ה100 - צפייה משותפת - עונה 5

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה קורה פה?
ביום שלישי כבר הייתם בפרק 3,
ועכשיו יום שישי ועדיין אף אחד לא כתב על פרק 5?

didalf

Well-known member

It's Always Sunny

Well-known member
חח מסתבר שהפרק הזה לא טרחתי עם סיכום ממשי ורק הבאתי מיליון גיפים😂
אני צריכה ללכת לישון אז אין סיכוי שאני אפרסם עכשיו את כל הגיפים שוב כי זה לוקח מיליון שנה אז הנה המיני סיכום שלי בינתיים:

טוב, בואו נדבר על הדברים הטובים שבפרק- דיוזה.
וכל שאר הדברים הפויה בפרק - היתר.
למה כל הנשים שאני אוהבת מטורפות😂😂 הפסיכית הזאת שיספה לעצמה את הגרון כדי לא לעשות מילואים😂😂
ותראו אותה מורידה לה שוטים של טקילה... "זה עדיף על תה, אתה לא חושב?" וול, עדי בטוח לא חושבת😂😂 (זה היה מצחיק פעם כי עדי יצאה לבלות באותו ערב שהיא הייתה אמורה לרשום סיכום של הפרק והיא שתתה איזה חצי בקבוק בירה והייתה האנגאובר שלושה ימים אחרי... [ככה לפחות אני זוכרת את הסיפור הזה ואם היא תגיד שזה לא נכון, אל תאמינו לה כי אובייסלי זה היה בסיכום שלי ודילן של פעם זכרה דברים, לא כמו דילן של היום])
עוד מטורף שאני אוהבת - וינסון "אני בדר"כ בחור נחמד" תרחיקו את הידיים והרגלים שלכם מהפה שלו ותהיו בסדר. וטפ😂😂
אינדרה אוהבת את אוקטביה האהעעהעה "אני לא אגיד לך את זה סדה" העהעעה הלב שלייייי😭😭😭
די להתעלל ברייבן כוסאמק!! אני כבר בחישמול הראשון הייתי מגלה לו מה הקוד גם אם לא הייתי יודעת אותו! את פאקינג רייבן, לכי תמצאי מה הקוד!!
הג'וקון היה ג'וק חמוד ומועיל הפרק עהעהעעה
ואקו מרימה אותו כאילו הוא שוקל גרם וחצי אני מתה😂
"מי ההוביט":-D:-D
"אוקטביה היא האהובה עליי" חכי שתגלי איזה פסיכית היא😂
ולמה זה עדין נראה לגיטימי לחבורת מבוגרים לתת לילדה בת 12 להמשיך לנהוג??
שואו חמודדד. מה רייבן צועקת עליו. מה היה עדיף שהוא היה נותן לדיוזה לפוצץ את כולם בבונקר??
איפה ניילה?!?!?
מקרירי בלי חולצה האעהעהעהעעהעה
"לא חשבת שזה הדבר היחיד שהייתי טוב בו בעבר"
"אל תחמיא לעצמך, גם זה היה עינוי"😂😂
איזה שני מטורללים. אני מתה!!:-D:-D
יש מצב שדילגת על פרק 4 וכתבת על פרק 5?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

LeAnnDyIan

Well-known member
אוי ואבוי, כן😰😰😰
ידעתי שאני צריכה ללכת לישון🥶🥶
ראיתי את פרקים 1-8 בבת אחת השבוע אז בתאכלס כולם מרגישים לי פרק אחד ארוך ולא זכרתי שהעתקתי את הסיכום הלא נכון|חבול|
אני לא ליד מחשב עכשיו וגם לא אהיה בשעתיים הקרובות אז או שניק יערוך את הכותרת או שתתעלמו מזה ואערוך כשאגיע למחשב|מובך|

keren or5

Well-known member
היא כתבה שם דברים מפרק 5 בוודאות. אבל לא נראה לי שמעבר לזה.
נכון? ודווקא כשאני לא מעכבת אותן?:-D
זה שלא כתבתי לא אומר שלא ראיתי, אבל אני חוששת לחיי להגיד עד לאיפה. אני בכל מקרה רואה את רוב הפרקים שוב כי איבדתי כ"כ הרבה פעמים את העלילה שאני חייבת.

