היי לכולם!

suzzie q

New member
היי לכולם!../images/Emo6.gif

אני ממש שמחה שהפורום הזה נפתח! נירוונה היא אחת הלהקות האהובות עליי, ואני מקווה להשתלב כאן! רציתי להעלות כאןנושא, כי ראיתי שאתם דנים בסיפור ההתאבדות או שמא רצח של קורט (אני אישית מאמינה שהוא התאבד) והשאלה היא האם משהו מכם שמע על סיפורו הטראגי של ריצ´י אדוארדס, המנהיג של המניק סטריט פריצ´רס (עוד להקה מעולה)? מה אתם חושבים על הסיפור? וזהו אז שיהיה לפורום הרבה

suzzie q

New member
אז ככה!

דבר ראשון אני ממליצה ללכת לקרוא את הסיפור המלא ב- www.manics.co.il להיכנס ללינק הסיפור של ריצ´י..... ובקצרה ריצ´י היה מנהיג הלהקה שסבל ממאניה דיפרסיה ואנורקסיה ונהג לחתוך את עצמו וביום בהיר אחד הוא נעלם כאילו בלעה אותו האדמה ....יש הסבורים שהוא מת...ואחרים שנשארו עם תקווה טוענים שהוא עוד חי מומלץ ללכת ללינק שאמרתי לכם לגשת אליו

suzzie q

New member
נכון המניקב החליטו להמשיך

בלי ריצ´י המנהיג שלהם...אני באמת שלא רוצה לקלקל את הסיפור עדיף לכם לקרוא אותו משום מה חשבתי שחלקכם יכיר אותו...כיום הלהקה היא בת 3 חברים בלבד...והסיבה להחלטה שלהם להמשיך בשם המניק סטריט פריצ´רס למרות שריצ´י איננו היא אי הוודאות לגביו, חברי הלהקה טענו כי אם היו יודעים שהוא מת היו משנים את שמם.....כדאי לכם לקרוא את הסיפור בלינק!

אני מכירה, וגם מאוד אוהבת את מניק

את האמת שלא נראה לי שהוא בין החיים יותר :&acute
מצאו את המכונית שלו ליד גשר שהיה ידוע כמקום האהוב על מתאבדים. אגב האתר הישראלי שלהם מעולה.
והסיפור הזה מאוד מאוד מאוד עצוב. כמו שאולי חלקכם יודעים הוא לא היה ממש בריא בנפשו הוא גם חרט על היד שלו 4 real בסכין לאחר שמראיין שאל אותם אם הם באמת משוגעים או משהו כזה יש לי את התמונה הזו בחדר... מזעזע. אני גם ממליצה ללכת לביוגרפיה שלהם במומה-למתעניינים.

De-Panther

New member
אווץ´ לדעתי אין בכלל סיכוי שהוא בין

החיים כי אם הוא היה כבר היו מגלים את זה

De-Panther

New member
או כמו אלביס שיש אנשים שמאמינים....

שהוא עדיין חיי איך זה שדווקא ללהקות וזמרים שנחשבים גדולים נעלמים חברים מהלהקות וחלק מהזמרים

suzzie q

New member
גם אני לא מאמינה שריצ´י חי

לצערי הרב, הסיפור הזה גם באמת נוגע ללב....תמונת הפור ריל היא תמונה שחקוקה בזכרוני טוב מאוד...לעולם לא אשכח אותה.... למרות כל זאת הרבה מעריצים של המניקס סבורים כי ריצ´י עדיין חי מכיוון שגופתו מעולם לא נמצאה למרות סריקות חוזרות ונישנות של הנהר...מה גם, שחלקם בטוח שהוא רצה פשוט להיעלם ולכן השאיר את המכונית ליד הנהר הזה....וכן כולם יהיו בטוחים שהתאבד.... גם משפחתו של ריצ´י סבורה שהוא עדיין בחיים. אבל, לפי החוק בארה"ב כאשר משהו נעדר יותר משבע שנים הוא מוכרז כמת בפני החוק כך שכיום, ריצ´י נחשב כמת בפני החוק כנראה שלא נדע לעולם מה באמת קרה

אכן עצוב מאוד...טוב שהעלית את זה,

זה גרם לי לחשוב על זה קצת
:&acute
ריצ´י המסכן. אגב, החתימה שלך לקוחה מ Fake plastic trees במקרה?

Stillwater

New member
כן אני מכירה ואוהבת

ומכירה את סיפורי הטראגי והמוזר של ריצ´י שבטח ישאר כתעלומה לתמיד. (הגופה לא נמצאה לעולם והמכונית כן).

suzzie q

New member
אוקיי אני מפגרת

לא הבנתי מה את/ה אומר כי לא שמתי לב שבטעות התבלבלתי בין בריטניה לארה"ב התכוונתי לחוק בבריטניה וכשכתבתי המכונית נמצאה בארה"ב התפספסה לי המילה לא......כדאי לי לשים לב להבנת הנקרא שלי.... סורי בכל אופן
-לכבוד ריצ´י אני באמת ממליצה לכולם לקרוא את שאר ההיסטוריה של הלהקה

למעלה