לא יודעת אם זה קשור או לא...

Mandy18

New member
לא יודעת אם זה קשור או לא...

שלום לכולם... לפני בערך שבועיים הייתי במסעדה וצילמנו די הרבה תמונות...בחלק מהתמונות יש עיגולים לבנים...בחלק אין.. במיוחד יש תמונה שלי, ויש לי עיגול לבן על הכתף, בהתחלה כאשר אבא שלי צילם את התמונה חשבתי שזה השתקפות מהמראה שמאחורי...אבל אחרי שהורדתי את התמונה למחשב רואים שהשיער שלי מסתיר את המראה, כך שזה לא יכול להיות מזה..וגם זה לא מהעגיל שלי כי זה יותר נמוך... גם חשבתי שאולי העדשה מלוכלכת...אבל בחלק מהתמונות אין שום עיגולים בכלל.. ביקשתי מהידיד שלי הסבר לתופעה, הוא אמר שזה קשור לאור, ומידי פעם מופיעים כאלה עיגולים.... אני זוכרת שראיתי מלפני הרבה זמן תוכנית ודיברו על כדורי האור האלה, שאומרים שזה נשמה או רוחות או משהו כו'...אבל הם עשו ניסוי והראו שזה סתם תופעה של האור... אז אחרי המגילה שלי, השאלה שלי היא כזאת, האם אתם נתקלתם מתישהו ב"כדורי האור" האלה או שזה באמת תופעה של האור וזהו...

רותי 11

New member
אני נתקלתי בזה באתר מסויים שמסביר

ומראה תמונות של לפני ואחרי מדיטציה איך העיגולים מתרבים זה אתר לא ישראלי אם תרצי אני אנסה להביא את הקישור שלו לכאן

רעותוש02

New member
תודה רבה

הצלחתי להבין שזה מהמצלמה חות מזה כלום כי האנגלית שלי בעמק

רותי 11

New member
הנה האתר שדיברתי עליו

יש אפשרות לראות השוואה בין תמונות אחד לפני מדיטציה והשני אחרי ורואים איך אחרי מדיטציה יש יותר כדורי אור ולא רק במקרה הזה

forestdevil

New member
נראה לך שרוחות רפאים יופיעו דווקא בתמונות?

אני צלם מקצועי. כשמצלמים (ושימי לב שזה קורה בתמונות עם פלאש בלבד!!) עם פלאש המובנה במצלמה, הוא מאיר סמוך מאוד למיקום העדשה. כשיש חלקיקי אבק באויר הפלאש מאיר אותם מאוד קרוב לעדשה ולכן הם נראים גדולים ובוהקים. שימי לב שבתמונות ללא פלאש לא תמצאי שום עיגולים. זה אומר שרוחות מוארות ע"י פלאש??? (ממש לא) כי אז כל אור חזק היה מגלה לנו עשרות רוחות רפאים בכל חדר, מכיוון שבחדרים מוארים מאוד לא רואים את העיגולים, תאלצי להבין שזה פשוט אבק שקרוב לעדשה.

למעלה