יש סיבה שעפרה שטראוס לא מחרימה את ערוץ 12?

Harrington

Well-known member
מנהל
שם עוה"ד ארי שמאי התבטא בצורה הרבה יותר נחרצת ביחס ליגאל עמיר. שם הדברים לא הוצאו מהקשרם כפי שנעשה לגבי התבטאויותיו לפני מספר ערבים בערוץ 14. בכל זאת. לא שמעתי על שום החרמה מיוחדת, הפסקת פרסום מסחרית, משהו? אולי אני פספסתי?

לשירותכם להלן הראיון עם עוה"ד שמאי מערוץ 12:

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
שם עוה"ד ארי שמאי התבטא בצורה הרבה יותר נחרצת ביחס ליגאל עמיר. שם הדברים לא הוצאו מהקשרם כפי שנעשה לגבי התבטאויותיו לפני מספר ערבים בערוץ 14. בכל זאת. לא שמעתי על שום החרמה מיוחדת, הפסקת פרסום מסחרית, משהו? אולי אני פספסתי?

מבלי להכנס לשידור ברור שלגברת שטראוס יש מטען על ערוץ 14.

שמלת תחרה1

Well-known member

כרגע פתחתי נושא, ולדעתי מתאים לכאן.
הסיבה שעופרה מחרימה את ערוץ 14, כי היא וחבריה פוחדים מערוץ מצליח.

אפרת10512

Well-known member
החוצפה של ערוץ 14 לקדם חרם צרכנים על שטראוס רק בגלל שהחברה החליטה להפסיק לפרסם אצלם, מזכירה משפחות פשע שבאות לבעלי עסקים ומשכנעות אותם שכדאי להם לשכור את שרותי השמירה שלהם… פרוטקשן.

פולגאר

Well-known member
החוצפה של ערוץ 14 לקדם חרם צרכנים על שטראוס רק בגלל שהחברה החליטה להפסיק לפרסם אצלם, מזכירה משפחות פשע שבאות לבעלי עסקים ומשכנעות אותם שכדאי להם לשכור את שרותי השמירה שלהם… פרוטקשן.
לא דומה בכלל, זה עיסקי לחלוטין, יד רוחצת יד.

רוב הזמן נח

Well-known member
הפרוטקשן התחיל בזה שחברה מסחרית רוצה לקבוע לערוץ מה מותר ומה אסור לו לומר.

Harrington

Well-known member
מנהל
זה נובע מהפלורליזם שלהם. מתקשים להתמודד עם ערוץ שלא מדברר את הדיפ-סטייט והאג'נדה ומשמיע, רחמנא לצלן יש לומר, קול אחר. קשה להכיל את זה. קשה להתמודד עם זה. אז מחרימים. אגב החרימו הרבה לפני שעוה"ד שמאי את הדברים המאוד נכונים שאמר שם. משקיעים שם כאין וכאפס יחסית לערוצים אחרים.

בכל מקרה, אישית אני רואה את זה כזכותה המלאה לנהוג כך :). אבל אין ספק שכרגיל בשמאל, הצביעות חוגגת.

למעלה