הפסקה מעילת הסבירות.

שמלת תחרה1

Well-known member
כדאי לכם לשים גליל של ניר טואלט במקרר, וזו הסיבהאתם פותחים את דלת המקרר ונשטפים בגל של ניחוחות מעופשים, אפילו שניקיתם אותו ממש לא מזמן? הניחו בתוכו גליל ניר שיספוג את הלחות, ואתה גם את מולקולות הריח שמתפתחות בחלל הלח. רק אל תשתמשו בגליל שעמד קודם בשירותים

Harrington

Well-known member
מנהל
כדאי לכם לשים גליל של ניר טואלט במקרר, וזו הסיבהאתם פותחים את דלת המקרר ונשטפים בגל של ניחוחות מעופשים, אפילו שניקיתם אותו ממש לא מזמן? הניחו בתוכו גליל ניר שיספוג את הלחות, ואתה גם את מולקולות הריח שמתפתחות בחלל הלח. רק אל תשתמשו בגליל שעמד קודם בשירותים

לא יודע מי כתב את זה, אבל לא זוכר שכאשר פתחתי את המקרר נשטפתי בגל מיוחד ובטח שלא בגל של ניחוחות מעופשים. אולי הכותב/ת צריכים קצת יותר לנקות את המקרר שלהם? אני בכל אופן אשאיר את נייר הטואלט למקום המיועד לו :).

GoldenEyes

Well-known member
לא יודע מי כתב את זה, אבל לא זוכר שכאשר פתחתי את המקרר נשטפתי בגל מיוחד ובטח שלא בגל של ניחוחות מעופשים. אולי הכותב/ת צריכים קצת יותר לנקות את המקרר שלהם? אני בכל אופן אשאיר את נייר הטואלט למקום המיועד לו :).
גם לי זה לא קרה מעולם

משתפרת1

Well-known member

הפעם היחידה בחיי בה פתחתי מקרר ונשטפתי בגל צחנה מעופשת היתה כשהתקלקל המקרר וכל תכולתו נרקבה בדיוק כשהיינו בטיול של כמה שבועות. חתיכת נזק, ותאמינו לי ששום נייר טואלט לא היה יכול להועיל.

שמלת תחרה1

Well-known member
הפעם היחידה בחיי בה פתחתי מקרר ונשטפתי בגל צחנה מעופשת היתה כשהתקלקל המקרר וכל תכולתו נרקבה בדיוק כשהיינו בטיול של כמה שבועות. חתיכת נזק, ותאמינו לי ששום נייר טואלט לא היה יכול להועיל.
באסהההה להגיע לבית שהמקרר החליט להתקלל בחופשה.

משתפרת1

Well-known member
באסהההה להגיע לבית שהמקרר החליט להתקלל בחופשה.
אכן באסה. וזה היה אחרי חורף נהדר בו ליקטנו ערימות פטריות טעימות. היה לי מלאי ענק של פטריות שניקיתי וטיגנתי טיגון ראשוני לפני הקפאה. כולו נהרס ביחד עם הבשר שבמקפיא...
אחרי שפינינו את האשפה וניקינו בהמון מים וסבון ניקינו שוב עם תמיסת סודה לשתיה (סודה לאפיה), ורק אז קראנו לטכנאי שבכלום זמן מצא את התקלה ותיקן.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אכן באסה. וזה היה אחרי חורף נהדר בו ליקטנו ערימות פטריות טעימות. היה לי מלאי ענק של פטריות שניקיתי וטיגנתי טיגון ראשוני לפני הקפאה. כולו נהרס ביחד עם הבשר שבמקפיא...
אחרי שפינינו את האשפה וניקינו בהמון מים וסבון ניקינו שוב עם תמיסת סודה לשתיה (סודה לאפיה), ורק אז קראנו לטכנאי שבכלום זמן מצא את התקלה ותיקן.​
שאפו על ליקוט פטריות, יש בי פחד נוראי מפטריות יער, חברה שלי עולה מברית המועצות מלקטת פיטריות ומכינה מנעמים, רק לאחר שהיא אוכלת, מעיזה לטעום את המעדנים שהיא מכינה.

