הגיע הזמן להכיר...

ענת 19

New member
הגיע הזמן להכיר...../images/Emo24.gif

כיאה לפורום חדש ומחודש נפתח פה בשאלון היכרות קצר. מוזמנים לענות ולהכיר... שם: כינו בפורום: בן/ת כמה? מאיפה בארץ? מה עושה בחייך? מתי יש לך יום הולדת? כמה זמן את/ה אוהב/ת את רמי? איזה אלבומים יש לך שלו? האם היית בהופעות שלו? אם כן, מתי האחרונה ואיך היא הייתה? אלבום אהוב במיוחד? שיר אהוב במיוחד? מוזיקה ישראלית או לועזית? גלג"צ או רשת ג'? איזה עוד זמרים/להקות את/ה שומע/ת? למה דווקא רמי? מה המוזיקה של רמי בשבילך? שריטה עמוקה שיש לך? קיץ או חורף? מאכל אהוב? רואה טלוויזיה/סרטים? אם כן, מה את/ה אוהב/ת לראות? משהו שהיית רוצה להמליץ עליו? (יכול להיות כל דבר) איך שמעת על הפורום של רמי? מה החלום שלך? מישהו שהשפיע עלייך? דבר אחד שלא היית מסתדר בלעדיו? דבר אחד שהיית רוצה לוותר עליו? יש לך חיית מחמד? אם כן, איזו? משהו שאף אחד לא יודע עליך... ועוד על עצמך בכמה מילים... תהנו...

ענת 19

New member
נכון... אבל עכשיו שיש פורום

יש אנשים חדשים! אז למה לא לכתוב? בבקשה אל תתעצלי...

mikko1

New member
התשובות שלי

שם: ירון כינוי בפורום: mikko1 מאיפה בארץ: חולון מה עושה בחיים: סטודנט לרנטגנאות יום הולדת: 5.5 כמה זמן אני אוהב את רמי: אין זמן מוגדר איזה אלבום של רמי יש לי: יש לי אלבום אוסף אחד. לא זוכר איך קוראים לו. הייתי בהופעה: לא שיר אהוב במיוחד: שתישאר צעיר לנצח ותפוחים ותמרים ישראלית/לועזית: גם וגם גלגל"צ/רשת ג': גלגל"צ זמרים נוספים: ריטה, אחינועם ניני ומוזיקה דרום אמריקאית. למה דווקא רמי: אני אוהב את המוזיקה של ריטה, ודרכה למעשה הגעתי לרמי מה המוזיקה של רמי בשבילי: מוזיקה טובה ואיכותית
שריטה עמוקה שיש לי: יש לי הרבה שריטות, הבולטת ביניהן היא שאני חובב אירוויזיון (אף אחד לא מושלם) קיץ/חורף: קיץ סרטים: כמעט ולא יוצא לי לראות. הסרטים שהכי אהבתי היו: ספיד, סיכון מחושב והצלצול 1. הם די ישנים אבל הם נוסטלגים בעיניי. מאכל אהוב: לחם החלום שלי: להעלות יהודי לארץ, לסיים את התואר ולהיות תמיד מאושר. דבר שלא הייתי מסתדר בלעדיו: מוזיקה דבר שהייתי מוותר עליו: הייתי מוותר על הגזענות שמסתובבת בעולם שלנו. חיית מחמד: לצערי אין לי משהו שאף אחד לא יודע עליי: שאני די דומה לרמי.

glitter8

New member
ואו...

ירון יקר לא רק אתה חובב ארוויזיונים....גם אני.. ויש לי עוד חבר טוב שחובב ברמת לנסוע ולהיות בארויזיונים בעולם!! ואגב אני העלתי כמה חברה לארץ וזו חוויה מדהימה!! ענבל

