ללמוד עיצוב פנים

מצב
הנושא נעול.

mafin

New member
ללמוד עיצוב פנים

ללמוד עיצוב פנים
שלום לכולם יש לי שאלה, הייתי רוצה ללמוד עיצוב פנים באופן מקצועי (לא כתואר כי כבר יש לי ואני לא מעוניינת ללמוד עכשיו 5 שנים) ואין בארץ תואר שני בעיצוב פנים, אני יודעת שיש במכללה למנהל מסלול של שנתיים עם תעודת מעצב פנים וגם במכללת בילדינג בגעש, מה ההמלצות, ידוע לי שיש מקומות של כמה חודשים כמו שנקר.. וברזין שוהם שהם נורא יקרות.. ממתינה לתשובה, תודה ושנה טובה

noga30

New member
ממליצה ללמוד כמו שצריך

ללמוד עיצוב פנים
שלום לכולם יש לי שאלה, הייתי רוצה ללמוד עיצוב פנים באופן מקצועי (לא כתואר כי כבר יש לי ואני לא מעוניינת ללמוד עכשיו 5 שנים) ואין בארץ תואר שני בעיצוב פנים, אני יודעת שיש במכללה למנהל מסלול של שנתיים עם תעודת מעצב פנים וגם במכללת בילדינג בגעש, מה ההמלצות, ידוע לי שיש מקומות של כמה חודשים כמו שנקר.. וברזין שוהם שהם נורא יקרות.. ממתינה לתשובה, תודה ושנה טובה
ממליצה ללמוד כמו שצריך
אני ממש לא אוהבת את כל מסלולי האינסטנט. אני לא הייתי קוראת להם כמו שאת אומרת "מקצועיים". אני בעד לעשות דברים בצורה יסודית. אם זה מה שמענין אותך, תלמדי לתואר. יש אנשים שלומדים כמה תארים ראשונים. לצערי ולצערם של עוד הרבה אדריכלים, התחום הזה פרוץ. יש אנשים שלא למדו שום דבר, או שעשו קורס ערב באורט מבוגרים, וקוראים לעצמם אדריכלים

שלום מאפין

ללמוד עיצוב פנים
שלום מאפין
כמי שלמד ב "מקום מסודר" ומלמד במכללה הייתה לי האפשרות לראות את שתי הפנים של השאלה שלך. טכנית...אפשר ללמוד במכללה. המכללה נותנת בסיס ובהנחה שאת בחורה עם נתונים אישיים גבוהים וחדורת מוטיבציה, לאורך זמן אפשר להשלים את החסר. ההבדל העיקרי בעיניי, הוא הנסתר מהעין. הרקע ממנו אתה ניגש לדברים, מתוך האמונה שאנחנו מתכננים מתוך מי שאנחנו כמכלול, בית ספר מסודר מכין אותך טוב יותר, נותן לך יותר כלים מלכתחילה ומביא אותך לנקודה בה את מתחילה טוב יותר. גם...ההתנסות הנובעת מאורך הלימודים מאפשרת יותר התבשלות בתנאי חממה. יש זמן "לבניית אישיות... כמעצב". ללמוד מסודר זו זכות, זה קיצור דרך ענק בדרך לשם... ובכל מקרה...בהצלחה.

doram44

New member
תואר שיני

ללמוד עיצוב פנים
תואר שיני
יש מסלול לתואר שיני בבצלאל. כללי בעיצוב. יש תוכנון לתואר שיני במכללה למנהל במחלקה לאדריכלות פנים. יש בהחלט תוכניות למסלול לתואר שיני בחולון. אולי יש בעוד מקומות ...

מצב
הנושא נעול.
למעלה