היום בליגה

חגי

New member
היום בליגה

טסק נקבע על תבור - רמת צבי - שרונה וגול בבית השיטה. אני שהגעתי מוקדם הצלחתי סוף סוף להמריא ראשון ולהפטר מצרת ההמראה ביום שחזוייה כניסת צפונית. הטרמיקה הטובה הראשונה נתפסה על המדרון הדרומי של התבור ושם טיפסתי מהר מאד למעבר ל 1300 ומעט צפונית למנזר. החלטתי לצאת ולא להמתין מחשש להתחזקות הרוח בהמשך היום. לקראת כניסה לספיד סקשן(8 קמ מרמת צבי ראיתי שאני מחמיץ 15 דקות ולכן טרמלתי באזור עד שנפתח חלון חדש , דקרתי מחוץ ל 8 קמ וחזרתי לעבודה. החלטתי ללכת לכיוון המדרון המזרחי של גבעת המורה אבל זאת היתה כנראה טעות. ירדתי לגבהי 700 + - ונאלצתי להתחיל להילחם על פיפסים חלשים כדי לשרד. גם אחרי הגעה לרמת צבי הייתי עדיין בשכבה הבעייתית ובאזור 750-650 ושוב נאלצתי לעשות הרבה סיבובים באזור תוך ויתור על התקדמות בטסק. בשלב הזה מזהה את גיא שיצא מאוחר ממני , גבוה בשכבת ה 1000 ומעלה בדרכו לרמת צבי. תוך תנועה צפונה איטית המשכתי לאבד גובה וכשראיתי שסיכויי טובים לעבור את רכס טמרה נמוך מדי החלטתי לוותר על הסיכון ולחתוך מערבה לכיוון נעורה והכביש לטובת איסוף נח. למזלי הרב בגובה די אבוד פגשתי טרמיקה טרייה ורעננה (ורחבת לב ומוקד!) שהטיסה אותי מהר מאד ל1200 פלוס. זה השלב שאני רואה את גיא מגיע אלי מדרום וחולף אותי צפונה(הסרטון הראשון) בשלב הזה אני מנסה לתפוס עוד טיפה גובה ולתת לגיא להוביל לשרונה. לקראת כפר תבור שנינו איבדנו גובה(אני יותר!) וגיא שמתחיל לחפש תדלוק מזהה אותי בטרמיקה טובה יותר ושוב אנחנו ביחד.(סרטון שני) בהמשך 2.5 קמ דרומית לשרונה שוב בטרמיקה יחד והפעם אני כבר מעל גיא סוף סוף.(סרטון שלישי) נחפזתי לעזוב קצת מעל 1300 לקחת את שרונה וכשפניתי דרומה הבחנתי שגיא הצליח לזכות בעוד 200 מטר ושוב נראה שידו על העליונה. הלג דרומה היה די קשה כששוב נמוך באזור השדות מזרחית לשדמות דברה הצלחתי לתפוס טרמיקה שדי היתה הסיכוי האחרון. טיפוס איטי ל 1000 תוך כדי כך שברטוס חולף צפונה ןגיא נראה מעט צפונית לי אבל גבוה בהרבה. מהשלב הזה כבר לא ראיתי את גיא יותר. התמקדתי בלרוץ דרומה תוך ניצול עילוי פה ושם. בסופו של דבר ממש בהגעה לגול זיהיתי את הצל של גיא מתחתי (זה אומר שהוא חצה כנראה כחצי דקה לפני). כ 20 דקות אחרי נחיתה של שנינו מגיע גשוי לנחיתה וכנרה שהזמן שלו יהיה המהיר ביותר. סהכ יום מעניין וטיסה קשה מאד עבורי כשכרגע הכתפיים די שפוכות ואפילו הצלחתי לקלף את העור מבהן יד שמאל עקב מאמצי יתר בהטסה. בנוסף שחכתי להפעיל את הקשר וכמובן שגם את הלוגר לא הפעלתי בחיפזון לצאת ראשון.

משימה שקלעה בול לתנאים

לחגי, שתכנן את המשימה מגיע את כל הקרדיט בתכנון המשימה (טובה, קשה והכי חשוב, מתאימה למז"א). בגלל הרוחות החלשות בגובה וההמראות המוקדמות, הייתה טיסה ממש מאתגרת.

Toruk Makto

New member
חגי, חלקו הראשון של הסיפור שלך

ממש דומה למה שעבר עלי, פחות או יותר אותם הגבהים וטיסה בנתיב זהה רק שאני לא השכלתי בדרך צפונה לחזור מערבה לכיוון נעורה ונחתתי מזרחית לטמרה. הטעויות שלי הן: ניתוח לא נכון של השטח והשפעתו על הטרמיקות ההתעלמות מרמזים לגבי הבעיתיות בנתיב שבחרתי יציאה מהתבור נמוך מידי (950) מה שגרם לשאר הטיסה להיות בגבהים נמוכים בהם היה משמעותית קשה. אחלה טסק, תודה

חגי

New member
הג'י פיאס שלי דפוק לגמרי עם השעון

לא רק שהוא עבר לשנת 2050 גם השעה שלו לא נכונה והטרק שלי רץ בפער של 17.5 דקות מוקדם מהזמן האמיתי שלי לא הצלחתי לערוך את הטרק ולשנות את הזמן.

חגי

New member
ואלה. הצלחתי לתקן את הזמן.! למי לשלח את הטרק

המתוקן?

למעלה