ויי
דפקו בדלת הסוכה

שונצצ

New member
ויי../images/Emo70.gif דפקו בדלת הסוכה../images/Emo70.gif

האושפיזין השני שלנו הגיע! האמת, שהפעם הגיעו שניים! הפתעה נעימה לא? אז קדימה תפציצו בשאלות, כי הם באמת מיוחדים
קבלו אותם! שני אנשים מיוחדים במינם, היא מתוקה ומקסימה והוא אחד האנשים הכי מדהימים שפגשתי דרך הפורום הזה. הוא, נוסע כל בוקר עד לרעננה על האופנוע היא, עם האופניים מקסימום עד מעבר לפינה...
הקיפוד והמוקו

שונצצ

New member
וכמובן, אני אתחיל ../images/Emo9.gif

שאלה ראשונה ומאוד חשובה לדורון שאלה אחת שאתה חייב לענות עלייה. מה זה לעזאזל די בי אי
וכמה שאלות למוקו הקטנה, מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה? ומה את הכי אוהבת לאכול? ומה המקצוע האהוב עלייך? ודורון, מתרגש? בכל זאת עוד חודש אתה אבא בפעם השלישית... ומה אתה הכי אוהב לאכול? מה רצית לעשות כשתהייה גדול בגיל של נוגה? ומה היה המקצוע האהוב עלייך?

ואלו התשובות ומוקו תחילה

מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה? - הייתי רוצה להיות חקלאית אם אבא מרשה (אבא לא מרשה) אם לא אז הייתי רוצה לפחות לגדל גינת ירק (אבא מרשה) ומה את הכי אוהבת לאכול? - מרק עוף ומה המקצוע האהוב עלייך? - בוטניקה מפני ששם לפחות לומדים על צמחים (OMG) מתרגש? בכל זאת עוד חודש אתה אבא בפעם השלישית... - קרוב לאיבוד נשימה - אין לי מושג אם זה התרגשות או פחד ומה אתה הכי אוהב לאכול? - בשר - כאילו דההההה מה רצית לעשות כשתהייה גדול בגיל של נוגה? - אני עצמי לא זוכר , אבל אמא שלי מספרת שאמרתי שאני רוצה להיות מלך ישראל (שמעתי שהמשרה עדיין פנויה ) ומה היה המקצוע האהוב עלייך? - זה השתנה מתקופות שונות בחיים , עד התיכון זה היה מחשבים , אחרי זה בגלל שהמורים בקיבוץ מזעזעים - זה היה תיאטרון שמחתי

ady18

Well-known member
שאלות

למוקו: משחק אהוב? תחביבים אהובים? הולכת לחוג? סרט שאת אוהבת? תוכנית טלוויזה שאוהבת? איזה מתנה היית הכי רוצה? דורון: מאכל אהוב? ממתק אהוב? חווית ילדות זכורה במיוחד? חוויה שהשפיע עליך? תוספת פיצה אהובה- הופעה של איה שהכי נהנת בה- טיול אחרון שהיית ואיפה- מקום אחרון שהיית בו ונהנת- סרט אהוב ישראלי סרט אהוב לא ישראלי

שוב תשובות

משחק אהוב? - בובות דרדסים תחביבים אהובים? - מחשב (יייייייווווווווווהההההההאאאאא !!!!!) , קריאה, ומוזיקה הולכת לחוג? - כן - ג'ודו סרט שאת אוהבת? - Ponio (יפאנית) תוכנית טלוויזה שאוהבת? - אין לנו טלויזיה איזה מתנה היית הכי רוצה? - עגילים מאכל אהוב? - בשר , בשר ו אההההה עוד בשר ממתק אהוב? - סוכריות ג'לי חווית ילדות זכורה במיוחד? - זה קשה - אני הדחקתי את רוב הילדות שלי - נראה .... ננסה מאוחר יותר חוויה שהשפיע עליך? - יוווו יש כ"כ הרבה - אני לא יכול לבחור את כולם - אני אבחר בפעם הראשונה שראיתי את גלי תוספת פיצה אהובה- דאבל צ'יז פפרוני ואננס (כן כן) הופעה של איה שהכי נהנת בה- ההופעה בביאליק כמעט עם כולם טיול אחרון שהיית ואיפה- נסיעת עבודה לפאריז ללא ספק - והיה גם טיול לבית אלפא עם כל המשפחה מקום אחרון שהיית בו ונהנת- העבודה היום בבוקר סרט אהוב ישראלי - לילסדה (דנה ברגר כפרעלייך) סרט אהוב לא ישראלי - Fight Club