GoldenEyes

Well-known member
שאפו על ליקוט פטריות, יש בי פחד נוראי מפטריות יער, חברה שלי עולה מברית המועצות מלקטת פיטריות ומכינה מנעמים, רק לאחר שהיא אוכלת, מעיזה לטעום את המעדנים שהיא מכינה.
נו
כרגיל מזכיר לי בדיחה:)

אשה אחת מובאת לפני שופט
השופט אומר לה "את מואשת ברצח של ארבעה בעלים שלך"
האשה אומרת "לא מודה"
השופט מתחיל את הדיון
בעלך הראשון ממה הוא מת?
הלכנו ליער וקטפנו פטריות , באנו הביתה אכל מהן ומת
בעלך השני ממה הוא מת?
הכנתי לו מרק פטריות מטיול אחד ביער, אכל מהמרק ומת
בעלך השלישי ממה הוא מת?
היו לו פטריות בגוף, וגירד כל הזמן את עצמו לדעת עד שמת
בעלך הרביעי ממה הוא מת?
הכנתי לו פשטידת פטריות, לא רצה לאכול, חטפתי ג'ננה והכיתי אותו בראש עם גרזן

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
ה
נו
כרגיל מזכיר לי בדיחה
:)

אשה אחת מובאת לפני שופט
השופט אומר לה "את מואשת ברצח של ארבעה בעלים שלך"
האשה אומרת "לא מודה"
השופט מתחיל את הדיון
בעלך הראשון ממה הוא מת?
הלכנו ליער וקטפנו פטריות , באנו הביתה אכל מהן ומת
בעלך השני ממה הוא מת?
הכנתי לו מרק פטריות מטיול אחד ביער, אכל מהמרק ומת
בעלך השלישי ממה הוא מת?
היו לו פטריות בגוף, וגירד כל הזמן את עצמו לדעת עד שמת
בעלך הרביעי ממה הוא מת?
הכנתי לו פשטידת פטריות, לא רצה לאכול, חטפתי ג'ננה והכיתי אותו בראש עם גרזןחחחח​

חחחחחחחחח
בדיחה במקום.

משתפרת1

Well-known member
מלקטים רק כאלה שאנחנו מזהים בוודאות, 4 סוגים שונים. אם פטריה מסוימת דומה למה שאנחנו מכירים- לא נלקט אותה, רק את זו שאין לנו שמץ ספק בזהותה.

משתפרת1

Well-known member
לא מעיזה לגעת בהן. חברתי מלקטת מתחת עצים מסויימים.
מתחת עצים מסויימים אנחנו רואים כמה סוגי פטריות. הכי חכם לא לגעת באף אחת מהן אם לא מכירים אותן. אינך בטוחה? תאכלי בכיף פטריות רק מהסופרמרקט או מהירקן!

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
מתחת עצים מסויימים אנחנו רואים כמה סוגי פטריות. הכי חכם לא לגעת באף אחת מהן אם לא מכירים אותן. אינך בטוחה? תאכלי בכיף פטריות רק מהסופרמרקט או מהירקן!​
זה בדיוק מה שאני עושה, ומידי פעם מנשנשת חמוצים שהחברה שלי מכינה. (לאחר שהם אכלו)
B-)

Harrington

Well-known member
מנהל
יהי זכרה ברוך|נר| היום יום הפטירה שלה.
ליקטת פטריות?
אכן היום יום פטירתה. בילדותי אני זוכר שיצאנו ליערות. בהולנד היערות יותר 'יערתיים' מאשר בארץ. יותר עצים, יותר סדר אולי. לא יודע בדיוק איך להגדיר את זה. מאחר ורוב השנה גשום או משהו קרוב לכך, הריח ביערות תמיד היה ריח של סתיו/חורף. תמיד הייתה רטיבות. זוכר איך ליקטנו פטריות. אין לי מושג מה מתוכן היה לאכילה ומה לא. פשוט ליקטנו. נהנינו. עשינו את זה גם בארץ בגיל מעט יותר מתקדם, אבל זה היה שונה. פשוט הדיבורים שלכם על ליקוט פטריות הזכירו לי את זה. לא הייתי חושב על זה לרגע אלמלא הייתי קורא אתכן.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אכן היום יום פטירתה. בילדותי אני זוכר שיצאנו ליערות. בהולנד היערות יותר 'יערתיים' מאשר בארץ. יותר עצים, יותר סדר אולי. לא יודע בדיוק איך להגדיר את זה. מאחר ורוב השנה גשום או משהו קרוב לכך, הריח ביערות תמיד היה ריח של סתיו/חורף. תמיד הייתה רטיבות. זוכר איך ליקטנו פטריות. אין לי מושג מה מתוכן היה לאכילה ומה לא. פשוט ליקטנו. נהנינו. עשינו את זה גם בארץ בגיל מעט יותר מתקדם, אבל זה היה שונה. פשוט הדיבורים שלכם על ליקוט פטריות הזכירו לי את זה. לא הייתי חושב על זה לרגע אלמלא הייתי קורא אתכן.​
נוסטלגיה של ימי הקומונה.

משתפרת1

Well-known member
אמנם לא התכוונת ולא יכולת להתכוון, אבל תודה :). ביום הפטירה של אימי ע"ה הזכרת לי טיולי ילדות עוד מחו"ל.
נפטרה בתשעה באב? אבל פרטי מצטרף לאבל הכללי... יהא זכרה ברוך, ותתחזק עם הזכרונות שנשארו.

למעלה