חדשות באטמן:

MadManIII

New member
WTF

הם באמת רוצים לבסס סדרת טלוויזה עליו? מכל הדמויות שיש לDC להציע דווקא את בוסטר גולד?

DDN

New member
אני לגמרי בעד!

בוסטר גולד דמות מגניבה ובהחלט יכול להחזיק סדרה משלו. כמו זינוק לאתמול, רק יותר קומי.

imitsu

New member
אחרי הקודם - כדאי מאוד שזה יהיה ממש ממש טוב!

מה שכן הם בהחלט בחרו אויב מר - BANE.. ואם אני לא טועה הוא זה שבסוף הרג את באטמן לא? (שבר לו את הגב..)

DDN

New member
אתה לא טועה

ביין "צד" את באטמן כדי להרוויח כבוד (רצה להיות "הכלב הגדול בחצר" שנקראת גותהאם) - שחרר את הנבלים מארקהאם, הסיק שבאטמן הוא ברוס ויין, פרץ אליו הבייתה ושבר לו את הגב כשבאטמן היה תשוש ממרדף אחרי כל הנבלים מארקהאם. ו. . ..בסופו של דבר שורר בין ביין ובאטמן סוג של כבוד הדדי והם אף שיתפו פעולה לעיתים. ביין הוא ממש לא הדבר האדיוטי בסרט של שומאכר. . .

הייזל

New member
המממ... הסיק שהוא ברוס ווין? לא זכור לי

אני תמיד חשבתי שגורם נוסף לנפילת של באטמן היה מותו של סופרמן, שזה דחף אותו לעשות יותר מדי. וכשברוס חזר להיות באטמן יש עימות בינו לבין ביין. ואין ספק, באטמן הנחיל לו תבוסה מוחצת. אחרי זה התפתח כבוד הדדי ביניהם.

הייזל

New member
לא, הוא לא הסיק את זה

יש את כל התקופה שביין חובר לראס אל גול ומתאהב בטליה ואין לו מושג שבאטמן וברוס ווין הם אותו אדם.

DDN

New member
כן, הוא כן הסיק את זה.

הוא צופה באנשי גותהאם באיזו מסיבה, ומצביע על ברוס ויין ואומר לעוזר שלו: שהוא באטמן, והוא מסיק את זה לפי העייפות ושפת הגוף של ברוס. בכל הסאגה הראשונה של ביין, ראס אל גול לא מופיע בכלל (הסאגה כרוכה בשני אוגדנים - KNIGHTSQUEST וKNIGHTFALL)

DDN

New member
הבאטמן שניצח את ביין מלכתחילה היה

ז'אן-פול וואלי לברוס וויין לא היה קרב מול ביין בסאגת ה"KNIGHTFALL"

הייזל

New member
לא יודעת אם בנייטפול

אבל בהחלט היה קרב בין ברוס ווין כבאטמן וביין. אני זוכרת קרב ארוך ברכבת התחתית שבסופו ביין שוכב חסר הכרה על הרצפה וברוס מתנשם מעליו. והוא מעולם לא זיהה את ברוס. אני רוצה הוכחות, חוברת ועמוד.

DDN

New member
אני אעלה היום סריקה מהבית. תכיני את הכובע.

הייזל

New member
מאוחר מדי, מותק. כבר אכלתי אותו

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=449&MessageId=157439967

imitsu

New member
שאלה

יש קשר בינו (ביין) לבין החבר'ה המגודלים שכיכבו באחד מסרטי באטמן הראשונים כעוזריה של פויזן אייווי..? או שבסרט זה פשוט היה סירוס של הדמות?

DDN

New member
אתה מדבר על הסרט שהיה עדיף שלא היה

וכן. זה לכאורה אותו ביין, רק שלא סתם סירסו אלא התעללו בגוויה.

imitsu

New member
אכן

ג'ורג' קלוני היה באטמן מאוד פרווה.. אין בו שום אפלה.. יש שחקנים אחרים שהיו הרבה יותר מתאימים לעשות את התפקיד הזה..

DDN

New member
אחד המשפטים האהובים עליי

זה משהו שאומרים שניקולס קייג' אמר כשדחה את התפקיד של סופרמן בסרט "סופרמן חוזר" (או איך שלא קראו לפיאסקו הזה) - "אני לא רוצה לעשות לסופרמן מה שג'ורג' קלוני עשה לבאטמן" וקייג' הוא אחד שבאמת אוהב קומיקס ואת סופרמן, אבל כנראה הוא מודע לעצמו ויודע שהוא לא מתאים.

imitsu

New member
חחחחחחח ענק

גדול הניקולס קייג' הזה :) ומי לעזאזל חשב שהוא יכול לעשות את סופרמן?! זה כמו לבקש מרוברט דה נירו או אל פצ'ינו לעשות סרט על פלאש :)

Lion_Heart

Well-known member
הסרט שממש עדיף שלא היה

היה שם כרטיס אשראי בטמן!!!

למעלה