didalf

Well-known member
אוקטיביה מחליטה שקיין ילחם גם למחרת למרות שניצח את כולם בקרב הנוכחי.
אוקטביה היא החיים שלי אבל האוקטביה הזאת מפחידה אותי:-(

קלארק ובלאמי נפגשים והפעם הם מתחבקים (פיצוי על הפרק הקודם??)
אעהאההה|מאוהב|

בלאמי יוצר קשר עם רייבן ומספר לה על העסקה, אחר כך הוא מעביר אותם לקלארק, רייבן אומרת לקלארק תודה על כך שקלארק הצילה אותם :-] קלארק אומרת להם שהיא מתגעגעת אליהם :-] הלב שלי לא יכול לעמוד בזה.
יאוו כן כשרייבן שמעה אותה לראשונה בכיתי מתרגשות!!|מאוהב|
חחח ומרפי "והם קוראים לי ג'וק?":-D

דיוזה אומרת למקרירי שיש רופאה בבונקר, כולם שוכחים מג'קסון המסכן, כלומר במקרה הזה אולי זה דווקא לטובה ששכחו ממנו אבל עד מתי יתעלמו מהעובדה שיש שני רופאים בבונקר? 🤔
לול תכלס:-D אבל עזבו את ג'קסון יש לו חבר עכשיו!

קיין נפגש עם אבי, מסתבר שהוא ביקש מאינדרה לכלוא את אבי ומסתבר שאינדרה יודעת שקיין שיקר בשביל אבי. היא אומרת להם שהסיכוי היחידי ששניהם יצאו בחיים משם זה שקיין יילחם, כן מסתבר שעכשיו קיין מסרב להילחם. קיין מרגיש אשם על כך שהם מנסים להצדיק את הזוועות שעשו בבונקר כדי להרגיש עם עצמם טוב יותר, אבי מתחננת בפני קיין להילחם, היא אומרת לו שהיא תפסיק לקחת את הכדורים. (רמת אמינות= |יעני|)
לא ראיתי שוב אז אני לא זוכרת, אבל זה לא הסצנה שבג'ולס השוותה לאבודים?
מצד אחד הם חמודים אבל מצד שני הרצון שלהם להקריב את עצמם כל הזמן מתיש אותי.
ואינדרה הנשמה|לב|

• רייבן הצליחה לפרוץ לקבצים, מפורטות שם משימות אליג'יוס, שבהן מצאו חומר בשם היתלודיום. הספינה שעליה הם נמצאים כרגע היא אליג'יוס 4, מה שמעניין זה שרייבן הצליחה לפרוץ לכל הקבצים מלבד לאליג'יוס 3. לפני שהם מספיקים לדבר על הנושא בהרחבה רייבן מגלה שצוות הספינה מנסה לפרוץ מהקרקע, היא מצליחה להדוף אותם אבל מסרבת לתת למרפי לדווח לבלאמי על מה שקרה.
חחחח והיא עושה לו ציור של עורב בקוד|כתר|:-D

התקרה של הבונקר מתחילה להתמוטט ואז יורד לשם בחבל בלאמי. כל כך שמחתי שהורידו אותו ראשון, בהתחלה חשבתי שאולי זו תהיה דיוזה ואז ראיתי את בלאמי :-): אוקטביה עוברת בשנייה ממנהיגה אכזרית לאחות קטנה כשהיא רצה ומחבקת את בלאמי בהתרגשות :-]
יאוו איזה איחוד מרגש אעהאההההההה|מאוהב|

(אוף ממש קשה לי למצוא גיפים שאני רוצה משומה, ולדילן יש הכל בפייסבוק ואי אפשר לשמור משם!)

