השתחרות ממילואים

gogoll

New member
השתחרות ממילואים

אני בן 26 ואני הומו...אני בארון עמוק וזה מציק לי מאוד כאשר אני מגויס למילואים. הגעתי למסקנה סופית שאני הומו רק אחרי הסדיר עד אז חייתי במין השלייה. כמו כן לאבי יש נכות של 100%, לאח נכות של 75% ואמא שלי לא רואה בעין ימין..כמו כן יש לי אסמה קלה-בינוני, בעיות שמיעה, צילינדר בעיניים של 1.70 ואלרגיה לאבק, דשא, קותלית ולכל דבר. כל הבעיות האישיות והרפואיות מונעות ממני את היכולת לשרת מכיוון שגורמים לי לדיכאונות, פחדים וחשש רב...רציתי לשאול אותך 2 שאלות מכיוון שעוד חודש יש לי וועדה רפואית... 1) על סמך הנ"ל (אני הומו, אסטמה, אלרגיה, בעיות בבית) מה הפרופיל שיתנו לי? 2) האם העובדה שאני הומו תירשם בתיק הרפואי שלי במילואים והאם זה יכול לפגוע בי במקום העבודה כי יראו את זה?

royilo

New member
דבר אחד...

הומו לא משחרר מהצבא, יש הרבה הומואים לוחמים תומכים ואחרים... ככה שזו לא הסיבה שעליה תשתחרר,אבל זה שאתה הומו יכול לגרום לך לחוש לא בנוח ליד גברים, זה שאתה הומו עושה לך בעיות כאלה ואחרות שמשפיעות על השירות, זה מה שיכול למנוע הצבה שלך ביח' מסויימות במילואים.לדעתי אין לך מה לשחק על הומו כל כך כי זה כמעט ולא יעזור, אבל הבעיות הרפואיות הרבות שיש לך יכולות לעזור, שוב בהתאם לשירות המילואים שלך...אתה לוחם?אז אתה לא יכול להיות אלרגי לדברים מסויימים ולא להיות בשטח.... אם אתה עושה מילואים עורפי אז אין שום סיבה שזה יפתור אותך... יום טוב

royilo

New member
לא מוציאים מהצבא על נטייה מינית.

יש דברים אחרים כמו הסתגלות והתמודדות... קבן בטח יכול להסביר ביותר דיוק...

למעלה