXPunkX

New member
שמישהו יצבוט אותי...

שם: אירנה גיל:15 מסנג'ר:אין אייסייקיו:אין אחר:אימייל:[email protected] ציטוט:"ואהבת לרעך כמיקה" איך הכרתי את מיקה: דרך חברה שלי,ששרה את גרייס קלי,ובהתחלה זה שיגע אותי! ועכשיו אני מתה על מיקה ומשגעת אותה!

נעה 124

New member
../images/Emo113.gifיאאא פורום!!!

שם: נעה גיל: 13 וקצת מסנג'ר: [email protected] אייסייקיו: אין אחר: אין ציטוט: don't drink water! fish have SEX in it! איך הכרתי את מיקה: חברה שלי הכירה שלי את גרייס קלי ולאב טודי, הכרתי את רילקס ברדיו, נשמעו נחמדים, שמעתי את הדיסק..

קארין 555

New member
מממזל טוב קוללולולולו

שם:קארין גיל: 14 וקצת מסנג'ר: [email protected] אייסייקיו: 269423237 אחר: ממ מיקה הדיווה XD ציטוט:" Cause I don't care if I ever talk to you again" מתוך "מי אינפורטיישן" (חח אין לי כוח לכתוב באנגלית) איך הכרתי את מיקה: אהמ אהמ אהמ שמעו זו אהבה ממבט ראשון ,D=

חח כמו שאמרת מסיבה מהלכת,אין יותר צבעוני ממנו

אהבתי את המשפט שלך . לספר קצת על עצממי !@@!#!@3 שם: ארז סידון גיל קרוב ל15 וכן אוהב את mika ממה יייייייש מסנג'ר :[email protected] אייסי : כרגע אין אחר : מזל טוב לפורום כבוד ציטוט : אין לי אבל נגנוב לקארין555 "מסיבה מהלכת" איך הכרתי את מיקה ידידות שלי שומעות כל היום את השיר לב טו דיי פפאאאאןן ככזה

Galaxy Girl

New member
אניי!

שם: נעמה גיל: 15 מסנג'ר: [email protected] אייסייקיו:254551384 אחר: נופ ציטוט: @!#!#!%# קשה לי לחשוב. איך הכרתי את מיקה: בשיר האדיר גרייס קלי

עונה, כי משעמם לי../images/Emo3.gif

שם: קיקי פיקי ימפמפיקי גיל: 12 מסנג'ר: עדיין לא בשלב. אייסייקיו: במילא אין
. אחר: אחר מה? אימייל? יצירת קשר? רוצים ליצור קשר? אין בעיה! קחו חוט, ותקשרו. פשוט! ציטוט: "חבר יש רק בארתור. וגם של הוא כלב
" איך הכרתי את מיקה: חיפשתי את השם של בת דודה שלי בגוגל
. ומאז מכור לשיר רילקס

CarmitF

New member
איזה כיף שיש פורום!

שם: כרמית גיל:16.7 מסנג'ר: [email protected] אייסייקיו: אחר: ציטוט: ביג גירל יו אר ביוטיפוללל איך הכרתי את מיקה: אמרו לי ש-love today זה שיר יפה והורדתי.

michi22

New member
מזל טוב!!!!!! ו....

שם: סיון גיל: 27!!!! אני הכי זקנה פה או מה!?!? איך הכרתי את מיקה: ראיתי את הקליפ של גרייס קלי בדצמבר 2006 או משהו כזה... התאהבתי אחרי 3 שניות... משם הדרך עוד ארוכה ;)

למעלה