לעומת זאת קלארק ואוקטביה רק לוחצות ידיים, לא הבנתי למה הן לא התחבקו גם אבל בסדר שיהיה.
באמת למה?:-D

רייבן ממשיכה לחסום את שו, הטייס של הספינה, במקביל לזה היא הולכת לחדר השינה הקריוגנית ומרפי יוצא מאחד התאים אחרי שישן בו קצת.
"זה נראה לך מקום לנמנם בו"
"כן זה בדיוק מה שהם עשו 100 שנה" :-D
(ציטוט לא מדויק בכלל כי אני מתעצלת לבדוק)
רייבן מודה בפני מרפי שהיא לא בטוחה שהיא מסוגלת להרוג את האסירים במידה ויהיה צורך, מרפי אומר לה שהוא יעשה את זה עבורה. זו רק אני או שקצת הייתה הרגשה שהולכת להיות בניהם משהו? עם הדרך שבה מרפי אמר לרייבן שזה לא הוגן שכל הנטל נופל עליה.
ג'וק טוב|לב|

אוקטביה זועמת על בלאמי כי היא סמכה עליו ואומרת שעכשיו הם הולכים לצאת למלחמה מול דיוזה והאנשים שלה. אוף חזרנו לעונה 3 עם חוסר האמון של אוקטביה בבלאמי? :-( לא מזמן היה להם איחוד מרגש.
נכון?;-(

• קלארק שואלת אם כולם בחיים, היא שואלת לגבי רייבן, מרפי ומונטי, בלאמי מוסיף גם שגם אקו ואמורי בחיים. מה לגבי הרפר? מה היא עז?
חחחחחח נכון?? אני גם שמתי לב, מעליב.

• מרפי (אחרי שמבין שאנשי הספינה שומעים אותם מדברים בקשר): "נעים להכיר. אנחנו לא אנשים רעים..." :-D בלאמי אומר לרייבן להרחיק אותו מהקשר, אני הייתי עושה בדיוק מה שמרפי עשה, אחרי הכל הם חטפו מאנשים מסוכנים ספינה :-D
:-D

• מרפי (רייבן ומרפי משחקים כדורגל): "... בינתיים השוערת המכוערת בעלת הרגל האחת..." :-D|פנים|
:-D הם היו כאלה חמודים ששיחקו ביחד! |מאוהב|
אוי הם כאלה חמודים שהם משחקים כדורגל

הסצנה הזאת מרגישה כאילו היא מוכיחה בוודאות שכל הקטע של הלחימה בזירה כבר הפכה ממש לסוג של הנאה עבור האנשים וזה מטריד!
מאד:-(

כל האיחודים!! |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב|
|כן||מאוהב|

הם לא נותנים לנו שניה של נחת היוצרים הסאדיסטים האלה! :-[
חס וחלילה.

לא יודעת, זה מרגיש לי אמין שהדבר הראשון שיעלה לראש שאל אבי זה קלארק, היא בכל זאת הילדה שלה, וגם ההפך מרגיש לי דיי הגיוני.
|כן|

ותראו אותה מורידה לה שוטים של טקילה... "זה עדיף על תה, אתה לא חושב?" וול, עדי בטוח לא חושבת😂😂 (זה היה מצחיק פעם כי עדי יצאה לבלות באותו ערב שהיא הייתה אמורה לרשום סיכום של הפרק והיא שתתה איזה חצי בקבוק בירה והייתה האנגאובר שלושה ימים אחרי... [ככה לפחות אני זוכרת את הסיפור הזה ואם היא תגיד שזה לא נכון, אל תאמינו לה כי אובייסלי זה היה בסיכום שלי ודילן של פעם זכרה דברים, לא כמו דילן של היום])
מה מה את מחרטטת??:-0
חחח דילן זה בכלל פרק 5!!:-D
ומה שקרה זה שדפקתי את הראש ליטרלי בשיש:-D, וכתבתי רק "דפקתי את הראש" ודילן חשבה שדפקתי את הראש בשתיה:-D

