ההופעה בביאליק

ההופעה בביאליק../images/Emo23.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

קיצר הגעתי עם לי חברתי ב10 לביאליק ושילמנו לכניסה והביאו לנו דיסק די וי די מההופעה בתמונע:) בדיוק הגענו לשיר האחרון בבאלנס.. קיצר התיישבנו לנו הזמנו קפה(חיחי) גם רותם הייתה וגל ומעיין היה לי ממש כיף לראות אותכם:):) נועם עלה ב11 לבמה יחד עם ניר
והיו עיבודים חדשים לשיר שממש אהבתי זה באמת מוסיף המון
ואיתמר היה מדהים "עוד ועוד" זה כזה שיר יפה למרות שממש ביאס אותי שהוא לא שר את "שהיינו ילדים" אבל בקטנה והוא שר עוד שיר שלו "ליה". שיר מהממם
איתר הזה ממש חמוד!! וכמובן שנועם היה מדהים ,כרגיל:):) ויאו יואב דגני ,נעמה(אחותו כמובןP=),דור אפשטיין(ששרה בדר''כ עם נועם בהופעות,היא חזרה עכשיו מחו''ל)היו בקהל וממש התרגשתי כמה כישרון כמה! אמרתי לכולם שהם פשוט מדהימים
שוב בפעם השלישית כבר!! לא יצא לי להגיד לניר כמה שהוא מוכשר ומדהים ! אההה.. בהופעה הבאהP= וזהו מה אני אגיד? היה לי ממש כיף הייתה הופעה פשוט מחשמלת!
מקווה שכל מי שהיה שנהנתם.. מוזמנים לשחרר את החוויות שלכם ומי שלא לא נורא נתראה בהופעות הבאות לילה טוב

ואיך שכחתי

ראיתי גם את נועה המקסימה(הבמאית הכי מוכשרת שיש) 3> היה לי כיף לראותך!

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif|פטרי|באמת איך?!חחח

השמלה שלך ממש יפה
! אבל באמת..
גם לי היה כיף לראות אותך!

דורן מ

New member
תקשיבו תקשיבו

אני מגיעה כבר בערך שנה, שנה + להופעות של נועם ובכזו הופעה עוד לא הייתי. תוציאו כמובן את ההופעות בתמונע מהרשימה פשוט אווירה מחשלמת כמו שמיכל אמרה ונועם פשוט נתן את הכל ובלי פשרות (לא שמתישהו הוא מתפשר) אבל היה משהו מיוחד באוויר בהופעה הזאת ואפילו משהו חגיגי. הביצועים החדשים היו ממש טובים לדעתי ובמיוחד "עכשיו את פה" שאני ממש אוהבת בלי קשר את השיר הזה השיר שהוא כתב לזהבית פשוט מצמרר בצורה בלתי רגילה וזה גרם לי להזיל דמעות של אושר שיש כזה כישרון שאנחנו זכינו להתחיל איתו את הדרך. אני היום ראיתי בהופעה כמה נועם יכול להגיע לכמה שיותר אנשים ושכולם יקשיבו לו ויתחברו למה שיש לו להגיד וכל כך שמחתי בשבילו. ישבתי על הבר ממש רחוק כי הגעתי די מאוחר שכבר היה מלא קפה ביאליק אבל הכל היה כל כך קרוב איתמר מאירי היה מצוין והשילוב שלו ושל נועם מיוחד במינו . בהחלט שווה לעוד כמה פעמים כאלה נירררררררר היה פשוט מצוין והתספורת החדשה ממממממשמשששש יפה לו :) עוד לא ראיתי אותה אני חייבת לומר לכם שהשיר של נועם שהוא עשה בהדרן אם אני לא טועה קוראים לו "בורח", מהמם! לילה טוב לכולם :))))))))))))))))))) ויש לי חיוך כזה גדול מההופעה הזאת............. מחכה לתמונות ווידאו אם יש אה ונועם סיפר על הסרט שצילמו עליו באותו יום ואני ממש מחכה לתוצאה הסופית וסליחה על היובש בהודעה בלי סימנים וכאלה :) לא הצלחתי להוסיף משמומה

rotemotek1988

New member
מי את היית? ישבת גם איתנו?

או שאת מהבר עם הצעיף הגאה? או בכלל.. מישהי אחרת..

ענבררר

התלבטתי אמרתי רגע ענבר כותבת פה או לא לא זכרתיי תראי שגם כתבתי עלייך בפורום של יואבבב... תדעו שגם ראיתי את ענבר והיא כזאת מותקקקקק והיייתה לי כזאת פדיחה אם יואב שלא קלטתי שהוא אומר לי שלוםםםם חחח

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo187.gifגם אני ממש ממש נהנתי!!../images/Emo9.gif

למרות שהיה יום מתיש ובגדול הייתי ערה משהו כמו יממה(!!) נהנתי מההופעה וכן הייתי ערנית חח אין לי כ"כ הרבה מה להגיד כי זאת הופעה ראשונה שלי.. מה שכן, אהבתי מאוד את העיבודים החדשים, ושמעתי אותם עוד בחזרה אצל ערן...
[אפילו שאלו אותי מה אני חושבת ואם כדי לעשות את זה בהופעה או משהו כזה..
|מרגישה חשובה| אממ.. אהבתי את השיר של איתמר "ליה" ממש!! שיר יפה! מיכל! היחידה מפה שראיתי
היה לי ממש כיף לראות אותך! ו.. יש לך שמלה מהממת..
חחח אני מחר אפתח שירשור על היום צילום המתיש שהיה ביום שני.. [אני כ"כ ריחמתי/מרחמת/ארחם על נועם חח אנחנו כ"כ חפרנו לו!!]. לילה טוב!

נעהZ

New member
כמה תמונות מביאליק

די חדשה כאן , לרוב רק קוראת. ביאליק זו היתה ההופעה הראשונה [וממש לא אחרונה] של נועם שהייתי בה, היתה הופעה מדהימה .

למעלה