חדש בפורום. שלום לכולם

airdene

New member
חדש בפורום. שלום לכולם

אני משתתף די ותיק בתפוז, ימני חילוני די קיצוני בעמדותי. המעוניינים לקרוא מבחר מדעותי הפוליטיות יכולים לערוך חיפוש בארכיון תפוז אחר הודעותי בפורום 'ישראלים בחו"ל'. רציתי לבקש ממנהל הפורום להתחיל ספריית קישורים למסמכים ואתרים התומכים בעמדות הימין והמקטלגות מסמכים והצהרות המרשיעות את נציגי השמאל. אם תסכים לכך אשמח לתרום ממבחר הקישורים אותם אספתי במשך השנים.

Pure M

New member
ברוך הבא!../images/Emo13.gif

כמובן שאשמח לכך, אתה מוזמן לשלוח לי במסרים קישורים ואחרי שאעבור עליהם אעלה אותם לקישורים בפורום.

bleeding guitar

New member
../images/Emo207.gif מציצה לראות מה קורה פה ../images/Emo168.gif

רשמתי את ההודעה הראשונה בפורום אז אני לא נקראת חדשה, נכון? ימנית קיצונית גם, הייתי מצביעה אדוקה של גנדי ז"ל, מאז שהוא נרצח (
) אני חושבת שאפילו כבר לא הצבעתי, פשוט לא היה למי.

../images/Emo6.gif

1. גנדי לא היה קיצוני 2. אף אחד לא אומר על עצמו ימין קיצוני (הם אומרים שהם אנשי מרכז).. גם איתמר בן גביר לא אומר על עצמו "קיצוני".. זה מונח שקרי. אני הצבעתי לחזית יהודית לאומית, ואני לא אומר על עצמי ימין קיצוני. אני מתון.

bleeding guitar

New member
אני רוצה להקרא קיצונית ../images/Emo168.gif

גדלתי על עניין ארץ ישראל השלמה בכל מחיר. לעניין גנדי קיצוני לא קיצוני זה לא משנה שהסכמתי עם הדיעות שלו והוא היחידי בממשלה שבאמת הרגשתי נכון עם להצביע לו.

Pure M

New member
וולקאם../images/Emo3.gif

וכן, מאז שגנדי לא באיזור באמת קשה להכריע למי להצביע, חסרים אנשים ישרים והגונים..

למעלה