היי, מישהו עדיין ער?

היי מיקי

שמחה שאת פה ציפור לילה כמוני אני יודעת שתמיד אני מגיעה בשעות מאוחרות ולא תמיד יש מישהו ער

מיכל בר

New member
חמודה.. מה שלומך סמדר? אני יודעת

שהאזכרה של יואבי בפתח, ולחשוב שחלפה כבר שנה (עוד מעט)..אני מתארת לי מה עובר עליך..

כן, בשבוע האחרון

התחלתי להרגיש עצבנות נוספת לקראת מועד האזכרה. ציון של הזמן שטס לו מכביד עוד. עדיין לא מצליחה לעכל שיואבי לא פה ולא יחזור.

מיכל בר

New member
נורא קשה לעכל דבר שכזה.. אם בכלל...

את מרגישה שעכשיו קשה לך יותר מקודם?

כל יום שעובר בלעדיו

יותר ויותר קשה, הגעגועים מטריפים והרגשת חוסר אונים. החברים שלו עדיין מגיעים כל הזמן. מצד אחד זה מרגש אותי שהם לא שוכחים אותו ואותנו, אבל מצד שני לפעמים זה מקשה לראות שהם ממשיכים בחיים, כדרך הטבע, ואני יודעת שהוא לא.

מיכל בר

New member
מצד אחד צריך להחמיא לכם שהחברים

של יואבי עדיין באים ומחפשים אותו בכם ובנוכחותכם.. אבל אני מאד מבינה גם את המועקה שביקורים כאלה יכולים לגרום. איך הכל ממשיך לזרום - בלעדיו... וזה עצוב כל כך..

אנחנו מאוד מעריכים

שלא שוכחים אותנו, אבל יודעת גם שאולי יגיע יום והביקורים יפחתו, הרי הם אמורים להתקדם הלאה בחיים, למרות שאני בטוחה שלעולם הם לא ישכחו. אני רוצה לציין שהם הרבה יותר רגישים ותומכים מחברים שלנו שדי נעלמו לאחר השבעה.

מיכל בר

New member
נורא לחשוב על חברים שנעלמים אחרי

בום שכזה.. עם כל ההבנה, ואפשר לגייס הבנה כזו, זה עדיין נורא בעיני. והחברים של יואבי עדיין באים, וגם אם ידללו את הביקורים במשך הזמן, הם זוכרים ויזכרו. אין ספק.

מסתבר שחברים שחשבתי לחברים

הם לא..... חלקם הקטן שעדיין מתעניין הסבירו לי שפשוט האחרים לא יודעים איך להתמודד איתנו, ובעיני זו תשובה מאוד עלובה, כי בעצם מי שמתמודד יום אחרי יום זה אנחנו, ובסך הכל זו לא טירחה להרים טלפון מידי פעם ולשאול לשלומנו. עברתי כבר את שלב הכעס וההעלבות, הבנתי מי הם החברים האמיתיים שלנו.

מיכל בר

New member
לפעמים לומדים את הדברים האלה

בדרך הקשה... יש לכם איזה רעיון בקשר ליום השנה?

כמובן שתהיה אזכרה

בבית הקברות ואני בטוחה גם שכל החברים יתאספו אצלנו אח"כ, ואולי נערוך יום זכרון בכנרת, אך לא סגור עדיין

מיכל בר

New member
יודעת ממך שקשה לך מאד עם המקום

הזה ופעם גם כתבת שהיית רוצה שהיא תתייבש (ואולי גם תתבייש..). אני חושבת שצריך הרבה אומץ כדי לקיים את האזכרה גם שם.. ממש כל הכבוד על הרעיון הזה, של לא להניח ולכנס בדברים. ממש.

אני לא בטוחה

שאוכל לנסוע בעצמי, אני עדיין רוצה שהמקום הזה יתייבש ויתבייש

לפני שבועיים נערך מירוץ

ראלי יוקוהומה צ´אלנג´ באזור יבנאל, שני חברים של ניר שהשתתפו במירוץ הדביקו שלטים על רכבם לזכרו של יואב, מאוד נגע לנו, זה שודר בשבת בערוץ 5 היה מאוד מרגש

מיכל בר

New member
ממש מרגש לשמוע.... אפילו שאת שתי

המילים אחרי ראלי אני לא יודעת להבין..

זה שם של החברה שתמכה במירוץ

זה היה רק החלק הראשון, יהיו עוד שניים, והבא יתקיים כנראה בספטמבר בכל אופן ההקדשה של החברים הכי ריגשה אותי

למעלה