טיפת נוסטלגיה... ה ה ו פ ע ה 3 9 '

לידיעתכם.. ../images/Emo9.gif

סיקור הופעה זו נמצא גם תחת מאמרים בקטגוריה של סיקור הופעות.. וואי איזה כיף של הופעה
אבל.. כבר אז הוא נתן מקום רק ל"השמש עוזבת" מתוך "הצבעים משתנים"
מה עם "מסע אל העולם", "בן חמש", "הליצן", "את אחת יחידה".. אני לא מבינה את זה..
אולי בגלל זה האלבום לא הצליח מסחרית.. פשוט לא נתנו לו הזדמנות להצליח..
אני אוהבת אותו.. אני חושבת שצריך לשים מתוכו לפחות שיר אחד.. [ולא את "השמש עוזבת", לא שיש לי משהו נגדו אבל אותו כולם מכירים והוא נמצא גם באוסף..] הכתבה מקסימה, היו לך לדעתי כמה הערות שאם יורשה לי נראו לי קצת מתיימרות ולא ממש מובנות אבל סה"כ מקסים
תודה

darling2

New member
../images/Emo99.gif

אני אישית לא כל כך מכירה חלק מהשירים... (היות ויש לי רק את האוסף+האוקסטי..
..) אבל מספיק לי שהיה את "את שומעת"..
.. מה שמזכיר לי..כל מי שהולך להופעה של מאיר..(עדי..
..) יותר ממוזמן להתקשר אליי באת שומעת...ולעשות לי את היום..
אחלה של סיכום..

אם אהיה שם..

צפי לטלפון.. [אוטו מזורגג.. אני לא יודעת אם יהיה..
מחר אדע..
]
ולתמונה שלו עומד בצד כשהקלידן מנגן סולו..

darling2

New member
לפי מה שאני יודעת כרגע..../images/Emo9.gif

אני מצפה לטלפון..
כיף לך

בעזרת השם.. ../images/Emo3.gif

כרטיס יש.. ושולחן קרוב לבמה..
אם כלום לא ישתבש אהיה שם..
ואתקשר אלייך.. עומר ביאס אותי..
התגברתי על פוביה והחלטתי שהפעם מבחירה אלך לבד להופעה כי המון פעמים אני מתה ללכת ובסוף יושבת בבית כי לא היה עם מי [נעה, תודה, זה גם בזכותך..
] וזהו. עומר אמר שזה נראה לו מוזר...
זה לא מוזר. זה כיף. גם ככה בהופעות אני רואה רק את מאיר ולא מתייחסת לסביבה בכלל.. וכשלבד גם יותר קשובים לסביבה ואפשר להכיר אנשים חדשים ו.. לא יודעת נעה [נעה99] שינתה לי את התפיסה בהופעה הקודמת.. היה לי ממש כיף להכיר אותה.. וגם את עדי שגם היא באה לבד והצטרפה לשולחננו.. וזהו, אני צריכה רק את מאיר..
ועכשיו אני מבואסת..
עומר, אני אוהבת אותך אבל הצלחת קצת לערער לי את הביטחון..
אל תתנפלו עליו, הוא מותק והוא לא התכוון, הוא סה"כ הביע דעה..

0mroosh

New member
../images/Emo9.gif

זה לא שלא התכוונתי, פשוט ניסיתי להעלות נק' למחשבה. הרי תמיד יש מול ההחלטה, גישה שונה. אך אם את לוקחת החלטה, אין צורך לחוש חסרת ביטחון, ואולי אני טועה, ואולי אנחנו שונים, לי זה מוזר, אך זה לא אומר בהכרח שלאחרים זה לא טוב,
. אוהב אותך,
תהני!

אני מתרגשת כאילו ההופעה עכשיו.. ../images/Emo6.gif

איזה כיף
אגב, היית פעם בהופעה לבד שאת אומרת

AnGeLiNa JoNsOn

New member
מדהיםםם....../images/Emo99.gif../images/Emo141.gif

נורא אהבתי את הכתיבה. נחמד לשמוע קצת על השנים עברו, שהייתי בת 4....
מאיר נשמע מדהים. ממש. אבל... משהו בהתחלה היה כתוב בנימה קצת עוקצנית, כאילו הוא מנסה לעשות מוזיקה לא ממנו, אלא משו ממוסחר....זה לא מצא חן בעיני כי זה לא ככה.....אבל זה התעדן, זה חזר להיות מאיר. ממש מרגישים איך הוא כובש את לב הקהל, ותמיד מחמם לב לשמוע כמה מפרגנים. אהבתי.

