המלצות

• פותח הנושא Fork
  • פורסם בתאריך

The Walrus

New member
שקט, שקט, רג'ינה מלכה

היא תותחית ביותר ויש לה המון שירים נהדרים. אני מבין איך אפשר לא לאהוב את השירה שלה, אבל מבחינת כתיבת שירים קשה להתווכח עם הכישרון הברור שלה. וחוץ מזה, היא מלכה
. Regina Spektor > You.

FunkyMonk

New member
באמת שאני לא מבין על מה אתם רבים

אריה הים אוהב גורילז וQOTSA ורג'ינה ושיהיה לו בכיף.. לא כולם חייבים לאהוב כל דבר, בטח לא את אנימל קולקטיב (שזה די ברור למה יש הרבה אנשים שלא אוהבים אותם). אותו דבר לגבי ארקייד פייר.. די להתווכח על שטויות. ד"א, אריה, אתה מכיר הרכב שנקרא Them Crooked Vultures? שמעתי את האלבום שלהם איזה פעמיים והם נשמעים די נחמדים, וכוללים את ג'ון פול (זפלין), את גרוהל (קווינס ופו פייטרס), ואת ג'וש הום (קווינס). גם נראה לי שההרכב מתאים לך בול (;

The Walrus

New member
שמעתי איזה רבע שיר שלהם ולא התלהבתי,

אולי בקרוב אשמע את האלבום במלואו. האמת שבזמן האחרון אני לא כל כך בקטע של רוק חוץ מלהקות בודדות, אז אני לא בטוח עד כמה הם יתאימו... ואגב, שיא הלא קשור, אלביס קוסטלו כל כך טוב... שמעתי שוב דברים שלו והוא פשוט גאון... למה, למה, למה ביטלת את ההופעה?? אוף. סתם הייתי צריך להוציא את זה.

קוֹבּ

New member
היא בעיקר מביכה, אבל אני מכיר הרבה אנשים

שמחבבים אותה ואפילו אוהבים. זה רק מוכיח שעל טעם ועל ריח אין להתווכח, אבל זה לא אומר שאסור להגיד איכס. איכס, רג'ינה ספקטור.

MooTzk

New member
לא הייתי אומר איכס

אבל כן, היא אוברייטד נורא. יחס הטוב/מוזר שלה נוטה יותר מדי לכיוון המוזר. מה שכן Soviet Kitsch אלבום נחמד, ואני מעדיף אותה בהרבה על שעמומונים אחרים מהרשימה הנ"ל כמו בק או אנדרו בירד.

Pygmy puff

New member
לא צריך להגזים

אולי הלהקה הכי אוברייטד של העשור האחרון. הם טובים, אבל לא נגיעים לקרוסליים של רדיוהד (ולא משנה על איזה עשור אנחנו מדברים).

FunkyMonk

New member
לוקח זמן לעכל אותם

הם די.. מוזרים.. כלומר, אני יכול לאמר על עצמי שאני שומע ומכיר המון סגנונות, החל בדיקסילנד וביפופ, דרך קלאסיק ופרוגרסיב רוק, וכלה באינדי ואלטרנטיב.. וכששמעתי לראשונה את אנימל קולקטיב, לא הצלחתי לעכל את הסגנון הביזארי שלהם. אבל אחרי כמה שמיעות (בזמנו זה היה של האלבום האחרון שלהם - Merriweather Post Pavilion [שמומלץ מאד]), התאהבתי בהם ובסגנון המיוחד שלהם, שלדעתי נשמע אפילו יותר טוב באלבומים היותר מוקדמים שלהם (כדוגמת Sung Tongs). מה שכל כך מיוחד בהם, לדעתי, זה שמתחת למעטפת האוונגרד והפסיכדליה, יש להם מלודיות מתוקות וקלילות שלא ייבישו אף אמן פופ מסחרי.. והם לוקחים את המלודיות המתוקות האלו ומכניסים אותן לטריפים ולהזיות. גם יש להם תפוקה מטורפת.. אלבום בשנה, פחות או יותר. הם התחילו פעילות ב2000, וכיום יש להם שמונה אלבומים.

Pygmy puff

New member
תתחילי מ-Strawberry Jam

או מהאלבום האחרון שלהם, Merriweather Post Pavillion. האחרון עדיף למתחילים, נראה לי. הוא מאוד ידידותי יחסית.

MooTzk

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

באמת לא ממש מהסגנון שהוא ביקש, אבל Neutral Milk Hotel וארקייד פייר אחראיות כל אחת לאלבומים מושלמים, ו-Turn On The Bright Lights של אינטרפול לא רחוק מזה בכלל. המלצות מצוינות לכל אחד, לא משנה איזה ז'אנר הוא אוהב.

Fork

New member
תודה רבה ;)

גם על האינדי, למרות שאני פחות אוהבת ;)

Pygmy puff

New member
אין ממש קשר סגנוני,

אבל אלבום הסולו של בת' גיבונס (סולנית פורטיסהד), Out of Season, הוא אלבום מעולה.

למעלה