כאן במדינה שלנו, מדינת היהודים.

שמלת תחרה1

Well-known member
תלה שלט "שמע ישראל", והעירייה איימה בקנס - מה עשו התושבים החילונים?
מול דגל הגאווה שעיריית רמת גן תלתה מול חנותו, הציב בעל החנות החרדי את הפסוק "שמע ישראל" - ואויים בקנס מהעירייה. מעניין מה עשו תושבי המקום החילונים? כנסו לקישור.
ומה דעת חורזים וכותבים על הקנס? שמע ישראל

Harrington

Well-known member
מנהל
השאלה אם נקנס בגלל תוכן השלט, או בגלל תליית שאלת ללא אישור תקין או תשלום היטל מתאים.

משום מה יש לי הרגשה שהתוכן מנוצל להתקפת פיקוח שגרתי לחלוטין.

SupermanZW

Well-known member
תלה שלט "שמע ישראל", והעירייה איימה בקנס - מה עשו התושבים החילונים?
מול דגל הגאווה שעיריית רמת גן תלתה מול חנותו, הציב בעל החנות החרדי את הפסוק "שמע ישראל" - ואויים בקנס מהעירייה. מעניין מה עשו תושבי המקום החילונים? כנסו לקישור.
ומה דעת חורזים וכותבים על הקנס? שמע ישראל

הוא נקנס כי לעיריה התחשק להתעלל בו, הפכו אותו לקורבן. תירצו בתקן השלט, אך יש הרבה שלטים מאותו סוג בעיר שלא נקנסו. זו התעללות של העיריה בבעל העסק.

שמלת תחרה1

Well-known member
הוא נקנס כי לעיריה התחשק להתעלל בו, הפכו אותו לקורבן. תירצו בתקן השלט, אך יש הרבה שלטים מאותו סוג בעיר שלא נקנסו. זו התעללות של העיריה בבעל העסק.
למה לא רואים אותך בקומונה?
הקומונה עדיין פעילה, ופעילה מאד.

SupermanZW

Well-known member
ממליץ לך לנצל את הזמנתה של ש.תחרה. כדאי לך.
אולי לא ידעת, אבל אני חי בקנדה וכל מי שנמצא מחוץ לישראל לא יכול להתחבר לאתר הזה או לאתר הישן ללא VPN או Proxy עם כתובת IP ישראלית. כשאני מתחבר לאתר הישן באמצעות VPN או Proxy ונכנס לקומונה באתר הישן אני מגיע לTimeout לעיתים קרובות, זה מאוד לא נוח לגלוש כך וגם לא פרקטי. באתר החדש אני סובל רק מאיטיות אבל לפחות לא מגיע לTimeout.

למעלה