דרוש כאן מעט

דרוש כאן מעט

דמיון!
ומלא חלומות! מלא!
אני בטוחה שאי פעם עברה בראשכם מחשבה כמו "מה היה קורה אם אני הייתי עברי לידר", או.. "מה אני הייתי עושה במקום אביב גפן." [או כל שאר האמנים המגניבים בארצנו]. אז הסכמ"ש הזה מוקדש לכל החולמים שתמיד רצו ולא יצא. ואם עוד לא הבנתם.. אז ככה..!!!1 תבחרו לעצמכם אמן שממש באלכם להיות הוא כרגע. תחשבו מה עובר לו בראש ואיך התנהל השבוע שלו. ותסכמ"ש כאילו אתם
הוא! נ.ב אפשר לענות יותר מפעם אחת על הסכמ"ש עם אמן אחר
. נ.ב2 מותר לחזור על אותם אמנים שאחרים עשו. שיר שבועי של ג'נגו [כי כל האמנים מתים על עמיר
]
שיר שבועי
[בכללי, כי כל האמנים מתים על מוזיקה
]
אלבום שבועי
[כי הם קונים ולא מורידים!!1]
תמונת השבוע
[באמאשכם תשקיעו באיזו תמונה מפדחת
]
משהו טוב שקרה השבוע
[קצת תגגלו [מהשורש גוגל] ותמצאו]
משהו מבאס
[אפשר גם להמציא]
תכנון לשבוע הבא
מאכל השבוע
בונוס
ו..ו.. למה בחרתם דווקא באמן הזה?

amitshilo

New member
שלום לכל המעריצות של עמיר, כאן יונתן פריג'../images/Emo9.gif

שיר שבועי של ג'נגו: "ספר", בהופעה האחרונה (שנהניתי בה למרות שעמית לא הייתה בה) ניגנתי אותו ממש טוב...
שיר שבועי: "הכוס הכחולה" של עברי (הגבר).
אלבום שבועי: האלבום של נובה! אה...לא...
תמונת השבוע: האנשים הכי איכותיים בעולם
משהו טוב שקרה השבוע: שנה למפגש הקומונה שלי!! מלא נוסטלגיות...
משהו מבאס: הדאון שאחרי הזאפה..
תכנון לשבוע הבא: הופעות!
מאכל השבוע: נחשי גומי חונקים כמובן..נמנמנמ..
למה בחרתם דווקא באמן הזה? גם כי הוא גיטריסט מד-הים. פשוט מדהים. אחד מהטובים ביותר. וגם כי הוא מנגן עם עמיר

נעים לי מאוד../images/Emo3.gif גלעד שמואלי../images/Emo99.gif

שיר שבועי של ג'נגו 100 שקל.. כי הכי כיף להשתולל על התופים!
שיר שבועי מנעי קולך מבכי- עידן רייכל
אלבום שבועי החדש של עברי [שעוד לא יצא
]
תמונת השבוע אני ו2 מעריצות
משהו טוב שקרה השבוע נמנמ?
משהו מבאס נמנמ?
תכנון לשבוע הבא לנוח
מאכל השבוע במבה נוגט
ו..ו.. למה בחרתם דווקא באמן הזה? כי זה גלעד שמואלי... אחד המתופפים הטובים בארץ.. וכשהוא בחו"ל אז גם שם.. עכשיו ברצינות- אני ממש נהנת לראות את שמואלי בהופעות