אני סקרנית לדעת משהו...../images/Emo42.gif

אני לא חושבת ששמעתי את הסיפור הזה אי פעם.. אבל איך הכרתם את איה? זאת אומרת איך הגעתם אליה, אל הדיסקים שלה למוזיקה שלה? ואיך החיים שלכם השתנו מאז?
זהו לבינתיים, שבוע טוב!!

hilali1

New member
מצטרפת לסקרנות../images/Emo70.gif שאלה מגניבה ../images/Emo13.gif

היללי - לי יש שאלה

אאני יודע שזה לא את שנשאלת עכשיו - אם כי שונצצ - זה רעיון ממש ממש טוב שהיללי תהיה האושפיזין הבא ... אבל א י פ ה א ת
אני מתחיל לחשוב שאת לא אמיתית ... רק תוכנה .... פיסות קוד מיקריות שהצתרפו ספונטאנית לכדי אישיות ווירטואלית נפלאה ...

hilali1

New member
חחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

אני פה. כל הזמן. אני פשוט מאוד עסוקה. זה הכל

אני אענה עלצמי קודם

ואז אתן למוקו את זכות הכתיבה זה היה בדירה הקודמת בראשון , שעת בוקר , הטלויזיה כמעט תמיד פתוחה על ערוץ 24 (הישן !!!!!! לא חממת המומיים הנוחכי) אספתי ערימה של כלים מהשולחן והייתי בדרכי לכיור עמוס כלים כש"קייץ" התחיל נעמדתי מול הטלויזיה " אעמוד שניה " אמרתי לעצמי ושאבין את הפואנטה של השיר אמשיך " מצאתי את עצמי עומד עם ערימת כלים בלתי מוסברת מחזיק אותם ובוהה .... היה ברור לי שאני חייב לגלות מי היא הז שמרת , ומה עוד השירים שלה ... אח של גלי היה אז מנהל פורום מוזיקה ישראלית , ביקשתי ממנו מידע - ובתגובה קיבלתי את הסינגל של קייץ ולאחריו של יהונתן שפירא (שיר שהפיל אותי מצחוק מילולית .. ) אחרי שקיבלתי מאח של גלי את הדיסק מתנה ומוקו היתה מכורה אליו נסענו להופעה באינדיקה באר .... בסוף ההופעה עליתי עם נוגה לבקש חתימה בשבילה .... שלחתי אותה לבד "למה לי התקפי לב" חשבתי לעצמי מאז המשכתי ללכת להופעות ... היה קשה לאתר מקומות שהסכימו להכניס את מוקו ... בהופעה אחת פגשתי את שונצצ ואת מיכלי כפרעליהם - והשאר הסטוריה ... למי שרוצה קצט יותר שיחפש פוסט היסטורי בשם "כשנוגה פגשה את איה " ולתשובת המוקו - נראה אם היא זוכרת פעם כשהייתי בת 4 בערך (בת 3 בערך - דכ"ש) , אז היינו באוטו , שמענו מוזיקה של איה כורם .... מקווה שזה ענה - ממתין לשאלות נוספות ומתחייב לענות על כולן

ענה ביותר!!../images/Emo42.gif

חחח אני שמחה מאוד שכל זה קרה ושיצא לי לפגוש את שניכם! את פשוט מדהימים!

למעלה