היי לכולם

• פותח הנושא k976
  • פורסם בתאריך

k976

New member
היי לכולם

אהלן אני במקום עבודה יחסית חדש נראה לי שהמזכירה נראה או שהיא נחמדה כזאת מתוקף תפקידה או שהיא באמת שמה עין. האמת קרה לי בעבר שהתאהבתי בכנות ועשיתי את זה הצעתי וחיזרתי וקיבלתי את הלא ועזבתי כי לא יכולתי להמשיך ייסורי אהבה חחח מה שנקרא היינו צעירים מאוד אז. פשוט מישהו בעבודה לידה זרק אחרי שנאמר על ידי היא שאלה אם אני נשוי ,ואז הבחור אמר הינה גם היא פנויה וכו מצאתי לך כלה חחחח. שוב בגלל שזה מקום עבודה אני נזהר אם זה לא היה מקום עבודה הייתי בכיף שמח לצאת איתה לדייט ,אם הייתי יודע שהיא אוטו טו עוזבת הייתי מתחיל מיוזמתי. מה אתן אומרות הנשים במצב כזאת שאם היא תדלק זה יכול להפריע לה בעבודה כמו שקרה לי בעבר . מה אתם אומרים שזה יבוא רק מימנה ? תודה וחג שמח

אני

ממש לא יכולה לדעת מה היא מרגישה כלפייך. אולי היא נחמדה אלייך כמו לשאר העובדים, ואתה מפרש את זה אחרת. מדוע שלא תחפש לך בת זוג לא במקום העבודה? אם אתה רוצה לדעת מה היא מרגישה. תשאל אותה אם היא מעוניינת לצאת איתך.

k976

New member
אהלן

חחחח מחייך קלות הא בסך הכל גם היא חדשה בתפקיד ושידרה כזאת נחמדות ורוגע וכייפיות ,בכל מיקרה באמצע אזעקה של קאסם התברר שיש לה חבר,אני לא דלוק עליה או משהו כזה פשוט שיש לי חיבור טוב עם אנשים אז זה נראה אחרת. בכל מקרה אם הייתי יודעת שהיא זמניתואין לה חבר אולי הייתי שוקל לחזר קלות. לדעתי במקומות עבודה עדיף שזה יבוא מימנה כי אז הכל אחרת ,כבר קרה שהתאהבתי בעבר וקיבלתי את הלא והתייסרתי ייסורי תאהבות ועזבתי מרצוני לכן אני מנוע מאפיו להתחכך יותר מידי כי בסוף יש או עלול מישהו להיפגע וכו. לכן אני משתל גם להיות חביב וחייכן וכו ועם זאת לא להתחכך ולא פתאום בוא נכיר לך וכו להיכנס לחיים האישיים. לדעתך קריצות מצידה וחיוכים זה יכול להיות הזמנה לפילרט בלא מודע ,אני כביכול מצפה מימי שיש לה חבר את יודעת עבודה זה עבודה ולא ליצור מצבים שמישהו עלול לחשוב יאלה בוא נתחיל איתה ונראה מה יקרה. מה דעתך על כך? וכמו כן אך לנהוג ביחסיםבעבודה עם נשים כדי שהעבודה תהיה טובה יותר וזורמת וגם כייפית וגם להיות קשוב וגם להרגיש בנוח בלי איזה שהוא מתח כלשהו באויר? תודה לך וחג שמח בחיוך

blueeyes27

New member
אני

מסכימה איתך. אני בדעה שצריך להפריד בין עבודה לחיים האישיים בנושא הזוגיות.

למעלה