8-* את אוהבת את מרפי? לא אכפת לי מה הסיבה, הייתי בטוחה שתשנאי אותו כל הסדרה יאיי |שמח|
ברור|מאוהב|

אני גם אהבתי את הקטע הזה! כאילו זה היה ברור שהיא תצליח להנחית אותם, כי לא יהרגו אותם אובייסלי, וגם מבחינה סיפורית זה הרגיש כאילו ברור שהיא תצליח (עם ראשונה נכשלה- פעם שניה הצליחה). וגם אני אוהבת איך שהיא השתלבה עם החבורה |מאוהב|
|כן||לב|

אז זה קונצנזוס שקלארק היא דמות אהובה? זה גורם לי לשמוח.
פה כן. בפאנדום יש אנשים שכועסים עליה. אבל לכל אחד תמצאי את האנשים ששונאים אותו אז לאדעת מה זה אומר.

כולם פה אוהבים את בלאמי ואקו ביחד?
פה כן.

אני אוהבת את הדמות של ניילה. בהתחלה הייתי בטוחה שהיא תופיע בפרק אחד ותיעלם אבל היא המשיכה לחזור. יש משהו ברוגע שלה שגורם לי להרגיש שהכל יהיה בסדר.
|כן|ניילה|לב|

כי אין לי כוח לסכם יותר. אבל אני יכולה לרשום רק את הדברים שהתלהבתי מהם בפרק 5
אז תעשי את זה. זה מה שאני תמיד עושה רק שבשלב מסויים יש לי מה להגיד על הכל אז יוצא לי נורא ארוך:-D

כן חח זה מה שהיא עשתה.

זה שלא כתבתי לא אומר שלא ראיתי, אבל אני חוששת לחיי להגיד עד לאיפה. אני בכל מקרה רואה את רוב הפרקים שוב כי איבדתי כ"כ הרבה פעמים את העלילה שאני חייבת.
נו אז יאללה!!!:-D אתן רוצות שאני אעתיק לפה את כל הסיכומים שלי שיהיה לכן קל להגיב?:-D

