הרבי מאיר בעל הטקסט...

הרבי מאיר בעל הטקסט...

אהלן חברים אני שמח שיש עוד פורום ליקירנו מאיר אריאל זצ"ל למרות שאת נאמנותו לפורום מאיר ברשת שאני משתתף בו כבר איזה 4 שנים.... (שם אני תחת השם "פוגל המיוזע") החלטתי שטוב לשמוע ולראות עוד סיפורים מאנשים שאוהים את מאיר. אז יש לי חוב קטן לגבי המשפט הכי חזק של מאיר - למרות שיש אינספור... "כרבים וטובים לפני שניסו לעקוף את העונש הזה ש"בזעת אפך" עשיתי צחוק מעצמי, התחפשתי לקוף לא רציתי להתאמץ מידי לעינייך..." שיר הקומבינה הישן החזק והטוב....
כמו כן ייצא לא יותר מפעם אחת להאזין ברשת ג' ללהקה בשם: "בגלל מיקי" - אחרי מספר חיפושים ברשת הבנתי שמדובר בחבר'ה בני 30 ככה - שהם להקה די חובבנית עם כמה סינגלים... אחד הסינגלים הוא "הרבי מאיר בעל הטקסט" - שיר אהבה גדול ליוצר גדול - לאקלפטוס ענק.... בקיצור רציתי לדעת אולי מישהו מהחברים כאן מחזיק באוצר - אולי רק המלל ואולי הביצוע עצמו... תודה בתור חייל

novemberain

New member
הלינק

שצורף בלינק שצירפת, אינו זמין. אין אפשרות להוריד את הקובץ משם. בעבר היה לי את השיר על המחשב, אבל בהתקף משונה מחקתי כל קובץ MP3, שהיה על המחשב, וכל חיפושיי ברשת העלו חרס, הלוואי ויכולתי לעזור.

novemberain

New member
היי! היי!

לא להצטער - לא ידעת
אני מקווה, שההודעה ההיא לא "נשמעה" זועמת או עצבנית, או שלילית, או עוקצנית, או סרקסטית, או צינית, או משהו, שהחלטתי להצטער בגינו, כי לא זו הייתה הכוונה. לאלא.

לא מצליח להוריד את זה משם...

וואו - עד שכבר הגעתי לבאר אני לא מצליח לשאוב ממנה ת'מים... ידידי אולי אתה תצליח או שכבר זה אצלך במחשב ותשלח לי את זה במייל??? תודה

yossnet1

New member
טוב שבאת

ואם בפוגלים עסקינן, כשנכנסתי בפעם הראשונה לפורום השני כתבתי תחת השם פוגל המיוזע . מיד דרכת ת'זה, לחשת עצור ושלחת אותי לחפש לעצמי זהות אחרת. וכך, התגלגלתי לעיסוק המפוקפק של החקירות...

פוגל השומר מרחיב את עישוניו

נו אתה רואה ידידי בסוף מצאת שם לא רע... בלש רב מוניטן - הדמות המרכזית בסינרומן... לדעתי שיר ענק - אהוד אריאל - עושה אותו בביצוע מצויין להפליא אם ייצא לך לשמוע אותו... כאן כבר משהו דרך ת'זה לפניי... אז מכיוון שלובש מדים ירוקים אנוכי - השלמתי עם העובדה... למרות שגם "נער עברי" קרץ לי... אני שמח שאתה ויוסי-נט הקמתם פורום חדש - שיהיו המון בהצלחה ותשדלו שהעגלה תסע בתנועה מתמדת - למרות שליפול ממנה לעיתים זה לא רע... בתור חייל

למעלה