אני ../images/Emo13.gif

שם:
מיטל. כינו בפורום:
נו. בן/ת כמה?
18 וחודש בערך. מאיפה בארץ?
רחובות. מה עושה בחייך?
עובדת. מתי יש לך יום הולדת?
14/11. כמה זמן את/ה אוהב/ת את רמי?
שנה[?] איזה אלבומים יש לך שלו?
"הרבה פנים". האם היית בהופעות שלו?
עדיין לא :/ אם כן, מתי האחרונה ואיך היא הייתה?
... אלבום אהוב במיוחד?
"הרבה פנים".
שיר אהוב במיוחד?
"נוצה ברוח", "על הגשר הישן". מוזיקה ישראלית או לועזית?
ישראלית. גלג"צ או רשת ג'?
גלגל"צ
. איזה עוד זמרים/להקות את/ה שומע/ת?
אביב גפן, נינט טייב, הפרויקט של עידן רייכל, סינרגיה, ולועזית.
למה דווקא רמי?
מרגש
. מה המוזיקה של רמי בשבילך?
הא?! שריטה עמוקה שיש לך?
אוהו, יש הרבה. קיץ או חורף?
חורף עם שמש. מאכל אהוב?
פטוצ'יני בולונז, פיצה. רואה טלוויזיה/סרטים? אם כן, מה את/ה אוהב/ת לראות?
לא ממש, אם יוצא לי, אז 'משחק מכור'
. משהו שהיית רוצה להמליץ עליו? (יכול להיות כל דבר)
שמעו גלגל"צ. איך שמעת על הפורום של רמי?
הייתי רושמת בקומונה שלו. מה החלום שלך?
להיות מאושרת תמיד :) מישהו שהשפיע עלייך?
המון אנשים. דבר אחד שלא היית מסתדר בלעדיו?
האופי שלי. דבר אחד שהיית רוצה לוותר עליו?
על העצבים שלי, על השטויות שיש לי בראש בזמן האחרון. יש לך חיית מחמד? אם כן, איזו?
אין. משהו שאף אחד לא יודע עליך...
:) ועוד על עצמך בכמה מילים...
... תהנו...
תודה.

ענת 19

New member
אני../images/Emo22.gif

שם: ענת כינו בפורום: חחחח שאלה קצת דפוקה, לא? בן/ת כמה? 19 וחצי מאיפה בארץ?רחובות מה עושה בחייך?שירות לאומי שנה שנייה במד"א. מתי יש לך יום הולדת?28.3 (כולם לרשום ביומן- יש בחירות באותו יום) כמה זמן את/ה אוהב/ת את רמי? בערך 6 שנים איזה אלבומים יש לך שלו? כולם האם היית בהופעות שלו? כן אם כן, מתי האחרונה ואיך היא הייתה? האחרונה הייתה בירושלים, הופעת הבכורה של האלבום. והיא הייתה מדהימה!!! אלבום אהוב במיוחד? "כל מה שתרצי" שיר אהוב במיוחד? "נוצה לתמיד", "היום כבר לא", "גשר". מוזיקה ישראלית או לועזית? גם וגם. גלג"צ או רשת ג'? גלגל"צ בעיקר! איזה עוד זמרים/להקות את/ה שומע/ת? אוהד חיטמן, ריטה, נינט טייב, מירי מסיקה, דניאל סלומון ושרה מקלכלן. למה דווקא רמי? כי הוא באמת מרגש אותי... מה המוזיקה של רמי בשבילך? רגע של אושר בין הסתם וגם כשעצובים. שריטה עמוקה שיש לך? אני ממש מכורה לכוכב נולד ולפתיתים. קיץ או חורף? חורף! מאכל אהוב? פתיתים כבר אמרתי... רואה טלוויזיה/סרטים? אם כן, מה את/ה אוהב/ת לראות? חוץ מכוכב נולד ונולד לרקוד אני רואה גם או סי ואבודים, תוכנית מדהימה דרך אגב... משהו שהיית רוצה להמליץ עליו? (יכול להיות כל דבר) תותים עם שמנת זה כ"כ טעים... איך שמעת על הפורום של רמי? אממממ מה החלום שלך? להיות שלמה עם מה שאני עושה ולהיות פשוט מאושרת! (והאמת אני גם חולמת לשיר עם רמי) מישהו שהשפיע עלייך? אמא שלי דבר אחד שלא היית מסתדרת בלעדיו? אמא שלי דבר אחד שהיית רוצה לוותר עליו? רגעים שאני ילדותית או אומרת שטויות. יש לך חיית מחמד? אם כן, איזו? 10 תוכים חמודים ומעצבנים... משהו שאף אחד לא יודע עליך... שאני שרה מאז שאני זוכרת את עצמי וזה הדבר שאני הכי אוהבת לעשות בעולם.

