ברכות לפורום החדש

אורית 102

New member
ברכות לפורום החדש

איך לא חשבו על פורום שכזה קודם? שמחה על כך.אולי כאן לא צריך "להתבייש" במוצא?

באיה

New member
להתבייש ../images/Emo35.gif ../images/Emo12.gif

למה להתבייש? אני בחיים שלי לא התביישתי שנולדתי בפולין, וגם לא שמעתי על אחרים שהתביישו. אולי היה נעים יותר להיוולד בארצות הברית, כי הם פופולריים היום, אך בושה? בשום פנים לא!!!!!

אורית 102

New member
באיה

בגלל הבדיחות, בגלל המנטליות, מפני שזה מאוד אקטואלי לכנות כל תופעה מזויה כ"זה נורא פולני".

שרה16

New member
מזדהה איתך

גם אותי כינו ב"שמות גנאי" על היותי פולניה...

באיה

New member
אני חושבת להפך, הבדיחות והכל

מסביב נותן לי הרגשה טובה. זה אומר בגלל שלא יכולים לחכות אותך, אז מרוב תסכול ממציאים בדיחות. אתן לך דוגמה: בטח כולם זוכרים את זוש'יה, טולה וז'ניה, שלוש הפולניות מהתוכנית "זהו זה". אני לא רק שלא התביישתי, אלא התמוגגתי מנחת להסתכל על זה שוב ושוב. עכשיו עושים אותו הדבר לרוסים כמו בבה לובה. אז זה סימן לבושה? לא ולא!!!! עוד דוגמה שלמשל פוליטקאים. כל פוליטיקאי המכבד את עצמו רצה שבזמנו יהיה החרצוף שלו. למה? כי זה מביא לתודעה, ואני לא חושבת שיא שלילית. כל סלבריטי לפני שהוא מתפרסם, היה מת ללכת על כל דבר שיפרסם אותו גם אם עושים ממנו בדיחה. אז חברה, לזקוף קצת קומה, אנחנו הפולנים עמוק בתודעתה של האומה הישראלית, ואני גאה בזה. לחפש במה להתבייש יש סיבות אין סוף ולאו דוקא עדה כזו או אחרת. להתבייש צריך ממעשים רעים לזולת, ולא מצחוק ובדיחות. שבוע טוב

אני אומרת שאני ישראלית

לא אוהבת להגיד שאבי נולד בפולין יש למילה פולניה -צליל לא נעים משום מה

נועם ס

New member
../images/Emo108.gifאפשר להשתגע מיכן,מדוע להתבייש

במוצא הפולני? למי שלא שם לב-כמעט כל האצל והלחי הם מפולין,גם חלק ממייסדי מפאי. בדיחות תמיד רצות על כך פשוט לא הולכים על חלשים ובכיינים...

אורית 102

New member
נועם 0

בגלל הבדיחות, בגלל הגנאי, ואגב, אני חושבת שאנחנו גם אשמים בזה שאנחנו משתמשים בתואר פולני, לתיאור תכונות לא רצויות.

תמנונה

New member
אורית אני לא רק פולניה גאה../images/Emo110.gif

אני מוכנה להשתתף בהפגנה של כל הפולנים בעיקר הפולניות....... נונה

פעפ התבישו בזה

כי לא רצו לזכור את כל הדברים הגלותים אלא לבנות יהודי חדש ואומנם באנו לארץ ישראל כדי להשתחרר מהמנטליות הגלותית אבל עדין זאת ההיסטוריה של העם שלנו. שלך חנה גונן

תמנונה

New member
חנה למרות שאני באתי מכאן../images/Emo110.gif

אני מזדהה עם כל הפולנים ובעיקר הפולניות..... איך אומרים אני פולניה אסלי. ולכן כה שמחתי שפורום כזה נפתח. נונה

תמנונה

New member
אורית הייתי בטוחה.....זו ../images/Emo110.gif

תהיי הפגנה של שיא הפירגונים........ אהההההההההההההה................. אני בטוחה שגם באה תצטרף נכון?

תמנונה

New member
אגב, נחמד היה לי קרוא../images/Emo110.gif

על הגפילטע פיש של נועם על הקאשע......ועל עוד מאכלים שאת רובם אני עושה ואל חלקם אני מתגעגעת.... מאכלים פולניים זה ריח של בית אמא ואבא...... אוךךךךךךךך איך אני מתגעגעת. נונה

אתמול בישלתי פעם ראשונה רגל קרושה

הוספתי גם קצת סלרי ושמיר ופטרוזיליה (לא הרבה) כי נראה לי חלש בלי. טעמתי טיפה ויישרתי את הקו ואני מביאה לאבי ליום ההולדת. תודה על המתכון!

ביטח נכון נונה...אופו שיש

פפפולנים עם רגל קרושה קאשע וגפילטע פיש אני באהההההההההה.

שרה16

New member
אתן יודעות מה זה 10 פולניות במעגל;-

איגלו

למעלה