זוכרים ש-

lollapalooza

New member
זוכרים ש-

לפני כמה ימים היה פה דיון בנושא מיקומו של הקבר של הלל? אז הנה... שימו לב לשם בעברית על המצבה! Hillel Slovak Born:April 13, 1962 - Died June 27, 1988 Los Angeles County, California, USA Buried: Mount Sinia Memorial Park, Los Angeles Plot Maimonides 26, Lot 4613, Space 1.

lollapalooza

New member
כן. הכי חבל זה

שהוא מת לפני שהלהקה קיבלה את ההכרה הגדולה. הרבה אנשים היום לא יודעים מי זה הלל סלובק וחבל.

Dr Drums

New member
כמוני ../images/Emo13.gif

סליחה על הבורות אבל----- מיזה? כבר הבנתי שהוא היה הגיטריסט ליפני ג'ון (?) באיזה אלבומים הוא ניגן? ואיך הוא מת?

lollapalooza

New member
או דיר

הלל סלובק, ישראלי במקור, היה הגיטריסט הראשון של הלהקה והחבר הכי טוב של פלי ואנתוני מהתיכון. הוא ניגן בכל האלבומים שלפני mother's milk (שמוקדש לזכרו). היה לו כשרון מדהים. הוא גם זה שלימד את פלי לנגן בס. הוא מת ממנת יתר (אלא מה). זה מה שקורה כשלוקחים גם הירואין וגם קוקאין באותו זמן...

On drugs

New member
לא נורא

זה בסדר אתה לא הראשון שלא ידע עליו אז בקיצור הוא היה הגיטריסט שלהם לפניmother's milk כמו שאמרה הדס, הוא גר בחיפה או בקריות. הוא עזב את הארץ בגלל הגרושים של ההורים שלו והוא עזב עם אמא שלו ואחות

m a n k o

New member
דווקא לא חבל

ג'ון אמר שבאחת ההופעות שלהם שהוא היה שהלל עוד היה הגיטריסט וג'ון היה סתם מעריץ שלהם הוא בא ושאל את הלל מה יקרה אם הלהקה תצליח ותהיה מפורסמת וזה והלל אמר שהוא ממש לא רוצה שזה יקרה

lollapalooza

New member
בדיוק הפוך

הלל שאל את ג'ון, שהיה עדיין רק מעריץ, מה הוא יחשוב על הלהקה אם היא תהיה ממש מפורסמת, וג'ון אמר שזה יהרוס את כל הייחודיות של הלהקה. זו אחת הסיבות, ד"א, שג'ון עזב ב- 1992.

Dr Drums

New member
מזה?!?!?!??

ג'ון עזב ב-92? אז איך אתה מסביר את העובדה שהוא מנגן בקלי ובבאי דה וואי?

Keep It Real

New member
הוא עזב ב-92, וחזר ללהקה אחרי

One Hot Minute, שאת מקומו באלבום הזה מילא דייב נאברו. אז מין הסתם שהוא ניגן בקלי וב-ביי דה וואי.

lollapalooza

New member
סבתא יקרה

זו בדיוק הסיבה ששמתי את ההודעה שפותחת את השרשור הזה. אם לא שמת לב, ציינתי שם את המיקום המדוייק של הקבר, וכתוב שם בפירוש שזה בלוס אנג'לס. ובעניין המקום בו הוא נולד, הוא נולד וגדל, עד גיל 5, בעכו. הבעיה היא שבגלל שאף אחד בחו"ל לא ממש יודע מה זה עכו אז בכל מקום כתוב חיפה...

צריך לעשות טיולים של עליה לקבר שלו

כמו שדוסים עושים וואלה אני הייתי משלם על זה כסף ....

Vdrums

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

תעשה טיול ותלך לשם. אני הלכתי לקבר של ג'ים מוריסון שהייתי בפריז. זה היה הרבה יותר חשוב מללכת לארמונות ורסאי.

m a n k o

New member
הייתי בפריז

לפני שנתיים וכמו מפגרת רק כשחזרתי נזכרתי שהקבר שלו היה ממש קרוב למקום שהייתי בו.. חפיף

למעלה