ענת 19

New member
כן אני מרחובות!

אבל למדתי מחוץ לרחובות... איזה יופי נוכל לנסוע יחד להופעות

PRINCESS GINA

New member
../images/Emo39.gifגם אני מצטרפת...

אני יבנאית...אגב את מיטל אני מכירה מפורום ג'ניפר

אני ../images/Emo98.gif

שם: דנה. כינו בפורום: הא? בן/ת כמה? 19 וחצי. מאיפה בארץ? חיפה. מה עושה בחייך? צבא. מתי יש לך יום הולדת? באפריל. כמה זמן את/ה אוהב/ת את רמי? הרבהההה. איזה אלבומים יש לך שלו?
ביום של הפצצה.
על הגשר הישן.
אהביני.
תפוחים ותמרים.
כל מה שתרצי.
המופע המשותף.
הרבה פנים. האם היית בהופעות שלו? כמובן. אם כן, מתי האחרונה ואיך היא הייתה? ממש מזמן :( ב 20.11.04 זה היה ערב לזכרו של ניר לנדסמן ז"ל
שנהרג בתאונת דרכים. בהופעה גם התארחו הראל סקעת ופבלו רוזנברג. והיה לי כרטיס להופעה בבית נגלר אבל רמי הבריז
. אלבום אהוב במיוחד? תפוחים ותמרים. שיר אהוב במיוחד? 'אין כמוה'.
מוזיקה ישראלית או לועזית? ישראלית. גלג"צ או רשת ג'? גלגל"צ. איזה עוד זמרים/להקות את/ה שומע/ת? אביב גפן, עברי לידר, אפרת גוש, ריטה וכו'. למה דווקא רמי? כי הוא חמווווווד. מה המוזיקה של רמי בשבילך? אני גרועה בקיטשיות P: שריטה עמוקה שיש לך?
קיץ או חורף? חורף. מאכל אהוב? מוקפץ. רואה טלוויזיה/סרטים? אם כן, מה את/ה אוהב/ת לראות? THE O.C. משהו שהיית רוצה להמליץ עליו? (יכול להיות כל דבר) לא יודעת. איך שמעת על הפורום של רמי? עקבתי
מה החלום שלך? שכל היקרים לי יהיו תמיד בריאים ומאושרים.
מישהו שהשפיע עלייך?
דבר אחד שלא היית מסתדר בלעדיו? המשפחה שלי. דבר אחד שהיית רוצה לוותר עליו? שעמום :) יש לך חיית מחמד? אם כן, איזו?
משהו שאף אחד לא יודע עליך... לא יודעת :) ועוד על עצמך בכמה מילים... אני אוהבת את מיטלללל

RTur

New member
עונה:

