הפוסטר של יום השנה - 5

הפוסטר של יום השנה - 5

וזוהי רשימת האמנים הסופית לפחות כרגע, יתכנו שינויים שלא תלויים בנו ונקווה שלא! לגבי השאלה על בבל"ת - אני מבררת. עד כאן להפעם, שירז

exit_from_here

New member
אוי,זה טוב../images/Emo70.gif

אבל זה רחוק... גם זה,גם ההופעות של קולה,באמת הולך להיות חודש מטורף.

זה נשמע טוב, טוב מטוב, טוב מאוד...

הרשימה כבר מביאה ת'חשק לשבת תחת עץ שסק בין המוני אנשים אוהבי מאיר אריאל באשר הם שם ומאיר מביט מלמעלה על כולם... בתור חייל נ.ב: הגעתה של לאה שבת מחוייבת מהמציאות... נראה לי שזה יהיה מעניין... חשבתי על מספר אמנים שיש להם חיבה גדולה למאיר ולא השתתפו עד כה במופעים לזכרו: ארקדי דוכין שלמה ארצי ויש בטח עוד כמה... חוצמזה לא אמרתם משהו אייל גולן???

kaktusa

New member
תאריך (עברי) מעניין... י' באב...

איפה זה קיבוץ משמרות?

נני55

New member
מי שר מה../images/Emo35.gif

סתם בא לי להצמיד לכל אחד מהם שיר אז ככה... 1.אתי אנקרי-ניגון המרגל שהתרגל(לך תתרגל) 2.אודי אריאל-פרקים מיומנו של חוזר בתשובה("אבא הוא גלולת ההרגעה שלי") 3.אהוד בנאי-אף אחד לא יודע 4.זהבה בן-שיר התעסוקה 5.דויד ברוזה-מזכרת למאוננים 6.אריאל זילבר-שיר המקצוע(בה דה בי שג טאה לונגדו) 7.שלום חנוך- רצף כל שהוא בנוסח בלוז מעורב זעירא(
) 8.חנן יובל-שרה'לה היתה אוהבת את זה 9.תאמר נאפר-שיר כאב 10.ברי סחרוף-על ארץ מוותרים רק בלב 11.יהודית רביץ-בטנים ותחתים 12.לאה שבת-בס בבלון 13שלומי שבת-אצל ציון מודה אני -כל המשתתפים אני מקווה שיהיו הפתעות

ilovelior

New member
פליי- ליסט אלטרנטיבי

אחלה רשימה עשית פה. זה מה שאני הייתי הכי רוצה לשמוע: 1.אתי אנקרי - דמוקראסי. 2.אודי אריאל - שיר הקומבינה. 3.אהוד בנאי - בס בבלון.(נתן לאהוד שיר עם כבוד) 4.זהבה בן - איך לפעמים אני.(זה ייתן לשיר אחלה זוית לפי דעתי) 5.דויד ברוזה- (איך לא?!) בצהרי היום. 6.אריאל זילבר - שיר לכל המשפחה. 7.שלום חנוך (קשה להתעלות באמת מעל רצף בלוז שאמרת) אבל - הייתי רוצה שישיר את "בלוז כנעני" דווקא כמחווה. 8.חנן יובל - שיר כאב. 9.תאמר נאפר - לא מכיר אבל סתם שיהיה- סתם אחד. 10.ברי סחרוף - עברנו את פרעה. 11.יהודית רביץ - ארול. 12.לאה שבת - ד"ר התחכמות. 13.שלומי שבת - שלל שרב. כולם ביחד - יצאתי לשאוף קצת רוח (בגירסא ארוכה יותר) תשמעו, איש איש ומאוויו הוא. ממש בא לי על איזה רצף כלשהו בנוסח ערב טוב.

רעיון טוב להריץ ככה ניחושים...

נדלקתי... ככה להתאים שירים לזמרים... שאגב זה אחד הדברים היודעים שמאיר זצ"ל היה עושה... כותב שיר וככה בצד בסוגריים משייך אותו לזמר... אז כמובן שגם אנ אתן כאן פליי ליסט... אנסה לקחת אותו רחוק: אתי אנקרי - חית הברדל ( כרצץ ישיר לשיר שלה עצמה "מיליונים") אודי אריאל - שיר הקומבינה ( שמעתי אותו כבר עושה את זה - ענק) אהוד בנאי - מדרש יונתי ( אתגר אפילו לאהוד בנאי הגדול) זהבה בן - ערב כחול עמוק (קשה לי לחשוב על ביצוע לשיר אחר) דיויד ברוזה - אגדת עם מקסיקנית אריאל זילבר - נרקומן ציבור שלום חנוך - צדק צדק תרדוף (הבלדה על ג'ימס ודין) חנן יובל - לא יכול להוריד ממך את העיניים (עם אקורדאון) (וזילבר בחצוצרה) תאמר נאפר - היחיד שיכול להפתיע אותי בכל שיר... ממש לא מצאתי משהו
ברי סחרוף - אצל ציון יהודית רביץ - סינרומן ( בתור אחת שנתנה קולות רקע לביצוע האורגינל...) לאה שבת - זרעי קיץ שלומי שבת - איים בזרם\ לילה שקט עבר על כוחתינו בסואץ (נשמע מעניין) בתור חייל ידעתי להצחיק בתור חייל ממתי אירועים אני מפיק???
נ.ב: בקשה לשירז וסתם ככה כדי לראות את תגובתכם... אתם זוכרים שנה שעברה שעלה לבמה חבר של מאיר - שכחתי את שמו - בחור דתי - שהיה ועדיין לדעתי משתתף ואחראי על "פרשת השבוע" בביתו של מאיר... שנה שעברה הוא ואחיו עלו - והוא נתן שם ביצוע סוף העולם ל"שפריץ חרוזים" באמת שווה להעלות אותו גם הפעם....

yossnet1

New member
רשימה חלקית

אריאל זילבר- שיר גנוב או דלת אחורית. יהודית רביץ- סוף העולם בלוז. ברי סחרוף-שיר תת מודע זמני. אהוד בנאי- פרקים מיומנו של חוזר בתשובה. שלום חנוך- רצף כל שהוא בנוסח בלוז מעורב זעירא- ללא ספק. ברוזה- ת'כלס מזכרת למאוננים מתאים חזק אבל גם סתם אחד (יותר בסגנון של ההופעות) נראה לי סבבה. אני כותב ומתבאס שאני לא אהיה שם...

ואם כבר בהצמדות עסקינן...

לאריק לביא הייתי מצמיד את "תקווה". מעניין אותי לדעת, נני55, איזה שיר היית מצמיד למרגול?

נני55

New member
רצף כלשהו בנוסח בלוז מעורב זעירא

ללא ספק("איפה סיירת צבר אני לא רואה אותכם זזים,מפקדים תעצרו ת'חיילים,מזל שחשב אותי עמוד חשמל"
)

אבל לא נראה לי שהיא תזדהה עם המשפט

"פתאום נפלה ביננו מן שתיקה"- תמיד יש לה מה להגיד. ("ראס בן עמו, באמא שלי, מזלו שיצא עם הכלב")

למעלה