המכתב שקיבלתי מאת העצומות(כנסו ותקראו חשוב! )

קארין 555

New member
המכתב שקיבלתי מאת העצומות(כנסו ותקראו חשוב! )

מה קורה קארין?! קודם כל מצטערים על שלא ענינו לך במיידי . אנחנו נשמח לעזור לקהילת מעריצי מיקה בארץ, זאת בדיוק הסיבה שבגללה הקמנו את האתר. הרעיון שעומד מאחורי בוא-יא-מניאק הוא לעודד הבאת אמנים לארץ בעזרת "לחץ" דעת הקהל הישראלי. לדעתנו, כדי לשכנע אמן להגיע לארץ או יותר נכון למפיקים בארץ להביא אותו או לשכנע את האמרגנים שלו לעשות הופעה בארץ דרושה כמות גדולה של אנשים שמוכנים לשלם בממוצע סכום כסף שיצדיק את בואו של אותו אמן. אך תקוותינו היא שתמיד זה יהיה סכום כסף סביר ולכל כיס,אבל לא חשבנו על הקהילות הקטנות ולכן מה שכתבת לנו שינה אצלנו את קו המחשבה הזה שאימצנו לעצמנו, אז קודם כל תודה לך. עם זאת, יש עוד הרבה לעשות על מנת שחזון זה יתגשם. לאחרונה ממש נכנסנו לשיתוף פעולה עם חברת הפקות בשם מונוקרייב שרוצה להקשיב לקהל על מנת שיעזור לה לבחור איזה אמנים להביא. נכון לעכשיו זה רחוק להביא לארץ אמנים בתחילת דרכם אבל אנחנו מקווים שעוד מפיקים יעשו כמו מונוקרייב ויתחילו להקשיב לדעת הקהל בארץ. אבל אנחנו לא רוצים שתתיאשי. באמת שאנחנו רואים עתיד וורוד מבחינת הופעות בארץ. אנחנו גם מבצעים שינויים באתר ורוצים שאנשים כמוך, שחשוב להם לקדם את נושא ההופעות בארץ יגידו לנו מה הם חושבים שחסר להם באתר, או איך לדעתם אפשר לעזור לכם - במקרה שלך אוהבי מיקה - לקדם את האמנים שאתם אוהבים. הרי היום ברור לכולם שככל שיש יותר חתימות בכל עצומה (וזה לא משנה אם זה בבוא-יא-מניאק או אם זה באתר עצומות אחר) אז המפיקים יותר שמים לב. כמה מילים לסיום. אנחנו פותחים מין קבוצת דיון שתנסה לחשוב על דרכים חדשות ויצירתיות לקדם אמנים והופעות בארץ (דרך האתר כמובן). אם תרצי להצטרף תגידי ונודיע לך מתי שמתדיינים (יכול להיות שזה יהיה ברשת, ויכול להיות ש"בעולם האמיתי") להתראות בנתיים עודד ויובל צוות בוא-יא-מניאק ל'ק (לא קשור) אוקיי בואו אני יגיד לכם בקיצור !! הם מדגישים פה שזה חחשוב ו-עוזר לחתום !! אל תזלזלו בזה .. קדימה תפרסמו את העצומה עם כל החברים שלכם המטרה שלנו להגיע להרבהההה אנשים, אני מאמינה מאמינה שנוכל לתפוס טרמפ על האלבום שמיקה יוציא מממה לא באלכם לראות את מיקה בליייייייב !!!!? תאמינו לי אם פול מקרטני בא אז גם מיקה יכול לבוא !!! וחס וחלילה אני לא רוצה להשוות, אני לא רוצה שמיקה יבוא לפה מזדקן !! בקיצור אני מאחלת לנו השנה לראות את מיקה בירושלים הבנויה (ונאמר אמן !
)

lollipop161

New member
חח מעולה

אנשים תקשיבו: מעכשיו מטרת הפורום היא לגייס כמה שיותר חתימות לעצומה של הפורום. עוד מעט מגיעים ל-500 וזה יפה מאוד בשביל עצומה באינטרנט. אז יאללה תתחילו לפעול. ו.. המשפט החשוב של המכתב: "לדעתנו, כדי לשכנע אמן להגיע לארץ או יותר נכון למפיקים בארץ להביא אותו או לשכנע את האמרגנים שלו לעשות הופעה בארץ דרושה כמות גדולה של אנשים שמוכנים לשלם בממוצע סכום כסף שיצדיק את בואו של אותו אמן." אני מאמינה שלמיקה אין בעיה כזו של חוסר מעריצים, נכון? ואי-אפשר להתעלם מרמת הפופולריות שלו פה. אז הנה לכם משהו חיובי! מי איתנו? שרשרו

נועוש22

New member
או קי מעולה

בחופש הגדול או לפני זה הייתה לנו תוכנית טובה איך לפרסם ויש שם מלא רעיונות אז אפשר לחזור אחורה ולבדוק ועכשיו כולם בזמן פנוי שלהם עושים את זה אם כל אחד ישקיע לא יותר מ 5 דקות ביום אז תחשבו וגם ככה אתם על המחשב אז עוד 5 דקות או פחות זה לא ישנה יאללה כולם מצטרפים למאבק...[אם לא בשבילכם אז בשבילי נו בגילי המופלג עוד לא הייתי בהופעה חייה של אומן בסדר גודל כזה ואני גם ככה בשנה של גילויים אתמול ראיתי לראשונה סרט אימה חחח...]נווווווווווווווווווווווווווו אתם עוד פה?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lollipop161

New member
אז ככה, תתארגנו

יש אפשרות לפרסם בפורומים כאן (הכי טוב), באייסיקיו, במסן... אני ממליצה שכל אחד ייקח קטגוריה מסויימת של פורומים ויפרסם שם עם תמונה שלו, חג שמח או משהו וכדומה. אז איזה קטגוריה כל אחד רוצה? (פשוט חבל על הדיבורים, להתחיל לפעול) (אנחנו בקשר עם האתר ששלח את המכתב, הוא אמור לענות לנו במפורט מה לעשות כדי להביא אותו ודברים כאלה, אז כדאי לפעול מהר).

נועוש22

New member
מעולה

כל מה קשור לזבל של הוליווד ושל הסרטים שם או השחקנים אז אני אשתלט על זה

lollipop161

New member
חח יופי

פרסמתי בפורום של האח הגדול, יש שם 100000000000000 אנשים. אבל זה למטה.. אז אם בא לכם תגיבו להודעה גם כדי שזה יעלה ותלהיבו אנשים חחח

A m 0 s

New member
אבל למה דווקא בירושלים?! ../images/Emo8.gif

אני חושב שעדיף בת"א איפה שכל הקהילה

lini18

New member
חחחחח כנ"ל!

שיהיה בחור בדרום בנגב לא יודעת איפה.. אני אגיע! חחח

פרעות הפ הפ><../images/Emo131.gif

אני כל כך לא קשורה
יש כזה דבר פרעות הפ הפ. אני לא יודעת איפה ומתי זה היה, אבל זה קרה פעם, זה כתוב לי בספר היסטוריה. אז אני וכמה חברות שלי ראינו את זה כששוטטנו לתומנו בספר, ועכשיו אנחנו מזכירות את זה בכל סיטואציה.. עזבו, אני עדיין לא קשורה

lollipop161

New member
תקשיבו

פרסמתי בפורומים של ריאליטי ועוד כמה- האח הגדול, מפרץ האהבה, חשופים, ועוד כמה.... זה הביא לנו עד כה 9 חתימות וזה בטח עוד יעלה. איפה אתם מפרסמים?

למעלה