האם זה בעיית אכילה?

אפי12

New member
האם זה בעיית אכילה?

יש לי שני בנים בן שלוש וחצי ובן שבעה חודשים. התינוק בן שבעה חודשים שוקל 11 קילו והגובה שלו 74, הוא אוכל פירות וירקות וגם תוספת של סימילאק הבעיה היא האכילה בלילה הוא אוכל בקבוק של 260 cc דיסה בשעה שמונה ואז מתעורר בשעה אחד עשרה- שתים עשרה ורצה עוד פעם לאכול ואז בהמשך כל שעתיים וחצי אוכל 180 cc עד הבוקר, זה מעייף והוא לא מוכן למשהו אחר - תה או מים במשך הלילה הוא נהיה לי מאוד כבד וגם אנחנו לא ישנים, מה עליי לעשות? בקשר לבן הגדול הוא לא מוכן לאכול עופות או דגים רק נקניקיות, קניתי טבעול אך גם את זה הוא לא אהב, מה עליי לעשות כי אני מבינה שגם הרבה נקיקניות זה לא בריא.

לאמא המודאגת

לגבי ה"קטנצ'יק" שאיננו קטו כלל עושה רושם שנעים לו מאד ההתעוררויות בלילה. ברור שאין שה נעשה בגלל צורך פיזי(ילד במשקלו כבר לא אמור לאכול בלילה בודאי שלא בתדירות כזאת. אפשר וכדאי להיות אסרטיבים לגבי הפסקת האכילה הזאת. תני לו ארוחה נוספת במהלך היום אך אל תתני לו בלילה. אחרי 2-3 לילות קשים לכולם הוא יפסיק לבקש. אפשר בהחלט לתת לו מים במקום אם הוא משתמש בבקבוק כאמצעי הרגעה. בכל מקרה הוא הרבה מעל לעקומות הגדילה(מעל אחוזון 97 במשקל ובגובה-הוא בעצם בגיל ובמשקל ממוצע לגיל שנה!) ועלול לפתח השמנת יתר בהמשך. לגבי הבן הגדול יותר, במידה והוא מקבל חלבונים ממקורות אחרים אל תתעקשי איתו דוקא על בשר. לא כולם אוהבים בשרים על צורותיהן השונות, כבדי את רצונותיו קרוב לוודאי שאם יראה אתכם אוכלים מגוון מזונות ,טעמו ישתנה עם הזמן.

למעלה