ה' ייישמור תגידו לי מה זה היה.

Stupida

New member
ה' ייישמור תגידו לי מה זה היה.

לפני רבע שעה ישבתי בסלון ודיברתי עם חברה בפלאפון (אמא שלי הייתה במטבח). ופתאום הכלבות שלי (2 כלבות) התחילו לנבוח על הקיר כאילו הן רואות משהו!! חטפתי כזאת צמרמורת בה'. ואז כשהם נירגעו הם המשיכו להסתכל על הקיר וכאילו לעקוב אחרי מישהו עם העיניים בכל החדר, גם על התיקרה וגם על הריצפה. ולא היו שום חרקים ושום כלום אני בדקתי. יש מצב שזאת רוח רפאים?? אני ממש מפחדת. גם לפני כמה ימים (אני לא יודעת אם זה קשור) אבל ישנתי בסלון, והיה לי חם אז כיביתי את המזגן ושמתי את השלט על הספה השניה שהייתה רחוקה ממני (לא יכלתי ללחוץ על השלט בטעות או משהו) וממש ברגע שהייתי בין החלום לבין המציאות, כאילו לא נירדמתי לגמרי שמעתי את הצליל של המזגן נידלק וישר התעוררתי - גם חטפתי צמרמורת נוראית. כי אף אחד לא נגע בשלט!! ואף פעם לא קרה שהוא נדלק מעצמו. בקיצור מה אתם אומרים?? מישהו מנסה לתקשר איתנו *אני חייבת לציין שאין לנו מזוזות על הדלתות אם זה אומר משהו :| אני כל כך מפחחדת יש לכם מושג מזה יכול להיות?? ובבקשה תתנו תשובות בוגרות ורציניות ואם אפשר בהקדם האפשרי.

123דנה

New member
זה כבר

די כאילו מובן \הגיוני \מוסבר כי יכול להיות שסתם הכלבים שמעו משהו או הריחו זה לא דווקא רוח ולפעמים בטלוויזיה יש כל מיני קצרים וזה מעביר לבד... אבל מי אני שאדבר אם זה היה קורה לי הייתי ישנה עם אחותי.........חחח

קרו עוד דברים חוץ מזה?

יכול להיות שזה מטען חשמלי באוויר כי גם לי זה קורה תמיד לרוח צריכה להיות אנרגיה מטורפת כדי להצליח ללחוץ ע כפתור בשלט, ולגבי הכלבים יכול להיות שהם גם שמעו קולות מאותו כיוון של הקיר השמיעה שלהם שונה משלנו זה לא בהכרח אומר שזו רוח
לינוי

Xylophone

New member
התוכים שלי-2 עשו ככה כמה פעמים

בדיוק כמו הכלבות שלך. ולא היה שם כלום!

Xylophone

New member
העניין הוא לא בקולות שלהם

העניין הוא שהם הסתכלו לנקודה אחת שלא היה בה כלום!

Dark faith

New member
קודם כל- תרגעי../images/Emo13.gif

גם אם יש משהו- לא נראה לי שהם באו להזיק לך... עכשיו לעניינו, ידוע שכלבים וחתולים מאוד רגישים לאנרגיות- וחשים אותם. יכול להיות שהם הרגישו/ראו- אבל אין סיבה להילחץ מזה, אל תדאגי. בקשר למזגן- יכול להיות שהוא היה בהשהייה?

spinareo

New member
אולי לרוח היה חם חחח../images/Emo6.gif

בכל מקרה גם החתולה שלי בוהה על הקיר לפעמים העיניים פקוחות אבל בניגוד אלייך אני אומר לה(טוב זה נראה קצת מוזר) שיש לנו משהו במשותף שנינו רואים שמה משהו!!!...

pembencipolisi

New member
רוחו של השאויש דודו עזרן המכונה דודי עזרן

מסתובבת בבתים כדי לחטוף אנשים שיאכלו על ידי שוטרים.

y oh why

New member
זה שוטר שהיכה את pembencipolisi,

ומאז pembencipolisi נוהג להזכיר את שמו (לעיתים בצרוף תמונות של ההכאה) בכל הזדמנות.

למעלה