ברוכים הבאים.

ממש חלוצים אנחנו.....

איזה סבבה, אני אהיה בעיתון ביום שישי וג'וליה באה לפגוש אותי ביום שבת! תודו שאתם מקנאים.....סתם! יאללה ביי בנג'י

יאללה גם אני רוצה

איזה פורום שומם

WC

New member
ברוכים הבאים.

שלום לכם, כל באי הפורום החדש. ביום שלישי, 18 לפברואר, נעשה לפורום ברית בפני קהל רחב ידיים, וכולם מוזמנים. הנכם מוזמנים לשרשר את השלומות והברכות בשרשור זה. כמו כן לומר מי אתם? מה אתם? איפה אתם לומדים או תרצו לילמוד וכמובן מה? האסלונת היא מנהלת הפורום לבינתיים, והיא נסה להתמודד עם שלל המחויובויות שזה כולל (צילומים לעיתונים ומסעות יחצנות נרחבים, you know). בקרוב יאתרו את הפורום שלל קישורים, גלריות, וסקרים ונהיה לקנאת כל באי תפוז. שאו ברכה, ושיהיה לנו תפוז מוצלח. WC מנהלת לומדים בחו"ל

kit k@t

New member
מזלטוב אסלונת...:)

ill start high school in oceanside ca this week . ומישהו חייב לי קפה...:) קאט

Sparker

New member
מזל טוב!! ובהצלחה...

אם את צריכה TP או ספריים למיניהם... פיב"א עומדת לרשותך (Just dial 691)... וגם אני בין הלומדים... שנה ראשונה באוניברסיטה ספרדית... אשמח לעזור בכל בעייה... סיפרו לי שאת אוהבת אייקונים...
מספיק כרגע...

Nathi

New member
CONGRAT'

לומדת לומדת...עוד שני מבחנים ואני טסה לארץ לחופשת סימסטר-בתקווה שלא תפרוץ לה פתאום איזושהי מלחמה...

@diver

New member
מלגה ללומדים רפואה ברומניה

מישהו מכיר איך אפשר לקבל מלגה למי שלומד רפואה כללית ברומניה ???????? אודה לתשובה עניינית בתודה מראש

FriendlyFriend

New member
מזל טוב!!! ../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo140.gif

מזל טוב על הפורום החדש! אני שיר, אני גרה בקנדה. יש לי שאלה, הפורום הזה הוא על לימודים בחו"ל של סאמר סקול וכאלה, או כללי של לימודים בחו"ל?

WC

New member
עקרונית...

פורום זה מוקדש לאלו הלומדים בחו"ל על בסיס יותר קבוע מאשר סאמר סקול. האסלה לוקחת זאת לתשומת ליבה, ראו הוזהרתם, הודעת המנהלת תשתנה בקרוב. נה-אה-אה-אה-אה! WC ערב טוב

יש לי שאלה........

הפורום הזה מיועד גם לאנשים שלומדים בהי-סקול? ולא באוניסרסיטאות וכאלה............ סתם מסקרן אותי

WC

New member
שוב?

הפורום מיועד ללימודים אקדמאיים בחו"ל. אבל מן הסתם תחמידי תיכון בחו"ל עתידם יהיה באוניברסיטה. כך שגם אתם יכולים להשריש שורשיכם פה אט אט. בברכת צהריים טובים וקץ לסנדוויץ טונה. WC תפוס

e p

New member
../images/Emo49.gif ../images/Emo65.gifו-../images/Emo50.gif לפורום ../images/Emo70.gif

אני מתכננת לנסוע ללמוד בגרמניה...

wc the best toillet in the world

כל הכבוד על האתר השנון והקריאטיבי אסלה יקרה על אף חוקייך הנוקשים אצלי בבית מה שחשוב זה מי באוטו המחליט. אני מעוניינת ללמוד ראיית חשבון ודייג בלפלנד כל מי שיכול לעזור, אני אודה לו מאוד כמו כן מי שיודע דבר מה על קבלת מלגות באנגליה אנא פרט, הסבר ונמק ומילה אחרונה לאסלה אני מתגעגעת אלייך הארנבת

shermond

New member
אמרו אסלה אז באתי

הי מותק
ברכות על הפורום ושיהיה בהצלחה

למעלה