זה בדיוק מה שהפריע לי..

אני חושבת שהקטע הזה היה קצת מתיימר והציג טיעולים שלי אישית נראו קצת מפוקפקים כי.. בכל זאת..
מאיר
אבל נסתכל על התמונה הכללית
וואו, אני רוצה הופעה עם הפלייליסט הזה.. ובקצב הזה.. אפשר
אבל להכניס פנימה שיר/ שניים מ"הצבעים משתנים"

yosis24

New member
על מוזיקה מסחרית

קודם כל תודה ואני שמח שאהבת את המאמר. מאיר הסיק את המסקנות המתבקשות מכשלון האלבום "הצבעים משתנים", ובאלבום "...וביניהם" עשה מוזיקה קרובה יותר לעולמו של הקהל. מאיר הוא האחרון שאפשר לומר עליו שהוא עושה מוזיקה מסחרית, אבל המכה והשבר מהכישלון האישי שינה את חשיבתו והוא הבין שלהמשיך ולהתמיד בקו הקודם יגמור לו את הקריירה. בבסיסו התקליט "...וביניהם" הוא תקליט מצויין שבו נשמעים היטב הצלילים המוכרים של מאיר משכבר הימים. מה שנעשה בתקליט הוא הוספת תבלינים לשירים שיחשמלו את קהל המאזינים, בכדי שלא ישאר אדיש לשירים האלה. הייחודיות של מאיר לאורך כל הקריירה מתבטאת בעשיית אלבומים שמקבלים תפניות ושינויים מעת לעת, כמו ב"מנגינת הנדודים" ובעיקר ב"לב סדוק" בעל הסממנים האוריינטליים. באלבומים אלה מתבטאת איכותה המוזיקלית של שיריו של מאיר שלא וויתר וגם לא יוותר על עשיית מוזיקה משובחת, אמיתית וכנה תוך ויתור לעיתים על "רייטינג" ו"פופולריות". ומי שמעוניין לדעת את דעתו של מאיר על מוזיקה ממוסחררת שיקרא היטב את מילות השיר "לב סדוק"...

הו. עכשיו הבהרת את עצמך.. ../images/Emo24.gif

זה היה ממש לא ברור במאמר וידעתי שחשיבתך שונה משיחות איתך ולכן הפליאה..
בכל אופן, עכשיו אני מסכימה עם כל מילה באופן רשמי.. [נראה לי
] תודה.

רגע, שכחתי משהו שעצבן אותי

קצת אבל לא הערתי כי כתבת בסגנון "מאמר" כזה וזה מה שמקובל אבל אממ.. מעצבן אותי ממש כשקוראים לו "בנאי" בכלל, לקרוא לאנשים לפי שם המשפחה שלהם זה מנהג מעצבן.. אז פעם הבאה נסתפק במאיר

AnGeLiNa JoNsOn

New member
חחחחח../images/Emo141.gif

אבל דווקא זה שהוא לוקח את ה"בנאי" מהלל אותו שכן יש שרשרת ארוכה של אומנים טובים הנקראים בנאי....לא ככה?

בדיוק ככה.. ../images/Emo99.gif

אבל.. אבל.. אני לא אוהבת שקוראים למישהו לפי שם המשפחה שלו ללא קשר לאיזו משפחה מדובר.. אני אישית יכולה להרוג מישהו שיקרא לי "ניסן" ואין לי יותר מדי אנשים מפורסמים בבית..
[למרות שיש לי אחיין בן 4 שאני צופה לו גדולות בתחום הבידור
] אני סתם חושבת שזה מבטל את האדם הפרטי ברגע שמתייחסים אליו כחלק ממערך מסויים, במקרה זה משפחה.
אבל שוב אני אומר, זו הכתיבה הנהוגה במאמרים וכל ה"גדולים" שעשו את ההיסטוריה נקראים עד היום לפי שם המשפחה אז.. זו לא הייתה טענה ליוסי.. סתם מחשבה שלי עם עצמי על כמה שאני שונאת שעושים את זה..

AnGeLiNa JoNsOn

New member
מבינה אותך....../images/Emo4.gif../images/Emo141.gif

שונאת שקוראים לי יום טוב......וקולה זמן קוראים לי ככה
או גוטן (שזה בגרמנית משו דומה...נראה לי
) שונאת אתזה!

למעלה