היי בנות,

ha1231

New member
היי בנות,

אני כרגע מקבלת זריקות של דקא+גונלF ובסך הכל מרגישה בסדר, רציתי לברר שני דברים: 1. האם כמות הזקיקים גדלה או שרק הגודל שלהם גדל (שחלה ימין 6 זקיקים שחלה שמאל 5 זקיקים). 2. היום התחילו לי הפרשות האם זה בעקבות הגדלת הזקיקים, וכן כאבים לפעמים בצד שמאל משחלה שמאל (שהיא דבוקה לרחם מאחור) האם זה בעקבות האנד'. האם יהיו לכן תופעות דומות לזה?

ההידבקויות הן מהאנדו' או מניתוחים

קודמים שעברת. עם התקדמות ימי ההזרקה הזקיקים גדלים ולעיתים גם מספרם גדל. לפי מה שאת מתארת יכול ויצטרכו כדי להגיע לשחלה שמאל לעבור ברחם, תבררי את זה, איך תהיה השאיבה ואם ניתן ישירות להגיע לשחלה. אם צריך לעבור ברחם - ממליצה לך להתחיל כמה ימים לפני דוקסילין למניעת זיהומים. בהצלחה

ha1231

New member
זה לא מסוכן לעבור דרך הרחם כדי

להגיע לשחלה, אני אברר עם הרופא איך הם יעשו את זה, לפי מה שהבנתי בעת פתיחת התיק ובאולטראסאוד הראשון במחלקה שתהיה קצת בעיה להגיע לשחלה השמאלית אך הם היסתדרו, זה מה שהרופא אמר לי. וההידבקויות הן מהאנדו וגם כנראה מהנתוח שעשיתי אני מאמינה שיש לי עוד הידבקויות מסביב לרחם, בגלל זה עברתי את הניתוח בזמנו.

מי יבצע את השאיבה את יודעת?

הם אמרו לך שהם יסתדרו? מי אמר לך מי שישאב? אני עברתי שאיבה אשר בשל הידבקות השחלה לרחם נאלצו לדקור את הרחם, התחלתי בכיסוי אנטיביוטי כמה ימים לפני והמשכתי שבוע אחרי. השאיבה הסתבכה אבל לא בגלל שעברו ברחם. חשוב מאד שתודאי את זה קודם- חשוב שיהיה שואב מיומן.

ha1231

New member
סליחה על התשובה המאוחרת, אני בטיפול

בבית חולים רוטשילד ומי שנמצא באותו היום מבצע את השאיבה אני חושבת שמי יעשה את השאיבה יהיה מנהל המחלקה או הסגן שלו, ד"ר קלדרון או ד"ר לויט אם שמעת עליהם, הייתי ביום שישי בבית החולים למעקב זקיקים וכן בדיקת דם ודיברתי אם הרופא שם (ד"ר קלדרון) לגבי זה שהם צריכים לעבור דרך הרחם והאם יש צורך לקחת דוקסילין אך הוא אמר שאין צורך כרגע, הוא מאוד מיומן ואני לא חוששת שהוא יעשה לי את השאיבה. אני עושה את השאיבה מחר, ומקווה שהכל יעבור בשלום ושיהיו בציות טובות. תודה רבה על הדאגה.

ר ו מ י ה

New member
טיפולים

1. כמות הזקיקים בהחלט יכולה לגדול. אצלי בד"כ ישנו הבדל גדול בין כמות הזקיקים שנצפו באולטראסאונד הראשון לבין זה שלפני השאיבה או אף השאיבה עצמה. באיזה יום את של הזריקות? 2.הפרשות שכיחות בטיפולים כתוצאה מהזרקת ההורמונים. ככל שתתקרבי לשאיבה אני מניחה וכמות ההפרשות תיגבר (שקופות כמו לפני ביוץ). הכאבים באזור השחלות גם הם מוכרים ויכולים לנבוע הן מהגירוי השחלתי והן מהאנדו'.

ha1231

New member
היום אני ביום ה-6 של הזריקות

כשכתבתי הייתי ביום ה-4 והיום הייתי שוב במעקב של דם ואולטרס', ולא נראה לי שהיה שינוי, אני כל יומים מגיעה לבית החולים למעקב. תודה רבה על העזרה והסבר לגבי ההפרשות.

למעלה