כמה בלוגים היו לכם?

2 Mיכל

New member
כמה בלוגים היו לכם?../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

למה פתחתם חדשים? לאיזו מטרה הם היו?

0r0r

New member
2

1 שסתם התלהבתי שיש לי בלוג ומחקתי בשלב כלשהו והנוכחי...

0r0r

New member
אה כן

זה אם לא מחשיבים את המון הבלוגים שפתחתי בתפוז והרסתי.

2 Mיכל

New member
חח... בגלל זה אני שואלת../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

לדעת אם רק אני פותחת יותר מדי בלוגים שאני מוחקת או שוכחת מהם לגמרי.

A Radcliffe

New member
ממ...=\\../images/Emo129.gif

היו לי שניים: אחד במשתמש הקודם שהיה לי בתפוז. היה נורא. והשני הוא מה שעכשיו............ גם נורא......
וויזלי:)

לי היו בערך...

מיליון.... הבלוג הראשון שלי פתחתי בתפוז ממש בהתחלה. איך שעלו הבלוגים פה, בתחילת יולי 2003 מה זה נדלקתי על הבלוגים אז... לא הפסקתי לפתוח עוד ועוד בלוגים... מאז גם הספקתי לבקר קצת בישרא, לפתוח גם שם כמה תחנות להפצת הרעיונות שלי... אבל אחרי כמה זמן נמאס לי כל כך מישרא, אז חזרתי לתפוז. מה שמעצבן בישרא שהבלוגים שם נמחקים אחרי הזנחה ממושכת. לא כמו בתפוז. פה אני עדיין יכול לקרוא את השטויות שכתבתי ביולי 2003... אולי בעצם עדיף מה שישרא עושים
נכון לעכשיו יש לי 2 בלוגים שאני מעדכן באופן קבוע ועוד בלוג אחד של הזבל הכללי שאני כותב... אבל מזמן לא עדכנתי אותו..

2.. או 3.. תלוי

יש לי את זה שפתחתי היום, זה שאני לא אעדכן בו יותר כי אבא שלי מצא אותו ואחד שזה משו כמו myspace אבל אני לא נכנס לשם בכלל.. והיי, אני חדש

Seidman

New member
נממ

אני מעריך שהיו לי בסביבות ה-5 בלוגים בשיא "הפעילות" הבלוגרית שלי. כיום יש לי רק בלוג פעיל אחד ועוד 2 שאחד מהם אני דואג להפעיל מידי כמה חודשים אם יש לי חשק (דעת יחיד למתעניינים). הבלוג הראשון הוא בעיקר כתיבה עצמית, בלוג בסגנון יומני היקר ולא יותר מכך. הבלוג השני, דעת יחיד, נוגע יותר בתחום המאמרים על נושאי דעת ועולם. כל השאר היו ניסיונות פיתוח הגיגים שונים ומשונים שלא ממש צלחו כי לא המשכתי יותר מידי בתחום.

היו מספיק..

רוב אלה שמחקתי, מחקתי כי זה סתם עשה לי רע.. כתבתי על דברים אישיים מידי, כואבים מידי. ויש חלק שרציתי לפתוח בשביל כל מיני מטרות. בסופו של דבר נשארתי פעיל בשני בלוגים בלבד.

2 פעילים

עדיין לא קרה לי שסגרתי בלוג או דבר דומה - באופן כללי יש לי 2 בלוגים שאני כותב בהם. אחד מהם הוא לשימוש במה אישית על דעותיי בכל הקשור לתרבות דיגיטלית, אירועי האינטרנט וכדומה.

xslf

New member
סה"כ שלושה

* בלוג קבוצתי להסברה בו השתתפתי בעבר (השרת עדיין קיים, אבל הבלוג לא עודכן כבר כמה שנים). * הבלוג הרגיל שלי ( www.xslf.com ) * בלוג פנימי במקום העבודה שלי, שנגיש רק מהאינטראנט בעבודה.

noyy

New member
../images/Emo28.gifאחד ויחידי ../images/Emo9.gif

שנמחק כבר פעמיים מאז פתיחתו, אני חושבת [מחיקה של הרשומות, לא של כל הבלוג עצמו]. ונראה לי שגם איזה בלוג קטן בישרא עם רשומה אחת מלפני חצי שנה, בגלל שרציתי לראות איך המערכת עובדת שם.

Purple Mushroom

New member
היה לי רק בלוג אחד . בתפוז .

פתחתי חדש , נידמה לי באוקטובר 2004 , רק כי היתה מישהי שהבלוג הראשי שלה היה בישראבלוג , אז רציתי לעשות לי כזה גם , וכתבתי שם רק רשומה אחת . ושכחתי ממנו . המטרה של פתיחת הבלוג שלי , זה לשתף אחרים ביומן האישי שלי , וגם , לא הכל . גיליתי מה זה בלוג בתפוז , רק חצי שנה יותר מאוחר , מאז שזה ניפתח . והבלוג שלי , זה בעצם עוד סניף , של ההודעות שלי בפורום עשרים פלוס , רק יותר אישיות , ומצאתי חברים לעט טובים יותר בבלוגים .

TheWhiteTigris

New member
אני מבין

שאני בין הבודדים שהיה נאמן לבלוג שלו לאורך כל הדרך... רק אחד (קצת אחרי שהבלוגים בתפוז קמו)

TheWhiteTigris

New member
כשמישהו כותב

"בין הבודדים" זה אומר שהוא עבר על התגובות, ראה מס' אנשים שהגיבו כמוך על יחידות הבלוג ולכן לא רשם "אני היחיד" אלא "בין היחידים"...

"בין הבודדים"

אומר שהוא נמצא בין מספר מצומצם של אנשים, מאלה שענו על הסקר, שענו כי הבלוג שלהם הוא היחיד שפתחו. הוא לא אמר שהוא היחיד

2 Mיכל

New member
תלוי. כמה זמן יש לך../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

אותו? בשנה הראשונה בערך היה לי בלוג אחד ויחיד. אז גיליתי כמה מפריע לי שקוראים בו והתחלתי לפתוח אחרים..

למעלה