האגדה הקסומה של הלפרקונים - הולמרק

דרגורן

New member
האגדה הקסומה של הלפרקונים - הולמרק

מיני סידרה המספרת (ממש בקצרה) על מלחמה בין הפיות ללפרקונים. מי מכם ראה את המיני סדרה הזאת? מה דעתכם עליה? ושאלה אחרונה: איזה עוד סרטים/סדרות אתם מכירים עם פיות? (ובבקשה אל תגידו "טוב-טוב הגמד", אני מתכוון למשהו קצת יותר רציני...)

אני ראיתי את זה..

זה לא מתרחש באירלנד ? עם האדם הזה שבא לחופשת מנוחה ואז הוא פוגש את השדון ההוא? ד"א פיטר פן אתה מכיר חחח טינקרבל .. אם תזכר האמת תראה תאור מאד דומה לבית של הפיות בסרט אם זה מה שאני חושב שזה תחזיר לי תשובה הגמד

זה רומיאו ויוליה בדיוק...

היי, זאת אור אבל שיניתי ניקניים... בכל אופן זה בדיוק הסיפור של רומיאו ויוליה רק ש"יוליה" או ג´סיקה בעצם, יודעת לעוף, והם לא מתים בסוף לגמרי... סרט יפה בסך הכל... אור

הממממ.....

ראיתי את המיני סדרה הזאת בהולמרק וזה פשוט מקסים, לפחות אני חושבת ככה, ובקשר לסרט אז יש את הסרט "סיפורי פיות" שדרך אגב שודר לא מזמן בערוץ 4 והסרט מאוד יפה ומאוד עצוב.

הממממ.....

ראיתי את המיני סדרה הזאת בהולמרק וזה פשוט מקסים, לפחות אני חושבת ככה, ובקשר לסרט אז יש את הסרט "סיפורי פיות" שדרך אגב שודר לא מזמן בערוץ 4 והסרט מאוד יפה ומאוד עצוב.

יש עוד

חוץ מסיפורי פיות, סרט מדהיםומרגש וגורם לדמעות אינספור, יש גם עוד 2 סרטים בהולמרק: 1. מרלין, על מרלין וכו´. מיני סידרה ממש יפה! 2. מסע החד קרן, או משהו דומה. מיני סידרה של 2 חלקים. לא יצא לי לראות, אבל יש לי את זה מוקלט איפשהו.

למעלה