לימודים

dafdaf11

New member
לימודים

שלום ירח. התחלתי ללמוד ביואורגונומי אצל תלמידתו של מיסד השיטה. הלימודים לא מובנים... מה שנחמד הוא שאחרי השיעור יש לי התפתחויות רוחניות מדהימות. התגברו אצלי ראיית הילות..ממש התעצמו. למעשה דרך הלימודים הייתי רוצה יותר להתפתח רוחנית, כמה שיותר ללמוד. כמה זמן ארכו הלימודים שלך? אצלי כל פגישה כשעה וזה רק לשמונה פגישות. נדמה לי כי זה מעט . האם תוכל לקבל תקשור עבורי לגבי המשך דרכי.. כיצד אמשיך להתפתח? מתי אתחיל לתקשר במודע? האם אקבל מסרים עבור אחרים? האם אראה יישויות? אשמח לכל מילה. רונית

לימודים

יפה לך על ההתפתחות ואני מקווה בשבילך שתמצאי את הדרך. לשאלתך כמה זמן למדתי- לימודים מודעים התחלתי לפני כ30 שנים ואני עדין לומד, לפעמים יש לי הרגשה שהלימודים לעולם לא יגמרו, ואולי טוב שכך. קצת בשביל הסדר, אם את מדברת על ביואנרגיה, או לפחות ביואנרגיה ברוחו של רפי רוזן אזי כל ענין התקשורים וההילות הם חלק שולי ואולי אפילו זניח, רפי ראה בביואנרגיה השימושית מדע שמתעסק באנרגיות , בשדות אנרגטיים ,בחישה האנרגטית ופעולות שונות שניתן לבצע בשדות אלו במהלך הזמנים. מדברייך אני מסיק שאותה מורה מביאה בנוסף דברים מתורות אחרות. אין רע בכך. לעניות דעתי 8 שעות לימוד בסך הכל לביואנרגיה זה מעט מידי אך לא אשפוט את אותה מורה כי אנני יודע את כיוונה. לימודי ביואנרגיה שימושית מצריכים זמן לתירגול, אימון, ניתוחי מקרי, התנסות וחשוב מאוד התחלקות, תובנות והתנסות של תלמידים נוספים. נראה לי ש30 עד 70 שעות לימוד בקבוצה הם זמן סביר כדי להביא למיומנות ראשונית. כפי שאמרתי, ביורגונומי אינו תקשור מכאן שאם ברצונך לתקשר כדאי ללכת לאימון של תקשור. מקווה שהבהרתי

הי רונית.

כאילו שאת לא יודעת את התשובה בעצמך הרי את מתקשרת ומסוגלת לעשות כל שברצונך. הדרך שלך להשתמש בביו אורגונומיוכו... היא דרך ההילינג עצמו ודרך אהבת המטופל. המשיכי בדרכך והפזל שלך יקבל תמונה. אני אוהבת אותך תמיד...ויותר לב לב טוב טוב

dafdaf11

New member
הי בובי...../images/Emo24.gif

אוהבת אותך..איזה כיף שניפגשים בפורום...

למעלה