היועמ"שית קוראת לבג"ץ לבטל את התיקון לחוק הנבצרות: "שימוש לרעה"! החוק יבוטל מהר מאוד לדעתי!

גוטרמן3

Well-known member
אכלתם אותה בגדול דיקטטורים מצחינים ובקרוב נחזיר אתכם לגודל הטבעי שלכם עלובים מסכנים אכולי שנאה :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Harrington

Well-known member
מנהל
היועמ"שית קוראת לבג"ץ לבטל את התיקון לחוק הנבצרות: "שימוש לרעה"! החוק יבוטל מהר מאוד לדעתי!
נזכיר שבניגוד לנוהג ארוך שנים לפיו ביהמ"ש העליון בשבתו כבג"צ מאמץ את עמדות היועמ"ש לממשלה, מאז כניסתה לתפקיד של היועמ"ש הנוכחית ביהמ"ש הפסיק עם נוהג זה וקבע פעמים רבות מאוד (יחסית) שעמדותיה שגויות ולא תואמות את הדין הישראלי.
מה זה אומר לגבי העתירה הזאת? אין לי שמץ של מושג. רק למר גוטרמן הי"ו יש :). אבל עמדת היועמ"ש היא בוודאי לא משהו שיכול ללמד בעניין הזה. לא היועמ"ש הספציפית הנוכחית.

משתפרת1

Well-known member
נזכיר שבניגוד לנוהג ארוך שנים לפיו ביהמ"ש העליון בשבתו כבג"צ מאמץ את עמדות היועמ"ש לממשלה, מאז כניסתה לתפקיד של היועמ"ש הנוכחית ביהמ"ש הפסיק עם נוהג זה וקבע פעמים רבות מאוד (יחסית) שעמדותיה שגויות ולא תואמות את הדין הישראלי.
מה זה אומר לגבי העתירה הזאת? אין לי שמץ של מושג. רק למר גוטרמן הי"ו יש :). אבל עמדת היועמ"ש היא בוודאי לא משהו שיכול ללמד בעניין הזה. לא היועמ"ש הספציפית הנוכחית.
לא מאמינה שבית המשפט יפסול את ההחלטה, לצערי.
הסיבה שאני מגיבה להודעתך ולא לזו של פותח הנושא היא שאינני מוכנה להתיחס להודעות שמכילות ביטויים פוגעניים.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא מאמינה שבית המשפט יפסול את ההחלטה, לצערי.
לאיזו החלטה את מתכוונת?

הסיבה שאני מגיבה להודעתך ולא לזו של פותח הנושא היא שאינני מוכנה להתיחס להודעות שמכילות ביטויים פוגעניים.
אין שם ביטויים פוגעניים בפועל. הכותב הרי מכוון את דבריו ל"דיקטטורים". אלא שאין כאן כאלה. אפילו לא אחד. ממילא מה שכתב על אנשים כאלו, לא רלוונטי לאף גולש/ת בפורום הידידותי שלנו :).

משתפרת1

Well-known member
לאיזו החלטה את מתכוונת?

אין שם ביטויים פוגעניים בפועל. הכותב הרי מכוון את דבריו ל"דיקטטורים". אלא שאין כאן כאלה. אפילו לא אחד. ממילא מה שכתב על אנשים כאלו, לא רלוונטי לאף גולש/ת בפורום הידידותי שלנו :).
תקרא שוב. הסגנון מוכר מכותב אחר, וגם אליו אינני מתיחסת.

Harrington

Well-known member
מנהל
תקרא שוב. הסגנון מוכר מכותב אחר, וגם אליו אינני מתיחסת.
הכל ברור, אבל תני לנסות ללמד זכות ;-). בכל מקרה ומבלי להיכנס כאן לרכילות פומבית על גולשים אחרים, גולשים שמבטאים את השנאה שאוכלת אותם מבפנים ברבים, פוגעים בעיקר בעצמם לטעמי. זאת בעיה נפשית (אני ממש לא ציני) שבאה לידי ביטוי בדרך הזאת. הדבר הנכון לענ"ד הוא לרחם עליהם ולמאמינים, להתפלל לרפואתם המהירה והשלמה. לא שאני חולק על גישתך חלילה. להיפך, לגמרי מבין ומקבל אותה. רק אומר :).

בכל מקרה, לאיזו החלטה התכוונת לא היה לי ברור למעלה.

משתפרת1

Well-known member
הכל ברור, אבל תני לנסות ללמד זכות ;-). בכל מקרה ומבלי להיכנס כאן לרכילות פומבית על גולשים אחרים, גולשים שמבטאים את השנאה שאוכלת אותם מבפנים ברבים, פוגעים בעיקר בעצמם לטעמי. זאת בעיה נפשית (אני ממש לא ציני) שבאה לידי ביטוי בדרך הזאת. הדבר הנכון לענ"ד הוא לרחם עליהם ולמאמינים, להתפלל לרפואתם המהירה והשלמה. לא שאני חולק על גישתך חלילה. להיפך, לגמרי מבין ומקבל אותה. רק אומר :).

בכל מקרה, לאיזו החלטה התכוונת לא היה לי ברור למעלה.
התכוונתי להחלטת הכנסת.
ובאשר לגולשים הבוטים שפוגעים בעצמם- לא מתכוונת להצטרף ל"חגיגה" שהם מנסים ליצור. ככל שתתיחס אליהם פחות כך הפרובוקציה שלהם תקבל פחות מקום.

אפרת10512

Well-known member
אכלתם אותה בגדול דיקטטורים מצחינים ובקרוב נחזיר אתכם לגודל הטבעי שלכם עלובים מסכנים אכולי שנאה :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
אישה מופלאה, לעמוד כמעט לבד מול האספסוף הפשיסטי גזעני …כל הכבוד

Harrington

Well-known member
מנהל
אישה מופלאה, לעמוד כמעט לבד מול האספסוף הפשיסטי גזעני …כל הכבוד
מה "כל הכבוד" בביצוע עבודתה כפי שנשכרה לעשות? בכל אופן, כך מוצגים הדברים.
אגב היא לא עומדת נגד שום "אספסוף פשיסטי גזעני". אמנם יתכן שפשיסטים גזענים יראו זאת כך ויתארו זאת כך. אבל זה מלמד בעיקר על הדוברים פי כמה מאשר על מושא דבריהם. אין אלא לרחם ולהתפלל שיתגברו במהרה.

גוטרמן3

Well-known member
למה את לא מחמיאה לנתניהו שעושה זאת כל הזמן מול הלינץ' האספסופי שלכם?
לא תצליחו לגנוב את כספינו לשלוח אותנו למות בקרב במקומכם להרוס את חירותנו לאנוס את נשותינו
לא תצליחו בשחיתויות שלכם ולא תצליחו לעמוד מול הערבים במלחמה הבאה

למעלה