inbarIL

New member
נשמות שלי! כפיר פה אז יאללה בלאגן! ../images/Emo9.gif

שיר שבועי של ג'נגו [כי כל האמנים מתים על עמיר] אני חושב שעמיר עושה מוזיקה מעולה! הייתי מת לעבוד איתו על איזה פרויקט..השבוע שמעתי הרבה את "דמעה", אני חושב שזה שיר מדהים!
שיר שבועי [בכללי, כי כל האמנים מתים על מוזיקה] איזו סקיצה שהקלטתי השבוע, אולי בקרוב אני אתן לכם קישור! חשוב לי לדעת מה דעתכם!
אלבום שבועי [כי הם קונים ולא מורידים!!1] כפיר אפשטיין 40 ש"ח בחנויות ואני מוכן לתת 40 ש"ח למי שרוצה כדי שיקנה
וגם כל האלבומים של שלום המלך שלי חנוך...
תמונת השבוע [באמאשכם תשקיעו באיזו תמונה מפדחת]
משהו טוב שקרה השבוע [קצת תגגלו [מהשורש גוגל] ותמצאו] באתי לקחת משהו לאכול לתומי, כשפתאום!!!!!!!!111 רציתי לפתוח את המקרר ונתקלתי באחד המכתבים של ענבריל...ואז קראתי וזה כבר היה טוב
[טחח]
משהו מבאס [אפשר גם להמציא] דרכתי על חרא [
מי הבינה?]
תכנון לשבוע הבא מחר הופעה! בארבי ת"א 22:00! כולם לבוא! ושבוע הבא הופעות של יואב ונועם...
מאכל השבועאוכל? מה זה? אם אני לא יודע מה זה זו הסיבה שאני שוקל קילו וחצי? [הייתי חייבת
] מחכה לראות את כולכן מחר נשמות שלי! נוצר כל רגע ומעריך ואוהב אתכן כל כך! אוהב תמיד... כפיר:) [
]

חחחחח../images/Emo6.gif קורעעעת!!

נחמד שאת פה ענבריל
הרגת אותי- " בקרוב אני אתן קישור , חשוב לי לדעת את תעתכם"1!! מלכה
כפיר גבוה אז הוא בטח שוקל 2 קילו

inbarIL

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אנשים, הילי היא המלכה של העולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

אני נועם פנחסוב מוסיקאי בתחילת הדרך, בן 21 :)

שיר שבועי של ג'נגו [כי כל האמנים מתים על עמיר]: ביום שמש יפה, אה לא! זה בעצם של עברי הזה שאני כל כך סוגד לו
וזה שיר שאני כל כך אוהב לעשות בהופעות!!! טוב אז לענייננו [כן אני קצת חפרן לפעמים.] אני מאוד מתחבר בתקופה האחרונה, אני לא יודע מאיזו סיבה ממש.... אני מאוד אוהב את לב.. הוא ממש נותן לי השראה וכאלה.. [
] שיר שבועי [בכללי, כי כל האמנים מתים על מוזיקה]: אני לא חושב שאני יכול לבחור שיר אחד.. אז נלך על פשוט איתמר מאירי, סס'מלך הבן אדם. אלבום שבועי [כי הם קונים ולא מורידים!!1]: להפסיק לאכול עוגות- של שייגעצ, אני חושב שזה אלבום מצויין, שיר מצויין עם מסר מאוד מאוד חזק!! ואני מציע לכולכם לאמץ אותו.. תמונת השבוע [באמאשכם תשקיעו באיזו תמונה מפדחת]: אוי הגעגועים.. משהו טוב שקרה השבוע [קצת תגגלו [מהשורש גוגל] ותמצאו]: הלכתי לישון אתמול מוקדם מהרגיל.. רק ב-4 לפנות בוקר
וגם סיימתי להקליט סופית את האלבום השבוע.. או שזה היה שבוע שעבר? אני לא ממש זוכר >: משהו מבאס [אפשר גם להמציא]: נירק'ה הבריז אתמול מהחזרות לבארבי תכנון לשבוע הבא מישהו עוד לא רשם לעצמו את ה-7.8? אני מופיע בבארבי תל אביב, אז למי שאין מה לעשות.. מאכל השבוע אני שומר לאחרונה. אז רק קפה :) יאללה אנשים יקרים ואהובים ויפים, נתראה בבארבי, מת כבר לשבור עליכם גיטרות
בונוס ו..ו.. למה בחרתם דווקא באמן הזה? באמת צריך להסביר?!?!!
כי זה נועם והוא הכי קורע בארץ.. מצטערת שקצת חפרתי. הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה