ההופעה לזכרו - מתי??

lirans1

New member
ההופעה לזכרו - מתי??

כמו כל שנה בקיבוץ משמרות...הופעה רבת משתתפים.. מתי השנה??

yossnet1

New member
לפי מה שהבנתי

כמה אמנים כבר אישרו שיופיעו, כמו אייל גולן, לאה שבת , אריאל זילבר, ואהוד בנאי. לא ברור אם זה יהיה במשמרות וגם התאריך לא סגור.

עדכון על יום השנה ה-5

שלום לכולם, עכשיו אגלה לכם שאני שירז, בתו של מאיר אריאל ושמחתי מאוד לראות שאנשים צעירים מתעניינים ונהנים משירתו ורוחו של אבי. את הציורים שפירסמתי כאן לא מזמן, אולי נשים השנה על חולצות אבל זה עוד לא סגור, תמשיכו לתת רעיונות למיכה. יום השנה - יתקיים במשמרות כמו שנה שעברה ובנוסף לרשימה הראשונית יהיו גם שלומי שבת, ברי סחרוף, דיויד ברוזה, מיקי קם, אהוד ושחר אריאל וגם שלום חנוך ויהודה עדר. המפגש המיוחד הזה יתרחש ב 28/7/04 ונקווה מאוד שתבואו כולכם - כי יהיה שמח ומרגש אשמח לכל שאלה, בברכה, שירז

חולצה של מאיר אריאל...

לדעתי קיימות שתי אפשרויות... הראשונה באמת להדפיס נניח ציור של מאיר ולתת איזה משפט: "מי שנדפק פעם אחת... כבר לא יכול להיגמל מזה..." מה שמהווה מעין מחנה משותף לכולנו... אפשרות שנייה שהיא כמו שכבר קראתי כאן - בסגנון הישן יותר וגם ת'אמת - זה די מיוחד... להדפיס תמונה של מאיר על החולצה - ממש תמונה- כמו זו מהתקליט "ירוקות" - תמונה איכותית של מאיר בנוסף כשביקרתי בביתו של מאיר - אז בין עשרות התמונות שבארגזים נתקלתי התמונות של מאיר מתוך הופעות - ככה עם המגבעת והגיטרה... ואז גם אפשר להוסיף משפט "אני לא יכולתי לדעת שכך זה ייגמר אך גם אם ידעתי זאת, הייתי מזמר..." בתור חייל מקווה להיות בבית ב 28.7 - ואני אהיה בבית... כמו כן שאלה שעולה מתוך האדמה היא לגבי יום השנה - שכן ה' באב התאריך העברי בו נפרד מאיר מעלמנו יוצא השנה ביום שישי בבוקר ב 23.7 אז רציתי לדעת מה התכנונים לגבי העניין?? תודה

yossnet1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif

הרעיון שלך לחולצה ממש יפה. נראה לי שחשבת על השורה הכי מתאימה של מאיר.

yossnet1

New member
ברוכה הבאה!

טוב לראות אותך פה. תודה על הציורים וכמובן שנשמח לראות עוד מהם בהמשך. (גומרים על אופנוען למשל, שמאוד אהבתי). לצערי את ההופעה לזכרו של מאיר אני מפספס ביומיים בגלל טיסה לחו"ל.

לא סתם ציור....

לפי התגובה שלך יודעים שאת יודעת.... אבל למי שלא מכיר עטיפת התקליט של "זרעי קיץ" תקליט האולפן הרביעי במספר של מאיר אריאל - שאומנם אמור היה להיות "דיסק ידידותי" ונעשה בשיתוף עם שלום חנוך - הפקה, לחנים, קולות וניגונים... אולי כמה מיליפ ואותיות פה ושם...
הוא אחד התקליטים היותר חריפים - עוקצניים - עם רבדים רבים של משמעויות... אז על העטיפה יש ציור של פלפל (גמבה) חצויה -מאוד תמים - במראה ראשון... אך מי שמקדיש שניותים או שלוש - לא יכול שלא לראות כיצר איבר המין הנשי מתגלה אל מול עיניו...
אפשר לראות את התמונה כאן... בתור חייל יכול עכשיו רק להסמיק...
באמת ציור יפה - קראתי ושמעתי את מאיר לא פעם מתגאה ביצירה המכובדת...

איל1לשם

New member
:אומנם בהופעה של ארבע שנים לזכרו...

אמר יהודה אדר שמאיר כתב את השיר "איך לפעמים אני מתרגשת " בלשון נקבה מכיוון שהנשמה היא נקבה....אבל לפחות מבחוץ אני מעדיף שידברו אליי בתור זכר...חחחחחחח

חן חן....

רב תודות לכם על הפירגון. הייתי בת 22 כשאבא שלי ביקש ממני ציור של פלפל שהשמש בוקעת דרכו...ישבתי, ציירתי וזה מה שיצא...עד היום יש ויכוח אם הייתה כוונה מינית מאחורי הציור. לדעתי לא אבל כל אחד ודעתו או ראיתו כמו עם כל שיר של מאיר..! בכל מקרה הייתי מאוד גאה שהוא לקח את שני הפלפלים שציירתי (הירוק והאדום שבתוך העטיפה) ושמחתי שזה מצא חן בעיניו. מחר אפרסם כאן את הפוסטר של המופע ליום השנה ה -5 ברכות, שירז

למעלה