וועדה לגודל רכב..

וועדה לגודל רכב..

שלום לכולם, אמאוהבתמיד, בת 39, נשואה + שניים בני 9 , אחד סי פי קוואדרו,השני עיוורון בעין אחת לקות ראייה בשניה...עברנו המון..המון.. הייתי כאן פעם...נו...ומה? איך אזכור את היוזר ההוא? מנוע חיפוש לא העלה כלון כלון... אבל צריכה עזרה מבעלי הנסיון בלבד!!!!!!!!!!!!!! היום היינו בוועדה ברח' הארבעה בת"א, לקביעת גודל רכב. ברשותנו ניסן לארגו ואנו מסיימים 5 שנים של הלוואה עומדת, היות ותחולת החוק יחסית חדשה "רכב נכה לילדים" אני מניחה שלא רבים אלו שכבר החליפו ויודעים את התהליך, איזה רכבים מאשרים? אמרו פורד קונקט חסר...אז מה החלופה? כמה כסף? מה מגיע? מה עושים עם הרכב הישן? והכסא הטרני ? יו כמה שאלות... תודה למשיבים...

gadi7

New member
כמה תשובות

1.מי זה היוזר ההוא?, את מי את מחפשת ולא מוצאת ? 2. מה פירוש פורד קונקט חסר... הוא לא חסר בסוכנויות. מחירם של כל המסחריות הקלות (קנגו, ברלינגו, קונקט, קאדי ודובלו) דומה. בד"כ הקאדי של פולקסווגן הוא היקר מכולם, אך המרחב הפנימי שלו גדול מאוד ודומה לזה של הפורד קונקט. אם יתנו לך מסחרית קלה אחרת במקום הפורד קונקט, את לוקחת את הכסף וקונה מה שאת רוצה. בעקרון את יכולה לקחת את ההלוואה העומדת החדשה ולהוסיף את ההפרש למחירו של הרכב שבו את חשקה נפשך. 3.יש כיום מגמה לאשר כמה שפחות. קראי את השרשור הזה במלואו. יש בפורום זכויות נכים הרבה אנשים שעברו את התהליך של החלפת רכב עם אביזרים והם בעלי נסיון. לשם כך קיים פורום זכויות נכים. הם יוכלו לענות לך על השאלה, "מה עושים עם האביזרים הישנים" ? 4.לא ידוע לי על שום חוק "רכב נכה לילדים". הסדר הניידות לנכים מאפשר קבלת גמלת ניידות ורכישת רכב בכספי הלוואה עומדת מגיל 3 ועד גיל פרישה, לכן הוא ישים גם לילדים נכים. בהצלחה, גדי

../images/Emo24.gifברוכה הבאה ב"הצלחה , תודה

ב"ה גדי יקר , על עבודה מעולה כרגיל ענבל

גדי שלום,

וידוי קטן, בשעה שכתבתי את ההודעה ביקשתי שרק לא אתה תהייה המגיב!!! למה? ראשית בגלל שהפניתי את בקשץתי לבעלי נסיון, ומה לעשות..לך אין את הנסיון...ולא את הידע גם.... כי קול ציני וסרקסטי נשמע מפיך, אתה חושב שאתה אולי יודע הכל...אבל רק חושב. צר לי כי אלו הם דבריי, אך תשובתך היא עלבון לאינטלגנציה של כל הורה לילד עם צרכים מיוחדים. לידיעתך, זכוות ילד ברכב כמובהם כמו זכויותיו של אדם שלא נוהג, בפורום זכויות נכים רובם אנשים בוגרים,הלוואה עומדת ניתנת פעם אחת בלבד!!!! פורד קונקט חסר עד סוף שנת 2006- בדוק מול סוכנות פורד!! החלופה היא סיטרואן ג'מפי. מקווה שלבאים אחרי תענה רק שתדע...כי אם אין לך מה לאמר עדיף אולי לשתוק...

