חברי הפורום,

AllieOsh

New member
בהחלט מבחירה!

נשבר לי מסצינת הדייטינג וההיכרויות לפני כמה שנים ועד עכשיו לא התגעגעתי ואין שום סימני געגועים וספק אם יהיו... לדאבונם של הוריי

לא

אבל גם מי שהוא לא "סינגל" - זה לא מבחירה. שום דבר בחיים הוא לא רק כתוצאה מבחירה.

Sea Creature

New member
יש פה מישהו שמתעניין

וחווה בחיים או שהיה רוצה לחוות את מה שנקרא "יחסים פתוחים"? זה מעניין מישהו לפעמים?

../images/Emo6.gif חס ושלום

לאן הגענו, איזה קלקול יש היום שאנשים מקבלים רעיונות כאלה.

Sea Creature

New member
איזו הפגנת פתיחות מחשבה מצידך ../images/Emo269.gif

ספר לי ולמד אותי בבקשה, איפה מצאת בזה קלקול?

אם צריך להסביר מה לא בסדר בזה, המצב קשה.

יש דרך בריאה, ויש דרך מקולקלת. מונוגמיה היא הדרך הנורמלית והבריאה - לא במקרה רוב העולם (כולל העולם המערבי) מונוגמי. אנשים כיום כל כך נמאסו אחד על השני עד כדי כך שעולים להם רעיונות מוזרים ומזיקים.

Sea Creature

New member
אני אסלח לך על בורותך, כי אתה לא מכיר דרך

אחרת. שונה משלך. הרעיון של פתיחות ביחסים לא מדברת על נפרדות, ההפך הוא הנכון. לאהוב ולהישאר מבחירה, לא כי יש לך טבעת אזיקון על האצבע או כי "התחייבת" לפני שנים. אלא כי אתה רוצה, כי אתה אוהב. אבל אתה גם חופשי! קח לתשומת לבך ואל תהיה כל כך קשה. ראש בקיר זה לא נעים.

זה לא קשור לבורות, פתיחות או קידמה

למעשה הבורות היא אצל אלה שמצדדים בזה. אני לא צריך לנסות בעצמי כדי לדעת שזה לא נכון. כתבת: "לאהוב ולהישאר מבחירה, לא כי יש לך טבעת אזיקון על האצבע או כי "התחייבת" לפני שנים. אלא כי אתה רוצה, כי אתה אוהב. אבל אתה גם חופשי!" וזה בדיוק מה שאני אומר - לאהוב ולהישאר מבחירה כי רוצים! אבל כמובן ללא עיוותים ורעיונות משונים שנובעים מחוסר יכולת להתמודד עם יצרים ותאוות.

Sea Creature

New member
משום מה "יחסים פתוחים" מתקשרים אצל אנשים

לפתיחות מינית מוגזמת ואורגיות בכל יום. אני לא חושבת שזה מדבר על זה, אלא על להבין שזה שיש לך בן זוג זה לא אומר שהוא שייך לך. זה אומר לתמוך ולשחרר בכל החלטה שונה של בן הזוג שלו בחיים שלו. ולאפשר לו לעשות את מה שהוא הכי רוצה בתור בן אדם. המציאות היא שאנשים נוטים לנסות לשלוט אחד על השני ולכן לפעמים כשאנשים בקשר זוגי ארוך הם לא ממש מתפתחים אישית או עושים משהו עם עצמם כי הם ב"זוגיות". אני לא הייתי רוצה שהזוגיות תגביל אותי במרחב האישי שלי בשום צורה. ויש אנשים כאלו, אתה צריך להבין שכמו שיש אנשים שבנויים למערכות יחסים נורמטיביות שמקובלות בחברה, אז גם יש אנשים שלפי האופי שלהם - זה פשוט לא עובד מבחינתם. ופה צריך להקים משהו חדש.

אני מסכים שיש אנשים שלא בנויים למערכת נורמלית

וטוב שיש לך את המודעות לכך, ושאת לא מסתירה את זה. לדעתי אנשים כמוך זקוקים לטיפול - זה מצב לא תקין שנובע מכך שאת מקשרת יחסים מונוגמיים כמגבלה, כשלילת החופש שלך, וזה בכלל לא נכון. מבחינתך עצם הזוגיות היא מגבלה. בנוסף לכך את מקשרת יחסים פרוצים כ"התפתחות אישית". לדעתי הפתרון שאת מחפשת לא נכון ולא בריא, ורק יגרום לך נזק. במקום להתאים את עצמך למציאות את רוצה להתאים את המציאות אלייך. מי שיש לו בעיה צריך לטפל בה במקום לשנות את מערכת היחסים כדי שתתאים לבעיה שלו.

Sea Creature

New member
../images/Emo207.gif

כתבתי: יחסים פתוחים לא קשורים לפתיחות מינית מוגזמת. אין שום קשר בין יחסים פרוצים להתפתחות אישית. יקירי, אין לי מה לומר לך יותר מעבר הבאת אסופה של קביעות שהומצאו מאיפשהו לצערי לא הבנת את כוונת דברי או את הרצון שלי והחזון שלי ולכן הדיון הזה לא יגעו לשום מקום בניגוד אליך אני חושבת שאם אנשים לא יפרצו גבולות ישנים ואפורים הם אלו שיזדקקו בסופו של דבר לטיפול אני ממליצה לך לאמץ את המשפט: "חייה ותן לחיות" אולי כך תראה רצונות שונים, מוזרים ומנוגדים של אנשים ללא שפיטה של נכון\לא נכון עד כה התרשמתי מכך שאתה נוטה לשפוט בחומרה שלדעתי קצת מוגזמת, אבל אשרייך, אם כך טוב לך. לאנשים אשר הגיעו להודעה הזו וכן מתעניינים במערכות יחסים קצת שונות ועם זאת אמיתיות עוד יותר- אני אשמח לדבר במסרים ולהחליף רשמים. מאד מסקרן אותי. PEACE OUT

למעלה