שם: ארתור כינו בפורום: RTur בן/ת כמה? 17 מאיפה בארץ? באר שבע מה עושה בחייך? לומד, שר, מנגן, קונה דיסקים, גולש בתפוז.. מתי יש לך יום הולדת? 19.11.88 כמה זמן את/ה אוהב/ת את רמי? אממ.. לא יודע האמת.. זה מורכב.. איזה אלבומים יש לך שלו? "הרבה פנים" האם היית בהופעות שלו? לצערי עדיין לא אם כן, מתי האחרונה ואיך היא הייתה? אלבום אהוב במיוחד? "הרבה פנים" שיר אהוב במיוחד? "חודש נורמלי" מוזיקה ישראלית או לועזית? ישראלית! גלג"צ או רשת ג'? רשת ג'! איזה עוד זמרים/להקות את/ה שומע/ת? טוב נו נתחיל שוב עם הרשימה: הדורבנים, דודו טסה, לירז צ'רכי, בתי, מיקה קרני, עידן רייכל, מוש בן ארי, טיפקס, הדג נחש, אפרת גוש, יוני בלוך, מירי מסיקה, גלעד שגב, דנה ברגר, דניאל קורן, איגי וקסמן, מה קשור, פיטרוט, רונה קינן, שירי מימון, עברי לידר.. למה דווקא רמי? כי הוא יוצר מדהים, כותב ומלחין בחסד והוא בן אדם מקסים מה המוזיקה של רמי בשבילך? הנאה שריטה עמוקה שיש לך? אני מכור לשוקו חח קיץ או חורף? קיץ מאכל אהוב? פיצה רואה טלוויזיה/סרטים? אם כן, מה את/ה אוהב/ת לראות? ברור! אני רואה המון דברים בטלוויזיה.. היכל התרבות, חברים, ארץ נהדרת, עדי אשכנזי, ככה לא מתנהגים, יאיר לפיד, בקיצר כל התוכניות החדשות של ערוץ 2.. סרטים אני מאוד אוהב קומדיות וסרטי אימה! משהו שהיית רוצה להמליץ עליו? (יכול להיות כל דבר) כל ספר של דן בראון (מלאכים ושדים, צופן דה וינצ'י, נקודת ההונאה, מבצר דיגיטלי) - מדהים! ואם אתם מחליטים לקרוא משו אז רצוי להתחיל עם מלאכים ושדים ורק אז את צופן דה וינצ'י כי יש בו אזכורים לגבי מלאכים ושדים אז כדי שיהיה לכם יותר מעניין.. איך שמעת על הפורום של רמי? הייתי בקומונה ואז השתדרגנו לפורום אז מן הסתם ידעתי על זה.. מה החלום שלך? להיות זמר בארץ, להוציא דיסקים, לעשות דואטים עם כל האמנים שציינתי פה קצת יותר למעלה.. וכמובן שכל המשפחה והסובבים אותי יהיו בריאים! מישהו שהשפיע עלייך? החברים החדשים שהכרתי בכיתה ט' כשעברתי בצפר.. השפיעו עליי המון (לטובה) ואני אודה להם על זה כל הזמן! דבר אחד שלא היית מסתדר בלעדיו? אממ.. המחשב דבר אחד שהיית רוצה לוותר עליו? דגים חח.. אני לא סובל את זה.. איך אפשר לאכול את זה?! חחח יש לך חיית מחמד? אם כן, איזו? היה לי שפן ונחש בבית (באמת..) אבל השפן נרצח באכזריות ע"י הכלב של השכנים ואת הנחש נאלצנו להעיף מהבית כי הוא הצליח להימלט מהכלוב שלו וזה היה די מפחיד.. משהו שאף אחד לא יודע עליך... אבל אם אני אגלה לכם אז כבר כן ידעו עליי את זה.. אז מה זה שווה? חחח ועוד על עצמך בכמה מילים... אז כמו שכבר שמתם לב אני די חי מהמוסיקה.. ובקרוב אני אפרסם פה את הדפיוצר שלי כשסוף סוף יאשרו את היצירות שלי חחח

בוקר טוב ../images/Emo42.gif

שם:
דניאל כינו בפורום:
נחשו
בן/ת כמה?
בת 20 מאיפה בארץ?
מרכז הארץ
מה עושה בחייך?
עובדת, לקראת לימודים מתי יש לך יום הולדת?
5.9.85 כמה זמן את/ה אוהב/ת את רמי?
שנים...
איזה אלבומים יש לך שלו?
האוסף, הרבה פנים, תגיד את זה, תגיד את זה והמשותף האם היית בהופעות שלו?
כן אם כן, מתי האחרונה ואיך היא הייתה?
נובמבר בקריות... היה מדהים
אלבום אהוב במיוחד?
הרבה פנים... שיר אהוב במיוחד?
יש המווווווון... הים כבר לא, 'ווקא עכשיו, משהו טוב, אין כמוה, שמש... מוזיקה ישראלית או לועזית?
ישראלית
גלג"צ או רשת ג'?
שניהם
איזה עוד זמרים/להקות את/ה שומע/ת?
ריטה
שלמה ארצי, היהודים.... למה דווקא רמי?
הוא אחד היוצרים המוכשרים בארץ, הכי מקסים, אמן נפלא! מה המוזיקה של רמי בשבילך?
אחד הדברים המרגיעים ביותר... שריטה עמוקה שיש לך?
מכורה לשוקולד
קיץ או חורף?
שניהם מאכל אהוב?
שוקולד
איך שמעת על הפורום?
בקומונה מישהו שהשפיע עלייך?
אבא שלי..
דבר אחד שלא היית מסתדר בלעדיו?
המשפחה שלי.. יומטוב