gadi7

New member
לצערך, את טועה... הנה ההסבר המפורט

"הלוואה עומדת ניתנת פעם אחת בלבד!!!!" - ממש לא נכון. הלוואה עומדת ניתנת כל פעם מחדש, אחרי חמש שנים, ולאחר שניגשים למכס ומסירים את ההגבלה החלה על הרכב (לא ניתן להעביר בעלות דהיינו למכור את הרכב, ללא אישור המכס). ונגיד שאין פורד קונקט - אז מה, סיטואן ג'אמפי הוא רכב מצוין. הייתי רוכש אותו בעצמי (במקום הרנו קנגו שרכשתי), אילו רק היה מיצר ומשווק עם תיבת הילוכים אוטומטית. הוא מאוד מתאים לילד מרותק לכסא גלגלים. זה רכב הרבה יותר מוצלח מהניסאן לרגו. ישנם הבדלים בין ילד נכה שאינו נוהג, ובין מבוגר נכה, הנוהג בעצמו. מבוגר נכה, שחייב להכנס לרכב עם כסא הגלגלים שלו, תמיד יקבל רכב גדול יותר ויקר יותר מאשר ילד שאינו נוהג בעצמו. ילד לא יקבל מעלון אלא קרוני (שעלותו זולה יותר, כמו שאתם קיבלת) וכד'. אני באמת לא יודע הכל, וגם הנסיון שלי מוגבל, אבל מה לעשות, אבל אין פה בפורום מישהו שיודע יותר ממני... וגם אם לא מוצא חן בעינייך לקרוא מה שאני אומר, אין פירושו שאני לא יודע.

פיספסת..את העיקר

גם אם אתה יודע...דרך העברת הדברים היא שחשובה. ולא,,,,אנחנו לא עושים תחרות מי יודע יותר כי לצערי הייתי לוקחת אותך בהליכה...(רק מזה תוכל להבין כמה עברנו....) בעניין העומדת: "ההלוואה ניתנת בכל החלפה והופכת למענק בתום 5 שנים" אחד-אפס לטובתך... לנו אושר מעלון, אך בטיפשותנו נלחמנו על כסא טרני..על טעויות משלמים...כי זה החטיא את המטרה. מבחינתי העניין מוצה, ובכל זאת מחכה לבעלי הנסיון.

oframa

New member
גדי תודה רבה

גדי תודה רבה על המידע והעזרה שאתה מעניק לנו, כל אחד מאיתנו סוחב על גבו מטען וכעס ולדעתי אין סיבה להוציא אותו אחד על השני. אנו כאן כדי לעזור אחד לשני ולא כדי להוציא את זה אחד על השני. כל אחד מאיתנו עובר דרך שונה זו מזו ועל כן אנו כהורים יכולים להיעזר זה בזה.

הורים ל2

New member
אמא יקרה לי יקרה ...

אמאל'ה ... חובה לפרוק תסכול ... לשחרר מעט קיטור ... אמרת על טעות משלמים (אמנם בהקשר אחר לחלוטין) אל תעשי טעות שניה ותסגרי חשבונות כאן בפורום ... עכשיו תורי - אשמח לשמוע מעט מנסיונכם, בחיים בכלל ובהקשר לזכויות הרכב.

אמא יקרה חנסי חנסי רגע

(על משקל הכנסי כנסי כמובן...) יש לך זמן בשבילי?? אם כן...שבי נא אמא יקרה לי..אולי תרצי קפה לפני כן? אז לכי הביאי כוס ...
, וחבילת טישו..ואחר כך טפסי על העץ החדש למעלה... תתרווחי ושבי לקרוא את קורותיי בטרם באתי אני בצל קורתכם. ולעניין חיסול החשבונות: גדלות הנפש של גדי ושלי הביאה אותנו למיגור ניגוח ובסוף לקינוח יד מושטת לשלום...
יאללה לכי להביא קפה...

למעלה