It's Always Sunny

Well-known member
  • אחרי שדיוזה והאנשים שלה עוזבים את פוליס, קלארק מנסה לחפש תשובות לגבי מה שקרה בבונקר. במקום זה היא מגלה שאוקטביה והצבא שלה מתכננים לצעוד לכיוון העמק על מנת להילחם עליו. היא מבינה שהם מתכננים לקחת מסלול קצר שכולל הרבה סופות חול ומייעצת לאוקטביה לבחור במסלול יותר ארוך. אוקטביה לא מוכנה להקשיב לקלארק ומחליטה לקחת סיכון וללכת במסלול הקצר. קלארק ובלאמי מחליטים להצטרף לאוקטביה.
  • דיוזה אומרת לשו ומקרירי למצוא דרך להפעיל את מערכת הטילים שלהם על מנת למנוע מוונקרו להגיע לעמק. היא יורדת מהספינה אל העמק ומגלה שהאנשים שלה עסוקים בלחגוג. זה מעצבן אותה והיא מזכירה להם שוונקרו בדרך לעמק והם צבא חזק, אחרי שהיא מכניסה בהם היגיון (כמה שהיא מסוגלת) היא קוראת לאחד מהאסירים ומכניסה אותו אל אבי. היא אומרת לאבי שוינסטון צריך לעבור בדיקה, כשקיין שואל אותה למה לוינסטון יש קולר חשמלי, דיוזה אומרת שיש לו דחפים יצריים ;-# מסתבר שצריך להרחיק את הידיים והרגליים מוינסטון אבל חוץ מזה הוא בן אדם נחמד, ההגדרה של וינסטון ודיוזה לנחמד היא די מוזרה.
  • במחנה שוונקרו הקימו דברים לא נראים טוב. אחד החיילים הלא מעניינים נפצע בעקבות תולעת שזחלה לו לגוף וסופת חול מתקרבת. אוקטביה מסרבת לחזור לפוליס, הלוואי שיכולתי לומר שאני מבינה מאיפה היא מגיעה אבל אני מתקשה הפעם להזדהות איתה כי ההתעקשות לצעוד לכיוון העמק שכל כך הרבה איומים נמצאים בדרך שלהם לא הגיונית מאוד. מקרירי מענה את רייבן והיא אומרת לו שהיא לא חסמה את מערכת הטילים, היא לא נכנעת עד לרגע שהוא מתחיל לענות את מרפי, זה מרגיש כאילו יש להם רגשות אחד כלפי השנייה 🤔 שו עוצר את מקרירי ודורש מכולם לצאת מהחדר ואז הוא מגלה לרייבן ולמרפי שהוא זה שחסם את הגישה למערכת הטילים והוא לא מוכן לומר על זה כלום כי אז הוא ייכנס לצרות, not cool bro |לא| שו מציע תוכנית שבאמצעותה רייבן ומרפי יחיו אבל הוא לא יצטרך לשאת באשמה של מה שעשה אבל רייבן מחליטה שיש לה תוכנית יותר טובה. מסתבר שהתוכנית של רייבן כוללת את השחרור של מרפי, על מנת שיפגוש את ספייסקרו והם יסעו למחנה של וונקרו כדי להזהיר אותם מהטילים. מאדי מחליטה שהיא תנהג, לאף אחד אין בעיה עם זה. כנראה שנוח להם שיש להם נהגת פרטית. במהלך הנסיעה מרפי מחושמל והם נאלצים להשאיר אותו מאחור אבל אמורי מחליטה להישאר איתו.
  • במחנה התולעים יוצאים מהגוף של הסייר, אינדרה שורפת את האוהל אבל אחד מהם נכנס לזרוע של אוקטביה ;-# קלארק מוציאה את התולעת עם סכין בלי הרדמה ואם זה לא מספיק אינטנסיבי מונטי מודיע לבלאמי בקשר שדיוזה מתכננת לשלוח עליהם טילים. אינדרה שואלת בצדק איפה הם יכולים למצוא מחסה בשממה. הפתרון שלהם הוא לעשות מגן אנושי בתוך הסופה וזה מצליח להם, כמה זה אמין?
  • מקרירי דורש מאבי לטפל בו, במקביל דיוזה שולחת את האנשים שלה להביא את קיין. משהו מעניין מאוד קורה לדעתי כשהיא אומרת לו שהבעיות בינו לבין אשתו הן שלהן ואז הוא מתקן אותה שאבי היא לא אשתו, יש בניהם איזשהו ניצוץ או שאני מדמיינת? היא נותנת לו לשתות טקילה בפעם הראשונה בחייו ומבקשת ממנו שיספר לה על אוקטביה. מקודם היא אמרה שהיא לא מעריכה בוגדים אבל פתאום היא מבינה שלקיין יש מידע טוב?
  • אחרי הלילה שעבר עליהם אוקטביה עדיין מתעקשת שימשיכו לצעוד לעמק, מאדי וספייסקרו מגיעים למקום וכולם מתאחדים. הכל טוב ויפה עד שאוקטביה קולטת את אקו והמבט שיש לה על הפנים, אני אנסח את זה ככה: נראה לי שכולנו פה לא היינו רוצים להיות במקום אקו באותו רגע :-D