glitter8

New member
ועכשיו אני

שם: ענבל כינוי :glitter8 הכוונה - מבריקה, נוצצת...משהו כזה גיל : 31 גרה ב : קרית טבעון מה עושה : מורה לקולנוע, תאריך לידה :(רק אם תקנו לי מתנה) 9 ביולי אוהבת את שיריו של רמי מאז שהיה לו שיער על הראש, בערך 10 שנים אלבומים- תגיד את זה , האוסף , ביום של הפצצה והרבה פנים הייתי בשלוש הופעות שלו האחרונה לפני כחודש בקרית טבעון מוזיקה ישראלית חורף שומעת גם ברוזה, רייכל, אשדות שמעתי על הפורום מהקומונה המוסיקה של רמי בשבילי היא רגעים של שלווה וכיף בתוך ים של טירוף וזהו בערך ענבל

PRINCESS GINA

New member
../images/Emo39.gifעונה...../images/Emo26.gif

שם: שני (רובין) שגב כינו בפורום: PRINCESS GINA בן/ת כמה? 20 מאיפה בארץ? יבנה מה עושה בחייך? חיילת מתי יש לך יום הולדת? 9/12/05 כמה זמן את/ה אוהב/ת את רמי? מגיל 6 ...אמממ...14 שנים איזה אלבומים יש לך שלו? כ-ו-ל-ם האם היית בהופעות שלו? איזו שאלה... אם כן, מתי האחרונה ואיך היא הייתה? וואו...לא זוכרת, אבל כמו תמיד- היה חלומי!
אלבום אהוב במיוחד? הרבה פנים ולפניו תפוחים ותמרים שיר אהוב במיוחד? כל מה שתירצי והרבה פנים מוזיקה ישראלית או לועזית? קצת מזה וקצת מזה... גלג"צ או רשת ג'? כנ"ל השאלה שמעלץץץ איזה עוד זמרים/להקות את/ה שומע/ת? ריטה, הראל מויאל, שירי מימון, נינט, גיימבוי, אורנה ומשה דץ, שלמה ארצי וכ'ו.... למה דווקא רמי? כי ככה הלב אמר לי... מה המוזיקה של רמי בשבילך? תרופה לנשמה ולנפש שריטה עמוקה שיש לך? לצאת למסע קניות לקראת המופעים של רמי וריטה כמו לפני חג מיוחד שצריך להתכונן מראש... קיץ או חורף? חורף מאכל אהוב? גלידה וסלט חי רואה טלוויזיה/סרטים? אם כן, מה את/ה אוהב/ת לראות? לא כל כך אוהבת... אם אני כבר רואה אז את ימי חיינו, יאיר לפיד, אלי יצפאן ותוכניות תחרותיות למיניהן (כמו נולד לרקוד....) משהו שהיית רוצה להמליץ עליו? (יכול להיות כל דבר) הספר "אני כריסטיאנה פ" איך שמעת על הפורום של רמי? מענת 19 שנכנסה היום לפורום של ריטה
מה החלום שלך? להתאחד עם ריטה ורמי על במה אחת (עדיין החלום שלי למרות שהגשמתי אותו פעם אחת) מישהו שהשפיע עלייך? ריטה דבר אחד שלא היית מסתדר בלעדיו? ריטה דבר אחד שהיית רוצה לוותר עליו? כמה קילוגרמים מיותרים שהתיישבו עליי לאחרונה השנה... יש לך חיית מחמד? אם כן, איזו? אוגרים, דגים ובעבר גם כלבים משהו שאף אחד לא יודע עליך... אני מוכנה לעשות הכל למען אהבותיי (ריטה ואחרות...גם אהבות בחיים) ועוד על עצמך בכמה מילים... ריטה ורמי אהבת חיי - כל מילה נוספת...

למעלה