טוב, יבש כאן, ויש לי חשק למשחקים מפגרים:)

inbarIL

New member
טוב, יבש כאן, ויש לי חשק למשחקים מפגרים:)

וכבר חרוש "מי שמתחתיי" אז נלך על משהו אחר [גם חרוש, אבל לא היה כאן עוד כזה נדמה לי
] כמה מילים אפשר ליצור מהשם כפיר אפשטיין?
שתפו פעולה..בואו נראה כמה מילים נמצא^^

חכמיוש

New member
1-8

אני אוהבת כאלה.. אז שיהיה להתחלה כמה מילים קצרות 1- שן 2- כף 3- פרי 4- אפשרי 5- נשף 6- נייר 7- טיפש 8- אש

חכמיוש

New member
9-20

וזהו :) 9- שטן 10- איש 11- יין 12- כר (כרית כאילו :) ) 13- שנף (וניל כאילו :) ) 14- ישר 15- ישן 16- אף 17- שני 18- שפיר (גידול בלתי ממהיר) 19- שייט 20- פטיש 21- שכר

../images/Emo214.gif21-31

יש מצב שאני חוזרת על מילים, כי לא הסתכלתי מה מיה כתבה.... כ-כאילו פ-פלאפון י-יין ר-ראש א-אהבה פ-פח ש-שטויות ט-טיל י-יונה י-יוון ן-נחשונים

Miss Nat

New member
32-42 ../images/Emo39.gif

חחח מגנייבב אני ינסה גם מקווה לא לחזור על משהו שאמרו כ-כוכב פ-פולחן י-יהלום ר-רימון א-אושר פ-פנס ש-שמיים ט-טווס י-יגואר י-יונה נ-נלקח

את והדר לא הבנתם את המשחק...

זה כמו שעשינו ביסודי עם המילה אנציקלופדיה
, לוקחים את המילים כפיר אפשטיין, ומהאותיות של המילים האלה יוצרים מילים חדשות, כמו "כף" או "אפשרי" או "יין"

../images/Emo214.gifאז מה בדיוק לא הבנו??...../images/Emo193.gif

בעצמי כתבתי את המילה "יין"... אם את מתכוונת שלא היינו צריכות לחזור על מילים שמיה כבר כתבה, אז אמרתי מראש שלא הסתכלתי במה שכתבה..שיחקתי עם עצמי

לא....

למשל, כתבת "כאילו", זה לא מתאים למשחק, כי בביטוי כפיר אפשטיין אין ל' ואין ו' אז אי אפשר להרכיב מהמילים כפיר ואפשטיין את המילה כאילו. מבינה?

../images/Emo214.gifהאאאאאאאאאאאאאא...טוב../images/Emo163.gif

אז באמת שיחקתי עם עצמי
לא נורא!

למעלה