הערות:
  • שו אומר שזה טירוף מצד וונקרו לחצות את המדבר, דיוזה אומרת שהם לא מטורפים אלא פנאטים ושהפנאטים הם חיילים טובים. מעניין אם בעודה אומרת את זה היא תהתה למה האנשים שלה לא הולכים אחריה בעיניים עצומות כמו וונקרו ואוקטביה :-D אני יכולה לדמיין את המחשבה הזו עולה לה בראש כשהיא מגלה שהאנשים שלה עסוקים בלחגוג במקום להתאמן.
  • אוי, הרגע שבו דיוזה מגלה לאבי שהיא יודעת שאבי מכורה לכדורים היה עצוב וקרינג' בו זמנית :-(
  • דיוזה קורעת את הציור שקלארק ציירה, הציור של אוקטביה :-[ גברת, אין לך הערכה לאמנות??
  • קיין שואל את אבי מי זו מאדי (הם מסתכלים על הציור שלה) ואבי עונה לו שהיא לא יודעת. חחחח, מאיפה היא אמורה לדעת? :-D
  • אינדרה אומרת לאוקטביה שהיא אוהבת אותה, הלב שלי לא עומד בזה |לב| :-D אני אוהבת איך מערכת היחסים בניהן התפתחה ואפילו שאוקטביה לא רצתה לומר לה את זה בחזרה כולנו יודעים שהיא אוהבת את אינדרה |לב|
  • כשקארה מסכימה עם מה שאוקטביה אומרת, אינדרה מסננת: "איזו הפתעה." :-D
  • שו הוא לא אחד מהאסירים, בדיוק בגלל זה הוא התנהג כמו השוטר הטוב בפרקים הקודמים.
  • לאבי ולקיין יש רגע חמוד, כשהוא אומר לה שהוא יכול לטפל בה :-]
  • דיוזה: "אתה חושב שצריך להזמין אותם [וונקרו] לתה?" קיין: "הרוצחים והגנבים שאת מוקפת בהם עכשיו שותים תה?" :-D
  • מרפי: "מי ההוביטית?" :-D
  • מונטי מספר לכולם שקלארק סיפרה למאדי סיפורים עליהם, מרפי שואל אם קלארק סיפרה לה שמרפי "היה הגיבור המדהים שזכה בבחורה." ואמורי מתקנת "הטיפש האנוכי שאיבד אותה." :-D
  • דיוזה מספרת לקיין שהחיילים שלה ירו באבא שלה שהסתיר אותה כשהיא ערקה מהצבא. היא החליטה להתאבד וניסתה לחתוך לעצמה את הגרון. אובייסלי זה לא עבד.
  • אוקטביה אומרת לבלאמי שהיא שמחה שהוא בחיים ואפילו מנשקת אותו על הלחי אבל זו לא סצנה חמודה בכלל כי אחרי שהיא עושה את זה היא מאיימת עליו.

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
עלתה לי מחשבה רנדומלית שהיא ספוילר כללי לסדרה:
מה היו עושים בתיבה במקרה של תאומים/שלישיות, מדללים את ההריון? הרי אין מצב שב-97 שנים על התיבה בלאמי ואוקטביה היו האחים היחידים, בטוח היו עוד מקרים כאלה.

LeAnnDyIan

Well-known member
מה היו עושים בתיבה במקרה של תאומים/שלישיות, מדללים את ההריון? הרי אין מצב שב-97 שנים על התיבה בלאמי ואוקטביה היו האחים היחידים, בטוח היו עוד מקרים כאלה.
סביר להניח שמדללים, כמו שעושים בסין.

didalf

Well-known member
שאלה טובה, לא חשבתי על זה:-0
אולי באמת היו מדללים את ההריון|תוהה|

It's Always Sunny

Well-known member
סביר להניח שמדללים, כמו שעושים בסין.
שאלה טובה, לא חשבתי על זה:-0
אולי באמת היו מדללים את ההריון|תוהה|
בסין דיללו? חשבתי שנתנו להם להשאיר תאומים. (זה נכתב בלשון עבר כי אם אני זוכרת נכון יש חוק שמאפשר להם ללדת שני ילדים)
התהייה כמובן עלתה כי חשבתי לעצמי מה היה קורה אם אני הייתי על התיבה והתשובה היא שיש מצב שלא הייתי? סיכוי של 50%
שזה די חבל כי אחד הדברים שאני אוהבת בתאומות שלי זה להפתיע אנשים עם העובדה הזו ולגרום להם לשאול את השאלה הכי מצחיקה, איך זה להיות תאומה? :-D

נערך לאחרונה ב:
למעלה